Хайде МАРТ да наближава, че бебокът в мен отдавна вече шава!

  • 19 633
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 267
Здравейте торбаланки!
Мен ме нямаше 3 седмици и, откакто съм в болничен, и е можете да си птредставите колко ми липсвахте  Hug
Толкова много нови неща, нови усещания, притеснения, и няма с кого да си поговоря за всичко, така че да ме разбере. След няколко дена ще имам пак интернет и ще съм си пак тук.
Morgaus, това за помръдването на бебчо и аз го забелязах. Мислех, че е хълцане, но то се случва напоследък всеки ден. Постоянно, точно както го описваш. Даже взех да се притеснявам да няма нещо бебка тикове, но сега като чета, явно на много от нас се случва, така че предполагам че е нормално.
Исам да питам нещо. Някоя от вас пие ли Малтофер заради нисък хемоглобин? Последните ми изследвания показват хемоглобин 114, сега вече може и малко по-нисък да е, та лекаря ми изписа Малтофер, но каза да го спра 5 дена преди термина, защото бебето щяло да се роди жълто. Каза, че не е задължително да го пия, но е препоръчително, и аз се чудя дали да го пия. Казаха ми че има вероятност да родя по-рно, като ми свалят серлажа. Пък и как да го спра 5 дена по-рано, знам ли аз кога ще тръгне бебето да се ражда. А и за толкова малко време се чудя дали ще има някакъв ефект ако го пия.

# 16
  • Мнения: 1 232
Цитат
При мен изборът ми е м/у ВМИ и Торакс /аз си вървя след лекарката, защото и имам голямо доверие и залагам на психологическата сигурност/.
абсолютно по същата причина и аз ще раждам в Карловои не обръщам внимание на всеки който с присмех ми казва,Ако имаш грам мозък ще идеш в Пловдив и какво да правя там кого да търся Crossing Arms,аз си имам пълно доверие на моя човек Hug

# 17
  • Мнения: 1 232
Цитат
Някоя от вас пие ли Малтофер заради нисък хемоглобин? Последните ми изследвания показват хемоглобин 114, сега вече
м да аз го пия доста ми е гадничък и езика става един такъв жълт гадост брррррррр,ама доки каза да изипия поне една опаковка от 30 хапчета ,значи за 15 дена това,моя хемоглобин е още по зле99,а с Вики влезнах да раждам с хемоглобин 150 Shocked,та затова дъвча сега

# 18
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен, коремчета! Да се разпиша и аз в новата тема...  Mr. Green, която както винаги е страхотна!!!  

Ели, защо така ще те тровят с тоя Малтофер бе душко? Нищо му няма на хемоглобина ти... Моят последно беше 108 (като през цялата бременност го поддържах с Малтофер) и доктора ми каза, че е напълно в норма. Обясни ми, че е нормално да е по-нисък от обикновено, предвид двата кръга на кръвообръщение и факта, че така кръвта по-лесно циркулира и преминава през плацентата. Ама знам ли защо на твоя док 114 му се вижда малко?!  newsm78

Аз днес съм на преглед, но чак надвечер. После сме на рожден ден на мъжкото свеки - става на 25, както той се бъзика... (иначе удря петдесетака). Така че ще дам отчет най-вероятно утре.

В хола ми продължава да се вихри няк'ъв майстор, който успя да увеличи прахоляка по секцията с още няколко милиметра... аз вече съм на предела на силите си да се удържам да не убия някой невинен човечец...

Бимба, много благодаря за списъците. Утре ще ти докладвам, както ти обещах.

Хайде по едно гуш на тумбаците от мен!!! До утре!!!

# 19
  • Мнения: 376
Момичета виждали ли сте тези снимки , направо да се чуди човек да плаче ли или да се смее !!
http://dalliya.narod.ru/3.html

# 20
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Момичета, това ритмичното "потупване" си е баш хълцане. На мен в никакъв случай не ми подскача сеция корем като хълца бебето. Дори като си сложа ръката да го усетя отвън като мърдане пак не се усеща Naughty. Няма какво друго да е освен хълцане, просто е прекалено ритмично и еднакво всеки път, че да са ритници Crossing Arms
Уичи, и аз съм висока към 1.80 и таткото на Муцун е дългуч (той гони 2-та метра), а защо така дребен върви човекЪТ не знам Thinking. Ама, както казват докитата - важното е да си отговаря на седмиците Peace!

# 21
  • Мнения: 376
Муцунке , ти си правила кръщене пък не си ни канила , бива ли така !!!

# 22
  • Мнения: 1 232
Здравейте и от мен, коремчета! Да се разпиша и аз в новата тема...  Mr. Green, която както винаги е страхотна!!!  

Ели, защо така ще те тровят с тоя Малтофер бе душко? Нищо му няма на хемоглобина ти... Моят последно беше 108 (като през цялата бременност го поддържах с Малтофер) и доктора ми каза, че е напълно в норма. Обясни ми, че е нормално да е по-нисък от обикновено, предвид двата кръга на кръвообръщение и факта, че така кръвта по-лесно циркулира и преминава през плацентата. Ама знам ли защо на твоя док 114 му се вижда малко?!  newsm78

Аз днес съм на преглед, но чак надвечер. После сме на рожден ден на мъжкото свеки - става на 25, както той се бъзика... (иначе удря петдесетака). Така че ще дам отчет най-вероятно утре.

В хола ми продължава да се вихри няк'ъв майстор, който успя да увеличи прахоляка по секцията с още няколко милиметра... аз вече съм на предела на силите си да се удържам да не убия някой невинен човечец...

Бимба, много благодаря за списъците. Утре ще ти докладвам, както ти обещах.

Хайде по едно гуш на тумбаците от мен!!! До утре!!!
айде приятна среща с малечка Hug,ще чакам за отчет и весело изкарване на рождения ден  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 232
Момичета виждали ли сте тези снимки , направо да се чуди човек да плаче ли или да се смее !!
http://dalliya.narod.ru/3.html
лелеееееееееееееееее и ние сме седнали да "ревем" Grinning

# 24
  • Мнения: 192
Привет, тумбаланки в новата тема!

Това подскачане си е баш т.нар. "хълцане", прави движения разни с диафрагмата. Аз май писалах преди, че като бях бременна с Калина и незнаех какво е това, си бях помислила, че бебето има тикове.  hahaha

Днес имам амбициозния план да си подредя сака за родилното, пък да видим... Почти всичко си имам май. Снабдих се и с еднократни мрежести бикини. Поръчах си ги от чужбина по 15 в пакет. Рентват се горе-долу колкото и тук - около 50 цента чифта.

Цитат
  Миналия четвъртък бях на ЖК, тоновете притесниха малко лекарката /мен си ме шашнаха направо/, бяха в порядъка на 120-135.

tan4a, това ниско ли е? Нямам представа просто. Ние сме с доста висок пулс 150-170, ама то при нас е от Гинипрала.  newsm78

# 25
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Да се изкажа и аз за тези странни ритмични движения. И аз ги имам, но не е хълцане. Когато хълца е едно лекичко такова, а това е точно като ритник, изхвърча ми корема на някое място и то 5-6 пъти подред ритмично. Иначе като почне да хълца, хълца по половин час нашата мома.

# 26
  • Мнения: 386
И аз за хълцането - и ние го правим от няколко дни. Баткото хълцаше много и като кажех че бебето хълца в къщи всички ми се смееха. Да ама като се роди първия месец все така си продължи с хълцанията та взеха да вярват. Някъде четох, че това се дължи на поглъщане на амиотична течност. Е явно някои бебета са по-лакомички и гълтат по повечко. Желая на всички бебоци да си запазят апетита и след като се родят.
 Относно хемоглобина моят последно беше 96. Док ми изписа феро фолгамма за 20 дни. Утре ще давам кръв и в понеделник като отида на ЖК ще видим има ли ефект.

# 27
  • Мнения: 492
ОНИ просто хотели третьего ребенка Simple Smile))
 #Crazy  #Crazy  #Crazy
Никакви оплаквания вече да не чувам  Wink

# 28
  • Мнения: 319
Ха да ни е честита новата темичка Hug
На мен днес ми е малко криво Tired защото бях решила да се наспя поне до 9ч., ама ме събудиха по телефона. От друга страна се радвам, че ме събудиха Party защото ми дадоха час за ехограф (тоя час го чакам от началото на декември, и днес мислех да моля моя доктор за съдействие). Тук сектора с ехографите в болницата е съвсем отделно от всички останали лекари. Моя лекар ми беше казал, че трябва да си взема час за 32-ра г.с., ама нали нямало места ooooh! ми дадоха час  чак за 16-ти февруари, когато ще съм в края на 34-та г.с. Ама поне най-накрая ми се обадиха Peace
Аз днес съм на лекар, пак ще ме теглят, ще ми мерят кръвното, ще ми мерят матката и туй то. Да видим дали ще измъкна някоя ценна информация от доктора за самото раждане (намислила съм си доста въпроси). Ама все пак след днешния преглед, започвам да ходя веднъж на 2 седмици, тъй че ще имам време да го разпитвам за туй-онуй Thinking
Тоя сайт с шестте бебета много ми хареса Crazy Горките хора, как ли се оправят ooooh!
Муцунке, и аз забелязах, че си сменила ника си, ама за мен си оставаш "Муцуна, бременна с Муцун" Peace Даже онзи ден малко ми липсваше аватара ти (явно го беше махнала за известно време), ама сега всичко е наред Hug

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 16:30 от p4eli4ka

# 29
  • Мнения: 907
zlp питаше за ламината ни - снощи към 10.00 приключиха Peace Надявам се утре да можем да започваме с подреждането на гардероба.
А шестзнаците са страшно сладки, особено като тиквички Simple Smile Ама на мама и татко не им завиждам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт