Естетични процедури за лице и тяло – 54 тема

  • 49 839
  • 759
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 13 012
Момичета, как беше турският вариант на Триголд крема за мелазма?

# 451
  • БГ
  • Мнения: 1 279
Момичета, как беше турският вариант на Триголд крема за мелазма?

# 452
  • Мнения: 3 027
Пигманорм е немския вариант
Експигмент е турският

# 453
  • Мнения: 13 012
Експигмен имам, но мисля че състава му не е като ма триголд. Доста е агресеивен.

# 454
  • Мнения: 23 114
А при мен Експигмент хич не е.Явно е до кожа.

# 455
  • Мнения: 39 518
И аз не съм доволна от експигмент.

# 456
  • София
  • Мнения: 2 346
Случайно попаднах на реклама на център belissimo. Някой ползвал ли е услугите им?

Последна редакция: нд, 21 апр 2024, 15:33 от Skiorche

# 457
  • Мнения: 5 768
А при мен Експигмент хич не е.Явно е до кожа.
И при мен не действа, въпреки, че го ползвах постоянно и тубичка свърши вече.

# 458
  • Мнения: 794
Случайно попаднах на реклама на център belissimo. Някой ползвал ли е услугите им?
Да, аз ходих няколко пъти (PRP, микронидълинг, скинбустер) при д-р Христова. Бях доволна.

# 459
  • София
  • Мнения: 1 772
Аз правих филър в носа при Личев в Белисимо. Доволна съм много.

# 460
  • Мнения: 2 290
EXPIGMENT 4% cream - съдржа само хидрокинон. И разни други пълнители, които май са без значение.

Pigmanorm Triple Strength и Tri-Luma съдржат и хидрокинон и третиноин, както и някакъв кортизон. Може би в това е  ключът.

Active substances:
- Hydroquinone 4%
- Hydrocortisone 1%
- Tritenoin 0.1%

# 461
  • Мнения: 370
Може ли да препоръчате място за микронидлинг в София?

# 462
  • Мнения: 13 380
Направих си мезотерапия на крака. Може ли да ми кажете коя апаратна процедура да си направя, за да засиля разбиването на мазнините и да ги дренирам?

LPG 👌

Здравейте,  може ли да препоръчате студио или клиника за LPG.

# 463
  • Мнения: 421
Бях споделила последствия от Хармоника при мен - нежелан обем в темпоралната зона, утежнени булдоци и като цяло обезформено лице.Бях на преглед при друг лекар, който предложи по една доза Радиес във всяка страна и лазер в обемните области т.е. темпорална и по долната челюст, тъй като смята, че тези обеми са причинени от формирани депа от ХК от Хармониката и лазера ще помогне за резорбиране на ХК и стягане на лицето.С Радиеса нещата се подобриха - скулите са оформени, лицето по-стегнато.Но много се страхувам лазера да не стопи и малкото налична подкожна мазнина в лицето ми и съвсем да ми се свлекат булдоците.Док препоръчва два лазера седмично, две седмици след Радиеса, т.е. другата седмица трябва да се обадя за час.
Въпросът ми е - дали няма да се получи повече увисване от лазера и никакво стягане.Никога не съм правила лазер и съм доста объркана.Дайте ми съвет, моля...

# 464
  • Мнения: 3 684
Ендоскопски браулифт прави и д-р Николай Георгиев.

За блефаропластика - определено си струва, само човек трябва да се престраши и да се моли да не се обърка нещо.

За слабо лице без много подкожна мазнина на мен ми препоръчаха мезотерапия - четири процедури за един месец и есента отново

това лице е напълнено, че и препълнено от устата нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт