Взаимотношения след раздяла

  • 3 359
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
При раздяла с бившата ми приятелка(тя приключи нещата, след 4 месеца връзка),
при последния ни разговор й казах , че не желая да оставаме в приятелски отношения и да си честитяваме РД и т.н
Преди няколко дни ми писа във вайбър и като видя, че няма да го отворя, писа смс с пожелание за РД, всякаш сме първи приятели.
Та въпроса ми е , след като вашият бивш партньор е пожелал 0 контакт, каква стойност би дало едно включване да му честитите Р.Д (2 месеца след раздялата)?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 100
Инерцията. Следващия няма да честити.

Ти от своя страна трябва малко по- зряло да подходиш, разменена любезност и едно благодаря няма да те убие.

# 2
  • Мнения: 2 430
Много хора го правят това от учтивост. Един вид - "Помня те с добро, надявам се и ти". Вероятно ще пише първите пъти при повод и после ще спре.
Ако не ви харесва, не го четете, не отговаряйте и всичко ще отмине.

# 3
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 079
Стойност на две вафли Мура.

# 4
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Аз не мисля, че има стойност в такива рандом включвания.

Иначе преди да си помислил, че търси начин и повод да се съберете - ако го иска, би било редно да го каже директно, а не да пуска въдици и да чака наготово. Особено щом тя е приключила връзката.

# 5
  • Мнения: 35 964
пак ли мислиш за таз?
и да, ако не мислеше за нея, нямаше да се вълнуваш от разни смс-и
блокирай я, щом ти причинява такива вълнения
освен ако не искаш да получваш смс-и, за да продължаваш да помпаш драмата

# 6
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Значи, че човекът все пак те уважава и не е зле да оцениш отношението му или най малко да благодариш, защото е възможно да изникне момент, в който да очакваш някой за нещо да се сети, но никой от никъде да не ти се яви.
Тогава пак се сети за думата "стойност".

# 7
  • Мнения: 14
Значи, че човекът все пак те уважава и не е зле да оцениш отношението му или най малко да благодариш, защото е възможно да изникне момент, в който да очакваш някой за нещо да се сети, но никой от никъде да не ти се яви.
Тогава пак се сети за думата "стойност".
Имаш предвид тя да се сеща ли? Иначе нежеланото добро се наказва, има една приказка.

# 8
  • Мнения: 40 920
Това е декларация, че остава без лоши чувства към теб. Нищо задължаващо, но е цивилизовано. То така и боксьорите се поздравяват с удряне на ръкавиците, а после си разбиват носовете. След което се прегръщат като братя. Един вид, било каквото било, няма да водим война. И не се тревожи, няма да продължи дълго.

# 9
  • Мнения: 6 137
Моя бивша така, смс за имен ден след почти година след раздялата по нейно желание и пак по нейно без комуникация след това. Не я отразих много, мисля имаше още някакъв опит след това, пак без отразяване. И след още няколко месеца го удари директно на молби чрез наша обща приятелка. Не казвам че значи това в твоя случай, а и тогава бяхме около 20 годишни, може да е просто някаква носталгия, която ще и мине, но може и да е другото.

# 10
  • Мнения: 1 118
Аз пък мисля, че това е супер токсично, защото и аз съм го правила преди години. Скъсах с човека, но държах да му честитя рождения ден, защото не можех да понасям да съм в лоши отношения с някого. В общи линии, супер егоизъм е. Като си оставил някого и той иска да се махнеш от живота му - направи го.

# 11
  • Мнения: 14
Аз пък мисля, че това е супер токсично, защото и аз съм го правила преди години. Скъсах с човека, но държах да му честитя рождения ден, защото не можех да понасям да съм в лоши отношения с някого. В общи линии, супер егоизъм е. Като си оставил някого и той иска да се махнеш от живота му - направи го.
Абсолютно е така, като знаеш , че си го оставила този човек с чувства от негова страна, а връзката е прекратена , защото не знае какво иска... не била готова за сериозна връзка

# 12
  • INFJ
  • Мнения: 9 358
Готова/неготова, стига си мислил за нея. Приключило е. Плюс това, какви сериозни връзки на 23г. в наши дни, не се излагай.

Съобщението не означава абсолютно нищо, докато не дойде и не каже в прав текст, че означава нещо.

# 13
  • Мнения: 31 688
Много хора го правят това от учтивост.

И култура, възпитание.
Явно раздялата е била по италиански Joy

# 14
  • Мнения: 14
Готова/неготова, стига си мислил за нея. Приключило е. Плюс това, какви сериозни връзки на 23г. в наши дни, не се излагай.

Съобщението не означава абсолютно нищо, докато не дойде и не каже в прав текст, че означава нещо.
Означава единствено неуважение към човека , който ти е казал , че не желае такива любезности.

Общи условия

Активация на акаунт