Не се тровете повече...

  • 209 082
  • 225
  •   1
Отговори
# 90
  Водораслите АФА съдържат желязо в органична форма, което се усвоява отлично и от детския, и от възрастния организъм, много по-ефективно от синтетичното желязо в капките Мултифер и други подобни. Така, че с водорасли по-бързо и по-естествено ще се вдигне хемоглобина и на синчето ти, както и твоя и на майка ти.Те са най-добрата храна за анемичните хора.А спанакът  вече не съдържа онова количество желязо, което е съдържал преди 50 год например и това се дължи на интензивното земеделие и повсеместното изтощаване на почвите. Така, че , няма нищо неестествено в това, че с диворастящите водорасли се връщаме назад към природата.А кой е най-великият лечител? - Природата! Ще се съгласите с мен когато ги опитате и натрупате свой собствен опит. Аз ви го гарантирам резултата!!!

# 91
  • Мнения: 153
И аз съм от тези,които вече 4 години давам водораслите на децата си и ние ги пием при нужда!Толкова съм доволна,че мога цял ден да им правя безплатна реклама.Помагат срещу болести,главоболие,чревни вируси и т.н. На голямата излекувахме страхотна алергия,от която така кашляше,че човек изтръпваше,като я чуеше.а сега при малката помага да не стигне до астма и да са две зрави и щастливи деца.Ако някой има въпроси с удоволствие ще кажа от кое по колко и кога пием.За аква сорс само трябва да отделиш средства,за да ти  е мирна главата.От начало като не ми се даваха толкова пари на куп после съм съжалявала.Сега края на всяко лято се запасявам с 1опаковка зелена енергия,1 коластра 3-има добавено ацедофилус,една мигновенна слъчева енергия,бифидус и ацедофилус. Бях забравила за ЕМК(есенциални мастни киселини), но тука ми напомнихте трябва да си купя.

# 92
  • Мнения: 636
  Водораслите АФА съдържат желязо в органична форма, което се усвоява отлично и от детския, и от възрастния организъм, много по-ефективно от синтетичното желязо в капките Мултифер и други подобни. Така, че с водорасли по-бързо и по-естествено ще се вдигне хемоглобина и на синчето ти, както и твоя и на майка ти.Те са най-добрата храна за анемичните хора.А спанакът  вече не съдържа онова количество желязо, което е съдържал преди 50 год например и това се дължи на интензивното земеделие и повсеместното изтощаване на почвите. Така, че , няма нищо неестествено в това, че с диворастящите водорасли се връщаме назад към природата.А кой е най-великият лечител? - Природата! Ще се съгласите с мен когато ги опитате и натрупате свой собствен опит. Аз ви го гарантирам резултата!!!
Само да уточня, че спанакът никога не е съдържал много желязо. Тази заблуда се дължи на преводаческа грешка.

# 93
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Тези доктори които препоръчват водорасли са в повечето случаи дистрибутори или пък техни близки.И на мен се опетаха да ми ги пробутат.Абе хора вие нормални ли сте ще оправят анемия на малко дете с водорасли.То човек ако ви слуша вас трябва да откажем всякаква друга храна плодове зеленчуци и така нататака и да гъчим само водорасли.До къде ли ще я докараме?

# 94
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Тези доктори които препоръчват водорасли са в повечето случаи дистрибутори или пък техни близки...

И аз имам такива наблюдения  Tired

# 95
  • Мнения: 2 005
Здревейте!Искам да попитам нещо.Синът ми е с анемия.Хемоглобинът му е 105/106.Преди няколко месеца беше111.Давах му капки молтифер,готвих му спанах,купувах пюрета със спанак,но нищо не помага.стана още по-зле.мойта докторка ми спомена за някакви водорасли,но са прекалено скъпи.Какво друго мога да му давам?Той е на 10мес.А и ние с майка ми също сме анемични.И още нещо-тези хапчета АФА за какво точно се дават
Аз давам на сина си Герисан сиропче и имаме учудващи резултати  Hug От HB 109 , достигнали сме HB 136 . Пробвайте с това сиропче на Д-р Велев е и струва около 4 лв.  Peace
Давах му също и бирена мая , стривах я и я разтварях в сокче , но при вас незнам да ли ще може да я поема ... newsm78 Наистина добри резултати постигнахме и с не много средства  Thinking

# 96
  • Мнения: 68
Мили дами темата позамря  незаслужено. За анемията по горе прилагам линк с картинка на нашенски български  растителен ядрен реактор
http://img389.imageshack.us/my.php?image=vebecina115fj8.jpg
Водораслите може да си ги купувате от тук :
http://www.wilson-groups.com/

Предлагат куриер до вратата ви  стоката е прясна и много вкусна. Аз си вземам прах и го смесвам да  ми боядисва киселото млекце домашно приготвено .
Който има нужда от мозъчен токсин с циано бактерии, на утроена цена знае от къде да си набави докато не са ги забранили . Joy  мога да им правя антиреклама  денонощно на всякакви мултилевел групички

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 21:45 от lampionov

# 97
  • Мнения: 1 353
Тези доктори които препоръчват водорасли са в повечето случаи дистрибутори или пък техни близки.И на мен се опетаха да ми ги пробутат.Абе хора вие нормални ли сте ще оправят анемия на малко дете с водорасли.То човек ако ви слуша вас трябва да откажем всякаква друга храна плодове зеленчуци и така нататака и да гъчим само водорасли.До къде ли ще я докараме?
Изобщо не съм съгласна с това твърдение,което е напълно необосновано.Не виждам логиката хора,които нямат нужната информация и опит да говорят по този начин.Но то винаги ще се намери някой от нещо да е недоволен( дори и да не е опитал)..Света е шарен и мнения много.Решението е едно на който не му харесва-не купува!!!Който иска -нека си пести средствата и нека блъска със синтетика.Всеки има избор.Защо трябва да убеждаваме някой да купува нещо или да не купува?В даден момент човек узрява и се отваря към различни неща и определя своя избор!!!

# 98
  • София
  • Мнения: 4 578
За щитовидната жлеза по горе, Орехите също не бива да се забравят под формата на зелен орехов ликьор бъкащ от органичен  йод.
Не всяко заболяване на щитовидната има нужда от йод. На мен ми е забранен. Ама се оправих без аквасорс, вижън, орифлейм. Само с редута  hahaha. Вярно, пак скъпо ми се връзва, ама поне ми харесва.
Здревейте!Искам да попитам нещо.Синът ми е с анемия.Хемоглобинът му е 105/106.Преди няколко месеца беше111.Давах му капки молтифер,готвих му спанах,купувах пюрета със спанак,но нищо не помага.стана още по-зле.мойта докторка ми спомена за някакви водорасли,но са прекалено скъпи.Какво друго мога да му давам?Той е на 10мес.А и ние с майка ми също сме анемични.И още нещо-тези хапчета АФА за какво точно се дават
За мен не е добра идеята. Със себе си може да експериментираш, но с детето  newsm78. Но моя дружка синът й се оказа алергичен към коластрата. Та, задълбайте с лекаря, да откриете причината. Има достатъчно изпитани неща, които да повлияят анемията/освен МАЛТОФЕР/, но те едва ли включват трева. Има време, ще му храните клетките по-натам....

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 22:40 от Спокойна

# 99
  • Мнения: 1 058
Записвам се да чета. Точно ми препоръчаха водораслите за дребния.

# 100
  • Мнения: 68
Записвам се да чета. Точно ми препоръчаха водораслите за дребния.

Скоро ще се включа с много снимков материал и описание на нови сортове видове и партиди  водорасли.  Близо 2-3 месеца не съм близвал и взеха да ми липсват, особено в това студено време и оскъден пазар на био плодове и зеленчуци. Наблегнах на поръчките със сертификат и надпис ОРГАНИК , БИО , ПРЕМИУМ и друга стръв . Няма да ви спестя истината, което има странен лош вкус и подозрително действие или състав,  се изхвърля или подарява моментално. От сега може по любопитните на лични да пишат дали проявяват интерес към дегостация.

# 101
  • Мнения: 274
lampionov, за какви поръчки става въпрос? Ти ли си внасял някакви продукти?

# 102
  • Мнения: 231
Тези доктори които препоръчват водорасли са в повечето случаи дистрибутори или пък техни близки.И на мен се опетаха да ми ги пробутат.Абе хора вие нормални ли сте ще оправят анемия на малко дете с водорасли.То човек ако ви слуша вас трябва да откажем всякаква друга храна плодове зеленчуци и така нататака и да гъчим само водорасли.До къде ли ще я докараме?
Аз пък да те питам-  ти като не си ползвала и не си видяла ефекта, как ще ме питаш дали съм нормална  newsm78
Не съм дистрибутор, но пия водорасли като допълнение към храната... в действието им съм се убедила хиляди пъти... и да приемаш добавки, не означава само това да "гъчим" .......

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 18:45 от кокетка

# 103
  • Мнения: 1 353
Аз пък да те питам-  ти като не си ползвала и не си видяла ефекта, как ще ме питаш дали съм нормална  newsm78
Не съм дистрибутор, но пия водорасли като допълнение към храната... в действието им съм се убедила хиляди пъти... и да приямаш добавки, не означава само това да "гъчим" .......

много съм съгласна с това мнение.И защо се смята,че щом разпространението става чрез дистрибутори нещата не струват.Или по скоро човешката завист да не ми някой да спечели на него гръб.Е мога да дам един пример: Ако си купиш телевизор за 1000 лв,за който предварително си чула хвалби от съседи и познати разходите изглеждат така; стойността на телевизора е 400лв,разноски по наем ,работници и осигуровки.200лв: реклама ,която да привлече клиентите 300лв-и като се дръпне чертата се каква печалба се оказва....Защо се гледа с лошо око на този вид дейност след като тук не залагат на реклами,наеми или нещо такова а са оставили хората да правят най добрата реклама,защото говорят от собствен опит.И какво лошо има нещата да са така?Май се отплеснах........

# 104
  • Мнения: 83
 Joy Joy Joyпо смешно нещо не съм чувала скоро JoyАФА И ОТРОВА Joy

Свекърва ми 13 години се занимава с това,от толкова също приема водорасли.

Възстанови се от рак на гърдата за нула време,лекува си мигрената с тях и т.н

Аз и децата ми ги пием от 7 години.SORRY ,ама никой от нас не е умрял,

пък и незнам да има такъв въобще.Ако беше вярно твърдението ви, щяха да са ги спрели отдавна,

защото те се предлагат в 9 страни.Недей си мислете ,че сте открили топлата вода,просто

конкуренцията вече е жестока и всеки се бори за място под слънцето за сметка на друг.

Общи условия

Активация на акаунт