Дългото чакане след трансфер- тема 111

  • 27 085
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 135
Аз бях на аспирин протект до преди 2 седмици (сега съм в 8+2г.с.),  но прокървих и ми го спряха. Останах на клексан, но ми казаха, че след време може пак да ми включат аспирина.

Привет отново момичета,
пиете ли аспирин протект по време на бременност? В моята схема е включен Аспирин Протект х1 на ден, 100 мг. И са ми казали освен ако нямам проблеми като кървене, ще го пия до края на бременността. В нета чета различни мнения за пиенето на Аспирин. Моля изкажете мнение. Миналата бременност пих до към 4 г.с тогава прокървих и ми го спряха. Та сега пак съм на бодли, но всяка бременност е различна де. 💜💛♥️💟😁😁

На мен ми го спряха от вчера, защото в понеделник следобед прокървих. Така се ошашках, само садях на стола (защото всяко движение предизвикваше теч) и се молех Господ да не ми отнема дечицата. И Клексана за 1-2 дена го спряхме. Още вчера всичко беше вече наред. Вчера ми бе и първия преглед след теста. Видя се едно сакче с 1 ембрионче, чухме пулс, щастливи сме и благодарни на Господ, че ни води и помага и на лекарите, които направиха това щастие възможно.
Скрит текст:
Аз все ден преди да заспя си благодаря за хубавите неща в живота ми, дом, семейство, работа, здраве, любов... за каквото се сетя. А сутрин като се събудя благодаря за предстоящия прекрасен ден с чудесни новини и добри резултати.

# 661
  • Мнения: 1 520
Рошето, ти колко бебета чакаш? Помня, че питаше?

# 662
  • Мнения: 73
Здравейте,днес ми е 6 ти ден  от трансфера утре ще правя тест прогестерон. Само ,че апетита ми се увеличи дет се  вика все съм гладна. Вярно ,че гледам да ям нещо по-леко понеже с това залежаване да не натоварвам стомаха. Първите дни ставах за по 10 мин да се разходя малко из коридора от стая в стая.Понеже  знам ,че дългото залежаване не е хубаво за матката.Обаче от вчера се чувствам все по изморена може би заради лекарствата,но и кръста не ме държи.

# 663
  • Мнения: 135
С едничко съм. ❤️Днес бяхме на втори преглед и чухме вече сърчицето- 176 удара. ☺️  При предния преглед само видяхме пулсации. Много сме щастливи.   🍀🍀🍀
Рошето, ти колко бебета чакаш? Помня, че питаше?

# 664
  • Мнения: 140
Хаха големи дискусии. Аз точно бях решила да си изчакам втория тест (назначен за днес) преди да се похваля и тя темата се 💩 😬

Нищо де, да си кажа все пак и виртуално да благодаря на всички тези теми за дълго чакане, които бяха мой мил другар в дните 4-9 след трансфер, търсейки успокоение, че има забременели и без симптоми 😊 🤗 

Трансферът ми беше на 29.03, на 08.04 тестът показа ЧХГ 703, а днес 1360. Надявам се всичко да бъде наред. Чувствам се като дете на 14 г, случайно забременяло и незнаещо какво следва 😂 макар да ми е едва втори трансфер, след 5 години естествени опити и инсеменации, и тонове отрицателни тестове, не смеех да повярвам, че ще видя някога резултат, различен от 0.

Ако за някой е интересно - трансферът беше ЗЕТ на два ембриона (5AB, 4BB без PGD). Аз имам имунологични проблеми и взимах Имуран и Програф от 15ти ден на предния цикъл. Също предния цикъл правихме PBMC и R1.
Ден преди трансфера ми сложиха XT 500 HCG (пак някакво лепило, струваше около 70 лв). В деня на трансфера имах вливка гинипрал, както и впръскване окситоцин.
Към имуран и програф добавиха зарзио през ден и сироп Налко (1 мл всяка вечер). Пролутекс слагам от ден 0.
Ами това е, да видим какво следва 🙅🏻♀😊

# 665
  • Мнения: 83
Хаха големи дискусии. Аз точно бях решила да си изчакам втория тест (назначен за днес) преди да се похваля и тя темата се 💩 😬

Нищо де, да си кажа все пак и виртуално да благодаря на всички тези теми за дълго чакане, които бяха мой мил другар в дните 4-9 след трансфер, търсейки успокоение, че има забременели и без симптоми 😊 🤗 

Трансферът ми беше на 29.03, на 08.04 тестът показа ЧХГ 703, а днес 1360. Надявам се всичко да бъде наред. Чувствам се като дете на 14 г, случайно забременяло и незнаещо какво следва 😂 макар да ми е едва втори трансфер, след 5 години естествени опити и инсеменации, и тонове отрицателни тестове, не смеех да повярвам, че ще видя някога резултат, различен от 0.

Ако за някой е интересно - трансферът беше ЗЕТ на два ембриона (5AB, 4BB без PGD). Аз имам имунологични проблеми и взимах Имуран и Програф от 15ти ден на предния цикъл. Също предния цикъл правихме PBMC и R1.
Ден преди трансфера ми сложиха XT 500 HCG (пак някакво лепило, струваше около 70 лв). В деня на трансфера имах вливка гинипрал, както и впръскване окситоцин.
Към имуран и програф добавиха зарзио през ден и сироп Налко (1 мл всяка вечер). Пролутекс слагам от ден 0.
Ами това е, да видим какво следва 🙅🏻♀😊

Страхотно! Честито Flowers Hibiscus за чудесния  резултат! Ох, моите и двата са 3BB Thinking дано имат борбен дух поне, че на външен вид не са особени красавци Joy

# 666
  • Мнения: 479
Честито! Какъв е този сироп Налко?
Хаха големи дискусии. Аз точно бях решила да си изчакам втория тест (назначен за днес) преди да се похваля и тя темата се 💩 😬

Нищо де, да си кажа все пак и виртуално да благодаря на всички тези теми за дълго чакане, които бяха мой мил другар в дните 4-9 след трансфер, търсейки успокоение, че има забременели и без симптоми 😊 🤗 

Трансферът ми беше на 29.03, на 08.04 тестът показа ЧХГ 703, а днес 1360. Надявам се всичко да бъде наред. Чувствам се като дете на 14 г, случайно забременяло и незнаещо какво следва 😂 макар да ми е едва втори трансфер, след 5 години естествени опити и инсеменации, и тонове отрицателни тестове, не смеех да повярвам, че ще видя някога резултат, различен от 0.

Ако за някой е интересно - трансферът беше ЗЕТ на два ембриона (5AB, 4BB без PGD). Аз имам имунологични проблеми и взимах Имуран и Програф от 15ти ден на предния цикъл. Също предния цикъл правихме PBMC и R1.
Ден преди трансфера ми сложиха XT 500 HCG (пак някакво лепило, струваше около 70 лв). В деня на трансфера имах вливка гинипрал, както и впръскване окситоцин.
Към имуран и програф добавиха зарзио през ден и сироп Налко (1 мл всяка вечер). Пролутекс слагам от ден 0.
Ами това е, да видим какво следва 🙅🏻♀😊

# 667
  • Мнения: 269
Anieste, честито! ❤️ Нищо чудно и двечките да са се захванали - моето ЧХГ на 11ти ден беше 819 и се оказаха близнаци Simple Smile

# 668
  • Мнения: 135
Еха, честито! Страхотен резултат.  Стискам палци и леко бременеене. 🍀🤰🙏
Хаха големи дискусии. Аз точно бях решила да си изчакам втория тест (назначен за днес) преди да се похваля и тя темата се 💩 😬

Нищо де, да си кажа все пак и виртуално да благодаря на всички тези теми за дълго чакане, които бяха мой мил другар в дните 4-9 след трансфер, търсейки успокоение, че има забременели и без симптоми 😊 🤗 

Трансферът ми беше на 29.03, на 08.04 тестът показа ЧХГ 703, а днес 1360. Надявам се всичко да бъде наред. Чувствам се като дете на 14 г, случайно забременяло и незнаещо какво следва 😂 макар да ми е едва втори трансфер, след 5 години естествени опити и инсеменации, и тонове отрицателни тестове, не смеех да повярвам, че ще видя някога резултат, различен от 0.

Ако за някой е интересно - трансферът беше ЗЕТ на два ембриона (5AB, 4BB без PGD). Аз имам имунологични проблеми и взимах Имуран и Програф от 15ти ден на предния цикъл. Също предния цикъл правихме PBMC и R1.
Ден преди трансфера ми сложиха XT 500 HCG (пак някакво лепило, струваше около 70 лв). В деня на трансфера имах вливка гинипрал, както и впръскване окситоцин.
Към имуран и програф добавиха зарзио през ден и сироп Налко (1 мл всяка вечер). Пролутекс слагам от ден 0.
Ами това е, да видим какво следва 🙅🏻♀😊

# 669
  • Мнения: 140
Благодаря ви 🌸

Maya888, аз лично не вярвам в грейдовете. Най-добре е да се прави PGD, за да не се правят напразни опити.. ние не направихме и аз малко съжалявам. Стискам палци!

Patence1, сироп Налко е разработка на болница “Надежда”. След ровичкане в този форум установих, че основното вещество би трябвало да бъде Налтрексон. Помагало уж при имунологичен дисбаланс, автоимунни заболявания… Повече информация какво е това има в тази тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=479316

Ivchoni 🙏🏼

# 670
  • София
  • Мнения: 54
Anieste, честито! ❤️ Нищо чудно и двечките да са се захванали - моето ЧХГ на 11ти ден беше 819 и се оказаха близнаци Simple Smile
Anieste, честито! Моят резултат от 3 5-днивни на 14 ден беше 3000, сега докторът видя само едно сакче с 1 ембрионче - борец.

# 671
  • Мнения: 2 662
Здравейте, влизам да ви заредя с положителна енергия 😍 Това е едно усамотено любимо местенце и точно там ни чакаше ТОЙ, г-н Щърк ☺️❤️☀️

Последна редакция: чт, 11 апр 2024, 16:41 от Не се сърди, човече

# 672
  • Мнения: 1 520
Здравейте, влизам да ви заредя с положителна енергия 😍 Това е едно усамотено любимо местенце и точно там ни чакаше ТОЙ, г-н Щърк ☺️❤️☀️
Скрит текст:

Това е Бургас нали? Аз един щъркел не съм видяла, само по снимки Smile Днес бях на ФМ и всичко мина учудващо добре Relaxed

Последна редакция: чт, 11 апр 2024, 16:41 от Не се сърди, човече

# 673
  • Мнения: 2 662
Фрида, съвсем близо е до Бургас ☺️ село Братово ❤️ Радвам се, че всичко е наред при теб и скоро ще чакаме да узнаем цвета на вълшебния ти прашец. 🩷❤️🫶

# 674
  • Мнения: 1 520
Докторката предполага, че ще купувам мъжки гащи Wear Necktie Странно е това усещане. Отидох с майка ми, а се прибрахме трима. Преди все не ми се вярваше, че нещо става и си мислех, че лекарите си измислят по прегледите. А сега го видях толкова ясно, и все правеше упражнение малкия кандидат Heart

А понякога се смущавам да ръся, не е ли това само след като родиш? Иначе идвайте и грабете с кофата от прашеца имам си доста за всички. Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт