Лазерна епилация и електроепилация – 11

  • 12 980
  • 621
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 32 494
Изчакай до есента най-добре. И заради хормоните. И заради съветите до 6 месеце и заради морето.

# 556
  • Мнения: 5 066
Аз кърмя, продължих си лазера веднага след раждането, доволна съм от ефекта. 40 дни след раждането правих първата процедура.

# 557
  • Мнения: 659
Яренце, първо - ❤️
По темата: избрала ли си студио? Питам, т. к. в някои студиа просто отказват да работят при наличие на "разклатени" хормони. Обади се, обясни ситуацията и питай конкретно на мястото как (И ЗАЩО така) процедират.
Аз щях по-скоро след раждането да започна, но ме разколеба именно една мед. сестра в един лазерен център, понеже ме убеди, че няма да има смисъл. Започнах, когато приключих с кърменето изцяло, но откровено казано, навярно не бих чакала повече от 6 месеца при следващо. Сблъсках се с кърмачки, с родили преди 40-45 дни жени, при които ефект е имало въпреки хормоналния дисбаланс.

# 558
  • Мнения: 908
Аз, както писах вече, след 3 процедури на подмишници, нямам никакви косми. Та се чудя дали да продължавам по план с процедури на 45-50 дни, или да изчакам да видя дали ще порасне нещо и тогава?

# 559
  • Мнения: 32 494
Аз, както писах вече, след 3 процедури на подмишници, нямам никакви косми. Та се чудя дали да продължавам по план с процедури на 45-50 дни, или да изчакам да видя дали ще порасне нещо и тогава?

Колко време мина от последната процедура на мишницата?
Ама често много така си мислят. Минат се месец, даже два и почнат да им растат.
Така стана и при мен с краката. Направих първите две. После обаче имах работа и все отлагах и уж нямах 2 месеца, ама на третия как порастнаха...

# 560
  • София
  • Мнения: 1 374
chrissie-d, благодаря за отговора. 😊

Имам един много близък G point и на него му се точех- този в Редута имам предвид.
И да- ще взема да звънна първо, което (ужасно очеизбодно) е единственото логично нещо. 😄 Ще се оправдая със загубен мозък покрай челядта. 😃

# 561
  • Мнения: 982
Аз, както писах вече, след 3 процедури на подмишници, нямам никакви косми. Та се чудя дали да продължавам по план с процедури на 45-50 дни, или да изчакам да видя дали ще порасне нещо и тогава?
Изчакваш да изникнат косми и тогава отиваш пак на процедура. На мен така ми казаха и аз така правя.

# 562
  • Мнения: 908
Аз, както писах вече, след 3 процедури на подмишници, нямам никакви косми. Та се чудя дали да продължавам по план с процедури на 45-50 дни, или да изчакам да видя дали ще порасне нещо и тогава?

Колко време мина от последната процедура на мишницата?
Ама често много така си мислят. Минат се месец, даже два и почнат да им растат.
Така стана и при мен с краката. Направих първите две. После обаче имах работа и все отлагах и уж нямах 2 месеца, ама на третия как порастнаха...
Около месец е минало от последната процедура. Понеже ми наближава часът за слидващата и се зачудих като няма нищо дали да не го отминя и да отида като поникнат.

# 563
  • Мнения: 32 494

Около месец е минало от последната процедура. Понеже ми наближава часът за слидващата и се зачудих като няма нищо дали да не го отминя и да отида като поникнат.
Месец е малко време.
Ти си решаваш дали ще правиш процедури като никнат само.
Но ефекта може да е различен после.

# 564
  • Мнения: 3 024
Момичета, има си протокол за лазерната епилация. Не става с 2-3 процедури. Затова е скъпо удоволствие. Спазвайте си протокола и това, което са ви казали терапевтите, за да имате добри и постоянни резултати. Иначе по този начин, ще направите 20 процедури и пак няма да има желания ефект.

# 565
  • София
  • Мнения: 17 923
Напротив - ако ви казват месец за която и да е зона, различна от лице, искат да ви вземат парите. И не спазвайте "протокола" на терапевтите, защото очевидно не е с оглед на тялото и интереса ви.

# 566
  • Мнения: 32 494
Аз не се съобразявам много.
А и предпочитам с мц да се съобразя.
Няма  как ако ми се падне интим на мц и да отида.
Гледам и да е след цикъл обикновено.

# 567
  • Мнения: 3 024
Този протокол не е измислен от терапевтите, а е определен след тестове и изследвания, при работата с апарата. Доверявайте се на науката, а не на кръчмарски приказки Simple Smile

# 568
  • София
  • Мнения: 17 923
Учебниците, в които пише, че цикълът е 2 месеца и половина, за бедра дори стигащ до 3, не са кръчмарски приказки.
По- полека с епитетите.

# 569
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 210
За интима ме викат на 8 седмици, казаха, че няма смисъл по-рано. Тук процедурите са на пакет, а не на процедура и им се доверявам. Обясниха ми в началото, че такава била фазата на косъма. Явно работи, та следвам. 🤷♀

Общи условия

Активация на акаунт