Ан Никол СМИТ - МЪРТВА !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 7 947
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Почина Ана Никол Смит- подробности
БГНЕС - 08 Февруари 23:06
Американският модел и телевизионна звезда Ана Никол Смит е починала днес. Тя е била открита в безсъзнание в хотелска стая във Флорида, предаде американска медия.
Американският модел и телевизионна звезда Ана Никол Смит е починала днес. Тя е била открита в безсъзнание в хотелска стая във Флорида, предаде американска медия.39-годишният бивш модел на “Плейбой” е намерена мъртва в стая в “Семинол Хард Рок Хотел” в Холивуд, предаде телевизия WFOR. Наскоро почина синът на Смит Даниел. Трагичният инцидент стана на Бахамите, дни след като тя роди момиченце, чието бащинство се оспорваше от бившия приятел и адвокат на Смит.

# 16
  • Мнения: 4 473
Бог да я прости! Sad

# 17
  • Мнения: 5 622


Не му е мястото тук и сега, но не мога да не кажа, че това е типичен пример, че щастието не се купува с пари  Sad
Дано почива в мир  Praynig

И аз си го помислих да ти кажа...и друго си помислих- дали пък не е някакво "наказание" или нещо подобно заради тази история с онзи дядка и това, че искаше да лиши наследниците му от богатството му, което им принадлежеше..или пък за това, че се опита да заблуди всички колко била влюбена в него....


Не я харесвах, ама все пак...гадно е....още повече за детенцето и....  Confused

# 18
  • Мнения: 1 455
Мир на праха и.  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 2 493
Ей току-що ми каза един приятел по кю-то за това. И си викам чакай да видя дали във форума я няма вече новината... И се оказах права - много сте бързи!

Супер нелепа история Sad

# 21
  • Мнения: 7 723

Бубе, ще оспамиме малко темата, но нали знаеш, че на "всяко действие- и противодействие". Дано поне си е поживяла щастливо с милионите МУ, макар и за кратко .
Наистина- жалко за детенцето.  Sad

# 22
  • Мнения: 2 792
 На 39 години  живота е още пред теб. 
 -Не съществува справедливост, съществувам само Аз-Смърт (Тери Пратчет)....
 R.I.P.
 
 

# 23
  • Мнения: 2 161
Нещастна жена.

# 24
  • Мнения: 3 423
А съпругът й Хауърд Стърн онзи Хауърд Стърн ли е?
Не знаех. Всъщност тя защо така се втали напоследък?
ХИВ, дрога или какво?
И немските страници не пишат причината.
Това е животът. Каквото си ял, си ял, каквото си пил, си пил.
Каквото... И те няма.
Мисля, че имаше преди време претенции на другите роднини
на дядката за мангизите му, абе не й е било лесно.

# 25
  • Мнения: 2 849

Много неприятно .. Confused

# 26
  • Мнения: 1 393
Praynig Praynig Някой да преведе  причината , моля . Горкото и детенце Praynig

Не знаят (казват) още официалната причина. След малко ще има пресконференция по СНН, но сигурно пак няма да кажат- обикновено в такива сучаи чакат официалните резултати от аутопсията (така беше и преди няколко месеца със смъртта на сина и).

И на мен ми е жал много за малкото бебе момиченце (въпреки мноогооото пари, които ще наследи).

# 27
  • София
  • Мнения: 5 606
Мир на праха й.  И горкото й детенце!

# 28
  • Мнения: 1 393
А съпругът й Хауърд Стърн онзи Хауърд Стърн ли е?
Не, съвсем друг е.

# 29
  • Мнения: 7 837
По местното рок-радио преди малко казаха, че е свръх доза успокоителни  Rolling Eyes А и намекнаха, че някой може насилствено да й е "помогнал" за това...

Общи условия

Активация на акаунт