Естетични процедури за лице и тяло – 54 тема

  • 50 934
  • 759
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 830
Един път годишно, но една процедура ли? А от кой вариант сложихте - low или medium? Питам, защото на мен ми казаха две. Вече съм малко повече от 2 седмици и да, има хубав ефект, но не мога да преценя дали се разгърнал напълно. Обаче си трябва още една, ако това до сега е максимума.
Четох, че се правят 3-4 процедури на сайта им. Но не мога да се ориентирам за какви случаи.

Освен това, четох, че се слага и под очите, но мен толкова ме боля 2 дни, че не мога да си представя как ще се сложи под очи...

По едина процедура правя аз с medium. При кой лекар сте?
д-р Михайлова

# 631
  • Мнения: 2 988
Един път годишно, но една процедура ли? А от кой вариант сложихте - low или medium? Питам, защото на мен ми казаха две. Вече съм малко повече от 2 седмици и да, има хубав ефект, но не мога да преценя дали се разгърнал напълно. Обаче си трябва още една, ако това до сега е максимума.
Четох, че се правят 3-4 процедури на сайта им. Но не мога да се ориентирам за какви случаи.

Освен това, четох, че се слага и под очите, но мен толкова ме боля 2 дни, че не мога да си представя как ще се сложи под очи...

По едина процедура правя аз с medium. При кой лекар сте?
д-р Михайлова

Каква е тази процедура?

# 632
  • Мнения: 761
Alma Rodrigez , защо сравнявате радиочестота и хайфу , като са напълно противоположни апарата и вършат съвсем различни противоположни неща. Покажете ми къде го пише. Освен това също така има и различни Хайфу апарата които вършат различни неща.
 Радиочестотата по-скоро намества и повдига тъканите, но никъде не срещнах, че топи мазнина.

# 633
  • Мнения: 830
КРР, това е PBSerum.

# 634
  • София
  • Мнения: 51
М
Искам да питам дамите с тежки лица,които имат нужда от лифтиране, какво мислите по повод това,че хирурзите отричат всичко възможно като опция,ако решиш да правиш цялостен фейслифт след време? Имам предвид,че Ултера/Хайфу образували фибрози и стопявали мазнина,конците фиброзирали,радиеса и хармоника (и други колагенообразуващи) също.
Как да се поддържат тези лица до 45-50г?
оята хирург жена, която ми оперира друго, но се консултирах с нея, каза че лифтинга може да се прави само на много изтъняла кожа и когато е много отпусната.

Според мен тя има остарели знания, защото в момента и на 40 някои звезди си правят лифтинг или половин лифтинг. Ключът е, когато се лифтират и подкожните тъкани, а не само кожата. Преди са правили само кожата, затова просто я изпъват, но подкожните тъкани я дърпат в обратна посока и бързо се разваля. Преди са го правили и настрани само. А сега идеята е да се върнат по местата им, т.е. нагоре по диагонал нещата. Не само кожата.
Мисля, че някои видове конци и филъри ще усложнят ролята на хирург, но все пак Скулптра, Радиес и тн би трябвало да могат да се справят. Тези, които така или иначе правят хубави фейс лифтинги. Тези, които не правят, всичко ще им "пречи".

# 635
  • София
  • Мнения: 51
Долната част на лицето и шията ми са се отпуснали много в последно време. Искам по-младежки вид, признавам.
Не ми гледай снимките 😁, та са със филтър и снимани отгоре. Ако се снимам отдолу, е ужас.

Скулптра не е ли вариант?

# 636
  • Мнения: 46
И аз правя по една процедура Пб серум медиум при Ванеска, държи около 8 месеца,по стегнат контур.Дозата зависи от нуждите на лицето

# 637
  • Мнения: 13 046
Спокойно, ако не е пълнено като пуйка и оувърфилър лице не пречи ни Скулптра, ни Радиес на лифтинга, когато е добър лекарят. Възстановяването също е строго индивидуално, но ако няма усложнения ( обикнвено няма при лифтинг точно) за 20 дни си ок. Има наместване до 3 месец поне, но спокойно можеш да си излизаш. 20 дни ако си склонен към синини и отоци. Ако не и за 10 си пушка, когато махнат конци и всичко. Аз съм по съвсем друг повод в болница в Турция, но “изпратих” много лифтинги о имам абслотно преки наблюдения, днес превеждах на една мацка от България. На 2 ден си я пратиха към хотела. Днес махнаха някои конци, на 14май  контрола махат 4 скоби от косата( тя имаше и еднодоскопски браулифт освен Дийп фейс лифт) махат конците и си заминава. От сега видях че резултатът и ще уау. На 50 е мацката.
Аз имам наблюдения в две болници, цените страшно варират.
ММ е след тотален дълбок  фейс и шия лифтинг долна и горна блеферо и повдигане на вежди.
На 15 април беше, сега е на 70-% възстановен.
Събирам и за вас впечатления.
Само да кажа в България всичко квото предлагат НЕ е Дийп фвйс! Не могат да повдигат мускули, тъкани, да рекомпозирта лице! Квото и да ви казват не могат! Видях резултат от опъване на кожа от бг хуруруг след 4 години. Ами ни-що!
Цените в Турция са от 5000€ до 11-15000 много завсиси. Трябва да се проучва много внимателно и да се пазариш.
Чак след 3 месеца ще кажа на 100% дали препоръчвам нашият лекар.
Всичко което видях от него беше направено добре.
Само за очите не съм сигурна още, затвоа ще изчакам с мнението.
ММ имаше 2 мл Радиес преди 3-4-5 г не е имало пробвлм. 2 преди лифтинга не е слагал нищо.
Мн ми е трудно да пиша с една ръка, та за повече подробности ще ме изчакате:) Само да се оправя аз ще ви разкажа. Не е изобщо толквоа страшно. Той болки каза 2 от 10, само дискомфорт от стягането на цялата глава. Не е имал 1 синина. Отоци 3-5 дни повече после намаляха и сега има още но той има и липофилинг и си трябва време. Най важно 58-72 часа нон стоп лед, мн мн вода и ходене да се махат отоците по естествен път.
От сега казам че нямам възможност да пиша ЛС, това го кълва 1 час😅😅

# 638
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 204
Жаки, много ти благодаря за изключително полезната информация. Удоволствие е да те чете човек. Бързо възстановяване на съпруга ти! Ще чакам и аз отзиви, че то годинките си вървят. Simple Smile

# 639
  • Мнения: 385
Alma Rodrigez , защо сравнявате радиочестота и хайфу , като са напълно противоположни апарата и вършат съвсем различни противоположни неща. Покажете ми къде го пише. Освен това също така има и различни Хайфу апарата които вършат различни неща.
 Радиочестотата по-скоро намества и повдига тъканите, но никъде не срещнах, че топи мазнина.
Никъде не съм сравнявала радиочестота с хайфу, а изреждах. Радиочестотата топи мазнини и това е ясно от години. Освен, че имам преки наблюдения върху себе си, познати и приятели, следя групи за пострадали след лазери, радиочестоти и филъри. Всеки ден има по няколко поста по темата за загуба на обем и т.н. и се чудят как да поправят щетите.
Не знам защо реагирате така. Не при всеки разбира се случва. Но се случва често. А при някои е търсен ефект. При мен не е. Аз търся обем и лифтиране.

# 640
  • Мнения: 78
Жаки, супер полезна информация.
Ще чакаме отзиви за крайния резултат.

Еех, има надежда за над 40+ годишните. Simple Smile
1 - 2 мл филъри да изкретаме до 50 г. и после лифтинг в Турция Simple Smile
Цените за мен са доста добри за дълбок лифтинг.

Alma Rodrigez, напълно те разбирам. Аз съм с издължено, слабо и плоско лице и след радиочестотен лифтинг по препоръка на дерматолог лицето ми буквално се стопи. Оттогава като чуя за всякакви лазерни процедури и настръхвам. Само и единствено Дженезис за розацеята ми и Пико за петната.

Аз също търся лек до среден обем и лифтиране.

# 641
  • Мнения: 10 769
Много интересно видео на пластичен хирург за негативите от ботокс, филъри, конци и апаратни процедури, включително Морфеус.
https://youtu.be/FUWJR72eIPI?si=IJQ6a77MPvBbyezd

Изводът е, че след 45-50 само deep face lift е решението.

# 642
  • Мнения: 78
Д-р Карaм е страхотен! Наскоро направи на съпругата си vertical restore лифтинг и от 50 и няколко в момента изглежда 35-36 годишна. Истински разкош, но цените знам, че са жестоки - около 70 хил.долара.

# 643
  • Мнения: 3 428
Жаки, иначе много ме кефи твоя мъж, няма такава суета, но пък и ти да му се радваш се.
Пусни някоя снимка, замаскирай нещо, просто да добием някакво общо впечатление.
Моя дотук съм го навила само за ботокс в гневна, а и сякаш не настоявам за повече, защото съм виждала, че всичко друго при мъжете е... гротеска.

# 644
  • Мнения: 3 819
Ще чакам с интерес подробности за съпруга на Жаклин. Изненадана съм от такава суета при мъж, но пък всеки си знае и решава какво му трябва.

Изгледах клипа на Др. Карам и ме радва, че българските му колеги при които бях казаха същото. Точно това виждам все по-често - жени с тежки, широки и груби лица и тук-там направо извънземен вид.

Общи условия

Активация на акаунт