Естетични процедури за лице и тяло – 54 тема

  • 50 885
  • 759
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 575
Здравейте, моля за мнения за pb серум специално за двойна брадичка и къде в Пловдив може да се направи.

# 601
  • Мнения: 3 812
От конци се отказах - притесниха ме възможни страствания, възможна болка и придърпване в продължение на месеци и твърдото Не! на близки лекари заради щитовидната жлеза и възможна бурна реакция към чуждо тяло, филър, т.н.

Също така като бях на консултации, докторите казаха че от филъри и конци се получават страствания и размествания на тъканите и като се отвори за цялостен фейс лифт е голяма мъка и риска да се обърка е много висок. И че ако се мисли за такава процедура е хубаво да не се слагат филъри.
И нещо което е в противоречие със самото заглавие на темата, че филърите са лесен и супер печеливш бизнес.

# 602
  • София
  • Мнения: 39 005
Е да ама пък филърите са по-малко трайни от конците.
Аз не искам да ме режат за цялостен лифтинг и май нямам нужда от филъри. Въобще конците ми се струват най-доброто решение засега за мен.

# 603
  • Мнения: 1 272
В такъв случай - Ванеска или Валянова. Проучвала съм всички възможни доктори. И спрете аспирини или други разреждащи кръвта, ако вземате такива. Аз бях синьо - черна месец от спираловидни конци, но ми казаха, че е от ваксината за Ковид.

# 604
  • Мнения: 3 812
Rockstar, какво искаш да промениш?

# 605
  • София
  • Мнения: 39 005
Долната част на лицето и шията ми са се отпуснали много в последно време. Искам по-младежки вид, признавам.
Не ми гледай снимките 😁, та са със филтър и снимани отгоре. Ако се снимам отдолу, е ужас.

# 606
  • Мнения: 4 778
.

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 14:00 от Вярра

# 607
  • Мнения: 2 418
Вярра, определено има разлика, видима е. Според мен може да направиш няколко хидратиращи мезотерапии или бустер. Може да подсилиш резултата с нещо по-леко. Със сигурност дерматологът има какво да предложи.

# 608
  • Мнения: 3 812
при Вярра разликата е минимална.
А първите седмици как беше?

# 609
  • Мнения: 4 778
Само първия ден ги нямаше бръчките- нищичко. От следващия си се появиха и аз честно казано разлика не виждам.

# 610
  • Мнения: 2 039
Само първия ден ги нямаше бръчките- нищичко. От следващия си се появиха и аз честно казано разлика не виждам.

Какво сте слагали?

# 611
  • Мнения: 4 778
Елансе М, 1 мл

# 612
  • Мнения: 9 016
Факт е, че филърите не се резорбират никога напълно от организма, но просто не виждам как човек ще си кара натурален до възрастта за цялостен оперативен фйс лифтинг. Аз лично не бих. Просто съм изключително умерена с количествата - поставям веднъж годишно. Смятам, че човек ако полага редовни грижи - козметични, но и с нужната хранителна и двигателна култура, може да отложи момента за скалпела.

Роки, преди да поставиш конци, напраправи консултация при споменатит лекари, но и при още поне един, който не предлага конци. За мен конците също са непрактично решение, но в крайна сметка ти ще си прецениш сама. Просто не се хвърляй на този вариант без да си го премислила още малко. Нито са толкова бюджетни, нито с толкова дълготраен ефект.

# 613
  • Мнения: 2 418
Аз лично виждам доста по-подхранена кожа, вдъбнатините около носа и надолу към брадичката ги няма. Останало е малка част, където бръчката е врязана. Смятам, че коментар би трябвало да направи дерматологът. Може количеството да не е достигнало, може да има друга причина. Аз лично бих отишла при същия дерматолог, за да прецени, какво още може да се направи.


По отношение на конците, аз също не съм се убедила в ползата им.

# 614
  • Мнения: 10 767
Дерматолозите, с които аз се консултирах (Сияна Живкова и Мира Михова) казаха, че не препоръчват конците заради фибрози.

Общи условия

Активация на акаунт