Отговори
# 30
  • sf
  • Мнения: 10 153
Цитат
donsyy, днес съм ти почти колежка. Ние пък получихме едни дългоочаквани мебели та сега ще има сглобяване, наместване и подреждане. 

 добре дошла в отбора! на мен направо ми се реве като почнем нещо такова. ама не за друго, ами защото мажо е голем нервак. нерви се на некви дреболии, които според мен не са от значение, ама той докато не го направи и не мирясва. ужааааааааааааааас!  #Crazy
дано тоя път приключим по-бързо!

# 31
  • Мнения: 4 300
Цитат
donsyy, днес съм ти почти колежка. Ние пък получихме едни дългоочаквани мебели та сега ще има сглобяване, наместване и подреждане. 

 добре дошла в отбора! на мен направо ми се реве като почнем нещо такова. ама не за друго, ами защото мажо е голем нервак. нерви се на некви дреболии, които според мен не са от значение, ама той докато не го направи и не мирясва. ужааааааааааааааас!  #Crazy
дано тоя път приключим по-бързо!
От моя по зле няма. Като избирахме тапети, аз ги слагах в кошницата, той ги вадеше. След 3 седмици купихме тея , които аз бях харесала първоначално, но той и досега не вярва че са същите, твърди че са по светли.
Като ги лепихме, само ходеше и оправяше след мен. Накрая от търкане на едно място скъса тапета, чак тогава му увря кратунката че не е прав за техниката на лепене.
Ама какво да правиш- като съм го взела веднъж.....
За новия апартамент не ми се мисли въобще:) Лошото е че се забавиха малко и като гледам се очертава да се местим април- май, баш когато ще съм най дебела, трудно подвижна и нервна.

# 32
  • Мнения: 111
Здравейте и от мен мили мами! Аз на 31.01 бях на преглед и се надявах да видят малкия МИШОК, но не се показа  Cry! А толкова се надявах! Имах чувството, че док видя нещо ама не беше сигурен и ми каза че е още рано! Гледа ме на обикновен ехограф! Сега на 12.02 съм на ЖК и пак ще настоявам! Другото което ме притеснява, е че още не съм усетила хубаво БЕБЕШОРА! Не съм усетила ритничета! Само нещо като къркорене!
Момичета, какво ще купувате на мъжете си за 14.02  newsm78!

# 33
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
За 14.02 моя мъж съм го поканила на една фетална морфология. Изобщо не знае какво ще гледа, само че ще ме води на преглед  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 3 524
Привет и от мен в този хубав слънчев ден  Mr. Green

Да "докладвам" за БХС-то.
Работят от 9 ч., на 14 етаж в Майчин дом ( от главния вход се влиза направо и навътре), боцкат те за кръв от вената, на "порчъката" (с която ви изпращат) трябва да пише дата от деня в който отивате (но не е нужно непременно да е станало така в смисъл че на мен бележката ми е от вчера, но с днешна дата, защотото там много държат да е от същия ден) и в нея да са описани определени размери на бебо (може и да имате снимка от УЗ, но ако има данните на бебо в поръчката, които им трябват, не е нужна снимката).
Резултатите се взимат пак оттам (лично или най-много от съпруга) след 4 работни дни между 9 и 16 или 16.30ч., като на място може да се получи безплатна консултация относно въпросните резултати (отделно от коментара на вашто си доки). "Удоволствието" струва 25 лева (плаща се в ниската сграда на една регистратура), много са внимателни, а за да си вземеш резултата трябва да си носиш фактурата от платената услуга.
И отново да не забравяме както Аркси изчерпателно, а и другите, са обяснили, че това е една вероятност, а самото доказване на възможността става посредством други изследвания и разбира се консултации с доктори какво да се прави.

Надявам се да съм била изчерпателна, а за тези които го знаят- извинете за пространните обяснения  Blush

А сега милички ние с бебо отиваме да хапнем нещо сладичко за душата, а и да поработим, защото въпреки чудесното слънчице и хубавия ден петък, ние сме си на работа  Peace

# 35
  • Мнения: 4 300
За 14.02 моя мъж съм го поканила на една фетална морфология. Изобщо не знае какво ще гледа, само че ще ме води на преглед  Mr. Green
Как сме успели да изберем един и същи подарък?Simple Smile

# 36
  • Мнения: 741
Зравейте на всички мами.Желая лек ден на онези,които работят,а на останалите да се насладим пълноценно на хубавия петъчен ден.Сигурно сте го коментирали много пъти,но аз като един невежа искам да питам за феталната морфология.Това по желание ли се прави или доктора те праща?Защото моя лекар не ми е казал да ходя,а пък всички вие сте зи записали час.Мерси предварително!

# 37
  • sf
  • Мнения: 10 153
на мен доктора нищо не ми е казал. аз от чисто любопитство отивам, хем да видим как се развива бебчето, хем ако могат пола да ми кажат. май тва ми е по-голяма тръпка  Embarassed

# 38
  • Мнения: 22
Зравейте в най - хубавият и любим ден на всички работещи ПЕТЪК smile3558
Mokoloko   ФМ повечето си записваме по желание,може и док да ти препоръча ,но и в двата случая е платено.
За събота и неделя от кога планирам миене на прозорци и въобще голяма чистка,но пак няма да стане първо че утре е задушница и неможе ,второ че мъжлето ми има рожден ден и ще имаме гости,та ще трябва да приготвям трапеза и в тази връзка ще мине с един подарък и за 14.02.,а честно казано аз от него подарък не очаквам защото  е скаран с романтиката и празниците,но такъв съм си го избрала и вече за 8 години му свикнах.
ЧАО

# 39
  • София
  • Мнения: 932
Здравейте сладурани и от мен Simple Smile . Аз не съм от най-активно  пишещите  Embarassed Embarassed, но пък съм от редовните посетители и четящи  Wink.
Днес реших да дам малко инфо и за себе си заразена от всички вас как си споделяте тук  Peace.
Сега съм в 18 седмица и се чувствам добре , за разлика от първите 14  ooooh!, повръщах много, беше ми крив света, а в 12 г.с. влезнах в болница с кървене и болки  Weary, беше един от най- неприятните ми моменти до сега с бременността, бях много изплашена и реших че всичко свършва. Слава богу нещата се развиха благоприятно за мен и бебето.На 27.12.06г. постъпих в патологията на Света София и излезнах на 15.01.2007г. Слава Богу здрава със здраво бебче  Hug Hug Hug. Оказа се че имам отлепване на плодния сак и сега всичко е наред- успя да се закрепи. Сега дори на работа си ходя вече втора седмица- защото изперквах в нас и само лоши неща си мислех, но се пазя многооооо.
Това е накратко за мен Simple Smile.

Поежалавам на всички ви и на себе си  от все сърце Heart Eyes живи и здрави бебчета през Юли и безброй усмивки и щастие. Целувки  newsm51

# 40
  • Мнения: 384
Здравейте,мили момичета!Добре дошли на новите мами!Стискам палци на Гоца,Намейка и Боряна!Дано всичко е наред в крайна сметка!Гоца,имам чувството че близнетата ти ще са мъжки пък да видим.Дали има възможност да са различен пол?С един куршум два заека!Ще се поизмъчиш ти,ама радоста ти ще е двойна!Айде чакаме новини!Аз съм на консултация на 12-ти,но по се вълнувам за прегледа при моята докторка.Дано се потвърди прогнозата за момченце-МНОГО ИСКАМ!Тука по градинките все ще се намери някоя майка дето ще ме отчае,че много често момчетата се бъркали с момичета.А аз така съм се навила вече,че се ядосвам и неща да чуя за грешка.Ама по важното е да е наред всичко.Аз също още не усещам ритане,но доки ми каза най-рано 18-та седмица е реално.Инъче има движение определено,но аз като не се спирам по цял ден и вечер каката все нещо иска,кога да усетя.Яко трябва да ме ритне.Относно гледането на детето,аз искам до 2 години да съм до него.Цял живот ще бачкам после.Така и с болничния,излязох веднага с първото,но се налагаше.Когато се оправих и ден не съм скучала от отва,че не съм на работа.Айде хубав ден и добри новини!

# 41
  • Мнения: 1 098
Янамама, благодаря ти за подкрепата!
 Покрай притесненията ми забравих да ви напиша впечатленията си от училището на" 9 месеца". Вчера бях на лекциита за кърменето. Много е хубаво. Единственото, което ме смути, че 5 минути търсех къде да седна, защото всички се познаваха и пазеха местата за приятелките си. И също, че 95% от мамите са мн. напреднали- 7,8,9 месец и усещах, че като се опитам да говоря с тях не им беше мн. интересно, предпочитаха да си говорят помежду си за неща, които засягат техния месец.  Но то лекциите са важни, а не хората, и на мен ми се видяха много полезни. Това от мен. Hug

# 42
  • Мнения: 295
здравейте и от мен Simple Smile вчера не успях да се разпиша в новата темичка, но днес няма да пропусна Wink

добре дошли на новите малки и много стиснати палци на нуждаещите се Hug

... училището на" 9 месеца". Вчера бях на лекциита за кърменето. Много е хубаво. Единственото, което ме смути, че 5 минути търсех къде да седна, защото всички се познаваха и пазеха местата за приятелките си. И също, че 95% от мамите са мн. напреднали- 7,8,9 месец и усещах, че като се опитам да говоря с тях не им беше мн. интересно, предпочитаха да си говорят помежду си за неща, които засягат техния месец.  Но то лекциите са важни, а не хората, и на мен ми се видяха много полезни. Това от мен. Hug

мила, другия път кажи - ще отидем повечеко мами Wink само че е хубаво да го решим от по-рано, защото сигурно и другите работещи мами трябва да си пускат по 1 ден отпуска като мен

лек и успешен следобед на последния работен ден от тази седмица на всички! нямам търпение да додйе уикенда и да си отспя Wink

# 43
  • Мнения: 4 300
...Аз също още не усещам ритане,но доки ми каза най-рано 18-та седмица е реално.Инъче има движение определено,но аз като не се спирам по цял ден и вечер каката все нещо иска,кога да усетя.Яко трябва да ме ритне.....

Моята докторица ми каза, че това дето досега съм си мислела че са ритници, е било перисталтика ми. Каза че трябва да го усетя около пъпа и ме чукна лекичко по корема да ми каже какво горе долу трябва да е ритничето. И ми каза че от тая седмица нататък има шанс да усетя ритниче.

# 44
  • Мнения: 195
Здравейте и от мен. Аз днес цял ден се наслаждавам на ритници... е не спря това чудо да шава!!!!  box
Днес нямам много работа в офиса и ми е ден за размишления newsm78 Мисля да си взема болнични началото на март. Вече едвам издържам да седя пред монитора по цял ден, а вечер вия от болки в кръста. Да не говорим че корема ми седи сгънат докато съм седнала (въпреки, че доста съм свалила облегалката) и ме боли! Също така ме предупредиха за облъчването на монитора.
Вие как мислите? До края ли ще ходите на работа или ще взимате болнични по-рано?!?

Поздрави на всички, аз отивам да гризкам ябълка!

Общи условия

Активация на акаунт