с какво си играят вашите дечица?

  • 1 902
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Общо взето все с неща,които не са за нея Grinning

# 16
  • Мнения: 6 461
Заигравнето с играчките е до там ,до когато обърнат коша и разпилеят всички детски играчки по цялата стая.
След това се заиграват с всичко друго ,но не и с играчки Mr. Green.

# 17
  • Мнения: 118
Заигравнето с играчките е до там ,до когато обърнат коша и разпилеят всички детски играчки по цялата стая.
След това се заиграват с всичко друго ,но не и с играчки Mr. Green.


И при нас е същото

# 18
  • Мнения: 1 878
ООО всичко забранено е най-желано  Mr. Green а любимата играчка е батко  Mr. Green за малко успявам да изхитрея с някой найлонов плик пълен със съкровища (лъжици, черпак...) или пък пълним раница с играчки - разтоварването ангажира вниманието поне за 15 мин.  Joy и разни подобни хитринки, но баткото след градина е наистина безценен е и белите стават по-често ама няма идеално положение  Mr. Green

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Навсякъде е заринато с играчки,но основно се играе с дистанционните,мишката,цветята,шишета,капачки,кабели,гребени,ключове,ТВ/включ-изключ/,уредбите,дисковете.......

# 20
  • София
  • Мнения: 3 787
Най-новите любими играчки са кухненския робот на мама и прахосмукачката Joy.На неговите играчки почти не обръща внимание Naughty
Иначе,много се заиграва с един дървен пъзел и с камиончета,които се разглобяват с отверки Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 1 345
всички домакински съдове,дистанционни,телефони като се замисля всичко в къщи без изключение,но не и неговите си играчки

# 22
  • Мнения: 5 026
Играе с всичко. От малък дистанционното му е любимо.

# 23
  • Мнения: 227
С лъжици и чинии като и дам две-три лъжици и една чиния има да си играе цял ден,иначе с телефоните,дистанционното,купила съм едно телефонче играчка и много го харесва.В прозрачна торбичка съм и сложила всички химикалки които намерих в къщи голяма игра става.Купила съм едни ластици за коса като и ги дам пак се заиграва,нали са шарени.
 Има толкова играчки,но не иска да си играе с тях.
Имам едно списание с бебета на него,като и го дам седи гледа и им се смее,къса хартийки на всякаде ,но поне трае.

# 24
  • Мнения: 999
Мими си играе предимно с празни кутийки от лекарства и клечки за уши, капачки, шишета,обувките са и любими и всякакви такива.Обожава да разглежда списания и книжки.Единствените играчки с който играе са музикалните и по точно с един заек, който пее и тактува с лапа и тя танцува с него.

# 25
  • Мнения: 270
Заиграва се най-вече с коли,телефони,чинии,купи и кубчета.

# 26
  • София
  • Мнения: 353
Коса!!!   bouquet  Ние с каките сме  с много материал  Grinning . Обича също торбички и, а от играчките любими са и ключовете!

# 27
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
мнооогоо отдавна нейните играчки не са й стихия, всичко различно от това е интересно и забавно - дистанционно, мобилен телефон, отварачка, цедки, клавиатурата на компа, покривката на масата, да се дъвче пердетата ми, капачки, калкулатор, на мама очилата и всякакви други джажи

# 28
  • Мнения: 942
мнооогоо отдавна нейните играчки не са й стихия, всичко различно от това е интересно и забавно - дистанционно, мобилен телефон, отварачка, цедки, клавиатурата на компа, покривката на масата, да се дъвче пердетата ми, капачки, калкулатор, на мама очилата и всякакви други джажи
Все едно за нас говорите Simple Smile

# 29
  • Мнения: 157
Играе с играчки, че другите неща не и ги давам, но предпочита да ми къса цветяда, иска GSM-ите, дистанционните, клавиатурата (сега и дадох една стара и не пипа моята) и какви ли не още от забранените за нея неща.

Общи условия

Активация на акаунт