ИЗВИНЕНИЕ

  • 3 281
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 616
Някой в другата тема май те беше нарекъл "малоумна"? Определено на него по би му отивало да се извини...  А ти няма за какво "спамърке"  Wink


п.п. аз не бях попадала на темата преди , въпреки, че чета всеки ден общо взето  Peace

Подкрепям! Аз не бих се извинявала на същите тези хора, които са ме изяли с парцалите за няма никой... Чудо голямо станало... Доринда, не се впечатлявай, ако някой тръгне да ти се репчи - това е просто форум... Simple Smile

# 16
  • Мнения: 822
Доринда,прави ти чест!
И според мен се иска доблест да се извиниш,дори когато не си виновен...
Считай,че си преминала през "бойното си кръщение"... Simple Smile
Воден Дух няма да коментирам...

П.П.Мисля,че дори и да беше пуснала търсачката,нямаше да намериш нищо,защото "тюленските" теми вероятно вече са в архива...

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 18:18 от niara

# 17
  • Мнения: 11 315
И трябваше да пуснеш нова тема ?
СПоред мен не трябваше да пускаш нова тема, а да се извиниш на всички 13 или 14 хиляди потребители на ЛС...
... щото така не се товари сървъра Joy

# 18
  • Мнения: 2 386
Мило момиче..не се тревожи..всичко минава...а това е просто форум.

Коя е тази тема всъщност?Линк?Стана ми любопитно.. Blush

# 19
  • Мнения: 7 474
Не знам за какво е бил спора , но факта, че човек се извинява заслужава уважение  Peace

# 20
  • Мнения: 4 195
И аз съм изпадала в това положение, изядоха ме на закуска. Не , не е гостоприемен форума.....за съжаление.
Воден дух Sick - най - малкото модератори трябваше да го предупредят да не обижда, много си позволява напоследък, с една едничка цел - да дразни връзващите му се.........
Мисля, че на теб трябваше да ти се извинят, но и според мен ти прави чест, че пусна такава тема  Peace

# 21
  • Мнения: 2 386
Да ви кажа честно-като за 30000 жени (приемам,че има и доза мъже  Mr. Green) на едно място-направо е перкектен форума...
Има МНООООГО по-негостоприемни места в Нет-пространството,където е цяло изкуство да оцелееш.
Няма да цитирам имена...
Но в случая сте прави. Peace

# 22
  • Мнения: 4 068
И аз съм изпадала в това положение, изядоха ме на закуска. Не , не е гостоприемен форума.....за съжаление.
Воден дух Sick - най - малкото модератори трябваше да го предупредят да не обижда, много си позволява напоследък, с една едничка цел - да дразни връзващите му се.........
Мисля, че на теб трябваше да ти се извинят, но и според мен ти прави чест, че пусна такава тема  Peace

Водния дух е предупреден отдавна и то нееднократно. Той си знае какво следва при следващо провинение.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 423
В цикъл ли сте бе, хора?
Тук някои хора се изживяват като координатори и дават наклон на х*я на хората, време е да се усетят.
Peace
наистина е време някой хора да се замислят, много се вживяват в ролята на тартори!

# 24
  • Мнения: 843
хаааа - хааа!!! Laughing    просто реагира на НЕчуването тук, понякога.


            Благодаря на тази млада , че направи това.   Аз съм вече Старо куче,  с малко публикации, ноо с многооо четене   и респективно  -  доста впечатления.
       Все  казвам, че малко толерантност няма да убие никого.   Има мнения на хора с 3.4 постинга... и  невероятно точни.  Какво ни коства да пуснем поне една усмивка.  Всъщност аз така останах тук. Laughing  Някой ми подаде ръка, усмивка, няма значение вече.                    
       Благодаря на този човек и съжалявам, че не помня кой е.
       В интернет съм толкова много време  и толкова много нещо съм изписала/ За 11 години/ .. че направо се питам,  дали можех това време да го впрегна в нещо друго. Но, не! Ценно ми е.

           

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И трябваше да пуснеш нова тема ?
СПоред мен не трябваше да пускаш нова тема, а да се извиниш на всички 13 или 14 хиляди потребители на ЛС...

Не, можеше да се извини в нейната тема, няма нужда от нова. Тези, които не са чели предната- няма изобщо да разберат за какво става дума.

# 26
  • Мнения: 5 622
И трябваше да пуснеш нова тема ?
СПоред мен не трябваше да пускаш нова тема, а да се извиниш на всички 13 или 14 хиляди потребители на ЛС...

Не, можеше да се извини в нейната тема, няма нужда от нова.

Не може. Заключена е

# 27
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Браво на Дорина,че се извини,но според мен беше малко излишно.Защо съм останала със заблудата,че форума е място,където хората пускат теми за да споделят или попитат енщо,а не да търсим нечие съгласие или не.Различни хора-различни мнения.Сега,че някой се изказал по-остро ми то си остава за него.Не се впрягай,Дорина.  bouquet

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Е, пропуснала съм това. Тогава я разбирам защо е пуснала нова.

# 29
  • Мнения: 5 393
Е, пропуснала съм това. Тогава я разбирам защо е пуснала нова.
" Hands Clap" Crazy

Не съм чела другата тема, но евала за това извинение. И е много злобно и дребнаво да се нахвърляш върху някой, който ти се извинява. Джемма-какво толкова ти пречи тази тема не мога да разбера.От личното ти форумско пространство ли заема?
 

Общи условия

Активация на акаунт