Матиране на руса коса

  • 197 319
  • 194
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
Тинче,този силвър на Лореал има ли го в магазинната мрежа?Или е професионален?
Александра,а ти как я слагаш тази боя?С окислителя както при обикновенно боядисване или правиш обливка...нещо подобно на описаното от мен по-горе?
Само във фризьорските салони ги предлагат.На мен една опаковка ми изкарва сташно много време и между другото като си постигнах желания пепелен оттенък от месеци не съм се матирала а не ми е пожълтяла косата

# 16
  • Мнения: 30
може би около 1 чаена лъжичка боя.пълниш около 1 буркан с вода и малко шампоан.ако искаш косата ти да има по синкъв ефект масажираш повече и така

# 17
  • Мнения: 455
може би около 1 чаена лъжичка боя.пълниш около 1 буркан с вода и малко шампоан.ако искаш косата ти да има по синкъв ефект масажираш повече и така
Без окислител ли се прави?

# 18
  • Мнения: 298
И аз ползвам тониращите балсами на "Престиж" и съм доволна.  Peace

# 19
  • Мнения: 3 453
може би около 1 чаена лъжичка боя.пълниш около 1 буркан с вода и малко шампоан.ако искаш косата ти да има по синкъв ефект масажираш повече и така
Без окислител ли се прави?


Аз знам,че се слага окислител,но маже някои фризюори да го заместват с шампоан.Чувала съм,че черната боя е колкото грахово зърно и водата е по-малко от 1 буркан,но незнам точните пропорции и затова пуснах и темата.С една чаена лъжица няма ли да стане прекалено много?

# 20
  • Мнения: 1 929

Само във фризьорските салони ги предлагат.На мен една опаковка ми изкарва сташно много време и между другото като си постигнах желания пепелен оттенък от месеци не съм се матирала а не ми е пожълтяла косата

а можеш ли да ми кажеш някой салон от който мога да си го купя?

# 21
  • Мнения: 30
пропорциите всеки път ми ги прави различно,важното е сместа да не стои много на косата,защото ефекта ще .....при мен сместа стои не повече от 1 мин.

# 22
  • Мнения: 1 455
Момичета кажете как матирате в къщи гадното жълто след боядисване.Ползвате ли матиращи шампоани и балсами?Какви?Аз знаех преди време една обливка с капка черна боя/тъмно кафява/,балсам,вода и мисля,че се слагаше и окислител мъничко,но не помня точните пропорции.Ако някоя от вас ги знае ще съм много благодарна да ги сподели.
   Да ти кажа пропорциите са различни.Имам приятелка в салон,та там слагат един пръст от боята(кафява),малко окислител и разреждат в купичка.След къпане обливаш и стоиш 1-2 мин.
Втория начин от друг салон-Няколко капки черна боя,се разреждат в 1,5л. вода и обливаш.
Аз правя смесица от двата варианта: 7-8 капки черна боя разреждам в 1л. вода и обливам.

# 23
Iskam da sam rusa,ama bqlo rusa!Probvah s kakvo li ne i s blondor,dori i
chist perhidrol nishto ne stava molq pomognete mi!

# 24
  • Мнения: 5 362
  Аз матирам кичурите си с тониращия балсам на Престиж-сребристия цвят Peace
И аз него ползвам-мерси Sophi Wink  bouquet (ти си знаеш защо)

# 25
  • Мнения: 1 418
Абе това са пълни глупости! #Cussing outНЕ си правете такива
матиращи продукти!Толкова готови се продават къде ли не,
има скъпи,има и по-евтини.Една мат.пяна ще свърши
чудесна работа,не си мацайте бои с шампоани по главите.
Къв е тоя салон дето матират с това нещо?Направо е
абсурд!

# 26
  • Мнения: 63
Колко време стоите намазани с балсама на Престиж?

# 27
  • Мнения: 27 524
Ползвам матиращ шампоан на Ревлон от професионалната серия и маска на Лореал, от която съм по-доволна.

# 28
  • Мнения: 1 234
Аз с матиращ балсам на Престиж се матирах Peace


Колко време стоите намазани с балсама на Престиж?
вероник,стояла съм и по час и нещо и е ставало добре.Но много си зависи от косата-моята издържа почти всичко.По принцип се седи към 15-20 минути Stop

# 29
  • Мнения: 63
Аз с матиращ балсам на Престиж се матирах Peace


Колко време стоите намазани с балсама на Престиж?
вероник,стояла съм и по час и нещо и е ставало добре.Но много си зависи от косата-моята издържа почти всичко.По принцип се седи към 15-20 минути Stop

Благодаря ти Jezabel! Ще пробвам първо 20 минути. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт