Аууу вижте Светлана от ББ по Нова

  • 2 455
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Въбще не ми харесва така Светлана.
Преди единственото хубаво нещо в нея беше русата й коса, сега и това го няма.
А като погледне с кравешкия поглед и ....   Sick

# 16
  • Мнения: 5 713
Ух как изпуснах.  Laughing
Някой не я ли е щракнал?

# 17
  • Мнения: 1 100
Ееееехееееее, сигурно е хипер мега красива, щом повечето тук я харесват. Това се случва рядко  тук Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 1 457
Някой няма ли да светне негледалите каква е новата прическа на Светлана?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 472
Да и на мен ми хареса. В началото не можах да се сетя кое е докато не си отвори устата    Crazy

Много я е освежила тази прическа, цвета също изглеждаше много добре поне по ТВ-то, беше и добре гримирана (с идеално гладко и чисто лице) .  Личи си професионалната работа. Браво на Биг Брадър  Simple Smile


# 20
  • Мнения: 1 284
мда и на мен ми хареса с тази прическа  Peace

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Някой няма ли да светне негледалите каква е новата прическа на Светлана?

С къса коса, не съвсем къса, около 5-8 см. Къс бретон на една страна, цвят...някакъв меден такъв. Отива й.
А като че ли и доста е поотслабнала...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 457
Ерика, благодаря   bouquet Heart Eyes
Не мога много да си я представя, ама звучи добре  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 7 186
Наистина много си я беше барнала прическата, може би и за да направи и реклама на салона. Този цвят повече и отива.
Не знаех, че Елвира Георгиева се е омъжила за пластичния си хирург. Simple Smile И с бившия и мъж много широкоскроени го раздават. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 622
Наистина много си я беше барнала прическата, може би и за да направи и реклама на салона. Този цвят повече и отива.
Не знаех, че Елвира Георгиева се е омъжила за пластичния си хирург. Simple Smile И с бившия и мъж много широкоскроени го раздават. Simple Smile

 Да бе. Малко е странно, ама..щом се разбират..И бившият и мъж, със сегашният(д-р Николай Георгиев) са направили клиниката..

И цените..не са никак от ниските..скоро четох инфо в Тялото...

# 25
  • Мнения: 863
Светлана и на мен много ми хареса със сегашната си прическа,по-добре е така, отколкото преди,а пък и цветът й отива...

# 26
  • Мнения: 11 004
А защо Венета Райкова беше водеща на предаването на Милен Цветков?  newsm78
Хванах само последните 10 минути.

# 27
  • Paris
  • Мнения: 1 727
А защо Венета Райкова беше водеща на предаването на Милен Цветков?  newsm78
Хванах само последните 10 минути.
Нещо на разменни начала правят, вчера водещ беше Дим.

# 28
  • Мнения: 5 140
Милен Цветков предполагам е на ски, защото миналата година пак така водеха други водещи предаването.


Искам и аз прическа като Светлаааааааа, ще отида накрая при нея да се подстрижа.
При Гого за Арлет е нали?

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ииииии, дайте снимка, деееееееееее Praynig
Аз днес си купувах разни модни нещица от едно изпитано магазинче в Борово и продавачката ме светна,че преди мен Светлана тършувала там и била с къса коса, както и Гала преди това.
Все известни пазаруваМЕ оттам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт