Ан Никол СМИТ - МЪРТВА !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 7 918
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
........... току що съобщиха по CNN............................
Правилно ли съм разбрала!  #Crazy

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Коя е тя?

Ааа, онази, която се омъжи за някакъв милиардер, пък той умря...

# 2
  • Мнения: 7 723
 Shocked

Коя е тя?

Ааа, онази, която се омъжи за някакъв милиардер, пък той умря...

А- ха
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=1841&sectio … id=8&id=00002

# 3
  • Мнения: 677
Така е..Мир на праха и..

# 4
  • Мнения: 7 474
 Praynig Praynig Някой да преведе  причината , моля . Горкото и детенце Praynig

# 5
  • Мнения: 7 723
От какво, как, някой знае ли  newsm78
Мир на праха й  Praynig

# 6
  • Мнения: 10 758
Лелеее, верно е истина Shocked
Миналата година (май беше септември месец) малко след като ражда дъщеря си, умира сина й(на 20г.).

# 7
  • Мнения: 2 212
Не пише причината в този линк, само пише, че е открита в безсъзнание припаднала в хотелската си стая...Мир на праха й ...

# 8
  • Мнения: 2 356
  Бог да я прости.

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Лелеее, верно е истина Shocked
Миналата година (май беше септември месец) малко след като ражда дъщеря си, умира сина й(на 20г.).

да...от свръх доза метадон и антидепресанти.

# 10
  • Мнения: 5 622
Може да са наркотици  Confused

# 11
  • Мнения: 46 565
Лека й пръст ...

# 12
  • Мнения: 5 622
Егати нелепицата.....Малкото и момиченце никога няма да познава майка си....  Confused

# 13
  • Мнения: 7 723
Лелеее, верно е истина Shocked
Миналата година (май беше септември месец) малко след като ражда дъщеря си, умира сина й(на 20г.).

Не му е мястото тук и сега, но не мога да не кажа, че това е типичен пример, че щастието не се купува с пари  Sad
Дано почива в мир  Praynig

# 14
  • Мнения: 569
 Мир на праха й!

# 15
  • Мнения: 7 474
Почина Ана Никол Смит- подробности
БГНЕС - 08 Февруари 23:06
Американският модел и телевизионна звезда Ана Никол Смит е починала днес. Тя е била открита в безсъзнание в хотелска стая във Флорида, предаде американска медия.
Американският модел и телевизионна звезда Ана Никол Смит е починала днес. Тя е била открита в безсъзнание в хотелска стая във Флорида, предаде американска медия.39-годишният бивш модел на “Плейбой” е намерена мъртва в стая в “Семинол Хард Рок Хотел” в Холивуд, предаде телевизия WFOR. Наскоро почина синът на Смит Даниел. Трагичният инцидент стана на Бахамите, дни след като тя роди момиченце, чието бащинство се оспорваше от бившия приятел и адвокат на Смит.

# 16
  • Мнения: 4 473
Бог да я прости! Sad

# 17
  • Мнения: 5 622


Не му е мястото тук и сега, но не мога да не кажа, че това е типичен пример, че щастието не се купува с пари  Sad
Дано почива в мир  Praynig

И аз си го помислих да ти кажа...и друго си помислих- дали пък не е някакво "наказание" или нещо подобно заради тази история с онзи дядка и това, че искаше да лиши наследниците му от богатството му, което им принадлежеше..или пък за това, че се опита да заблуди всички колко била влюбена в него....


Не я харесвах, ама все пак...гадно е....още повече за детенцето и....  Confused

# 18
  • Мнения: 1 455
Мир на праха и.  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 2 493
Ей току-що ми каза един приятел по кю-то за това. И си викам чакай да видя дали във форума я няма вече новината... И се оказах права - много сте бързи!

Супер нелепа история Sad

# 21
  • Мнения: 7 723

Бубе, ще оспамиме малко темата, но нали знаеш, че на "всяко действие- и противодействие". Дано поне си е поживяла щастливо с милионите МУ, макар и за кратко .
Наистина- жалко за детенцето.  Sad

# 22
  • Мнения: 2 792
 На 39 години  живота е още пред теб. 
 -Не съществува справедливост, съществувам само Аз-Смърт (Тери Пратчет)....
 R.I.P.
 
 

# 23
  • Мнения: 2 161
Нещастна жена.

# 24
  • Мнения: 3 423
А съпругът й Хауърд Стърн онзи Хауърд Стърн ли е?
Не знаех. Всъщност тя защо така се втали напоследък?
ХИВ, дрога или какво?
И немските страници не пишат причината.
Това е животът. Каквото си ял, си ял, каквото си пил, си пил.
Каквото... И те няма.
Мисля, че имаше преди време претенции на другите роднини
на дядката за мангизите му, абе не й е било лесно.

# 25
  • Мнения: 2 849

Много неприятно .. Confused

# 26
  • Мнения: 1 393
Praynig Praynig Някой да преведе  причината , моля . Горкото и детенце Praynig

Не знаят (казват) още официалната причина. След малко ще има пресконференция по СНН, но сигурно пак няма да кажат- обикновено в такива сучаи чакат официалните резултати от аутопсията (така беше и преди няколко месеца със смъртта на сина и).

И на мен ми е жал много за малкото бебе момиченце (въпреки мноогооото пари, които ще наследи).

# 27
  • София
  • Мнения: 5 606
Мир на праха й.  И горкото й детенце!

# 28
  • Мнения: 1 393
А съпругът й Хауърд Стърн онзи Хауърд Стърн ли е?
Не, съвсем друг е.

# 29
  • Мнения: 7 837
По местното рок-радио преди малко казаха, че е свръх доза успокоителни  Rolling Eyes А и намекнаха, че някой може насилствено да й е "помогнал" за това...

# 30
  • Мнения: 5 299
Моите съболезнования..

# 31
  • Мнения: 2 257
А съпругът й Хауърд Стърн онзи Хауърд Стърн ли е?
Не знаех. Всъщност тя защо така се втали напоследък?
ХИВ, дрога или какво?

Дж. Хауърд Маршал беше съпругът й.
Втали се от едни хапченца за отслабване, на които стана рекламно лице - "TrimSpa, baby" (това беше рекламата)

# 32
  • Мнения: 3 423
По местното рок-радио преди малко казаха, че е свръх доза успокоителни  Rolling Eyes А и намекнаха, че някой може насилствено да й е "помогнал" за това...

Като нищо са й помогнали. Свекървата, примерно.

А съпругът й Хауърд Стърн онзи Хауърд Стърн ли е?
Не знаех. Всъщност тя защо така се втали напоследък?
ХИВ, дрога или какво?

Дж. Хауърд Маршал беше съпругът й.
Втали се от едни хапченца, на които стана рекламно лице - "TrimSpa, baby" (това беше рекламата)

Беше. Но сега пишат, че съпругът й
Хауърд Стърн бил безмълвен и в траур.
Та за този Хауърд питам. Не за онзи.

# 33
  • Мнения: 1 393
Та за този Хауърд питам. Не за онзи.

Ами нали ти написах по- долу, друг е.

# 34
  • Мнения: 2 257
А съпругът й Хауърд Стърн онзи Хауърд Стърн ли е?
Не знаех. Всъщност тя защо така се втали напоследък?
ХИВ, дрога или какво?
Дж. Хауърд Маршал беше съпругът й.
Втали се от едни хапченца, на които стана рекламно лице - "TrimSpa, baby" (това беше рекламата)

Беше. Но сега пишат, че съпругът й
Хауърд Стърн бил безмълвен и в траур.
Та за този Хауърд питам. Не за онзи.


Ааааа, ясно. Тая новина още не я бях чула (за Стърн, Хауърда) Wink

# 35
  • Мнения: 2 498
Мир на праха и!
Горкото и момиченце  Cry

# 36
  • Мнения: 1 393

Ааааа, ясно. Тая новина още не я бях чула (за Стърн, Хауърда) Wink
Ами ти нали се носиш на голям син облак, затова.  Laughing  Peace
Тя се омъжи за въпросния Хауърд преди няколко месеца (същия се явява дългогодишния и адвокат, а името с онзи е чисто съвпадение).
Не ме питай откъде знам толкоз много за Анна Никол Смит.  Crazy ...Всъщност ще ти кажа- времето ми за кърмене обикновено съвпада с "Екстра", ти оттам си прави изводите сама.  Embarassed  Wink

# 37
  • Мнения: 3 423
Това е мъжът й.
Друг Хауърд е, не е оня.

# 38
  • Мнения: 2 257
Брех, назаднала съм с клюкините. Сполай ви за осветляването (щях да кажа осветлението)....Кърмя, ша ма прощавате....(стига спам в тъжната тема Peace)

# 39
  • Мнения: 2 792
А и намекнаха, че някой може насилствено да й е "помогнал" за това...
  Смъртта е факт, тепърва ни очаква шоуто-причина, легенда и всичко съпътстващо звезди от нейната величина (демек известно име, станало известно в следствие на множество скандали), първата реакция интрига и съмнение вече е вкарана, не знам до колко мога да предвидя, но залагам, че косвените доказателства и съмнения утре ще бъдят потвърдени с вероятни преки, давам поне 24 часа...

# 40
# 41
  • Мнения: 3 423

Другарят Хауърд Стърн всъщност е Говард Стерн.
Га-га-га.
Бе, кво сте седнали всички да се вайкате,
жената видяла, каквото видяла, взела, каквото могла.
Да не би на нея да й е дремело за вас.

# 42
  • Мнения: 6 167
тази жена за 39 години е преживяла какви ли не драми, сега разбирам за сина й, за дъЩеря й и тн.
напомня ми малко за монро.
тъпа и объркана.

# 43
  • Мнения: 7 837
Не знам,  дали има някакви съмнения у полицията, но сега съобщиха, че CSI са в хотелската стая...

# 44
  • Мнения: 155
Много кофти за малкото й момиченце. И аз мисля, че свръхдоза ще да е било. Вече не помня на кои награди беше, но тя презентираше и беше толкова дрогирана и неадекватна, че чак беше жалка и смешна за гледане.
Мир на праха й!

# 45
  • Мнения: 818
Мдам и не значт къде е детето.Бодигард и дал първа помощ докато дойде бърза помощ.

# 46
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
За момента казват само комбинация от метадон и антидепресанти...
Кофти край... Жалко за детенцето  Praynig

# 47
  • Мнения: 13 512
За момента казват само комбинация от метадон и антидепресанти...
Кофти край... Жалко за детенцето  Praynig
От това почина синът и миналата година.
Опонентът и за 1,6 милиарда долара- синът на  първия и мъж също почина миналата година, сега  тя. ей, не видяха добро  от тез пари- сигурно дядката ги е бил проклел/ парите.де/.

# 48
  • Мнения: 2 759
От това почина синът и миналата година. Опонентът и за 1,6 милиарда долара- синът на  първия и мъж също почина миналата година, сега  тя. ей, не видяха добро  от тез пари- сигурно дядката ги е бил проклел/ парите.де/.
          Или някой им се точи. Сигурна съм, че не и е било лесно да живее по този начин. Мир на праха и.

# 49
  • Мнения: 7 430
Мир на праха и Praynig

# 50
  • Мнения: 9 905
по-жалко е за таксиметровия шофьор.

# 51
  • Мнения: 1 273
по-жалко е за таксиметровия шофьор.

И защо?
Трагедията е голяма и за двете семейства.

П.П.. майка й сега заяви,че не било злополука, а някой я бил убил

# 52
  • Мнения: 4 451
Новината ме потресе. Сега разбирам от вас. Аз пък я харесвах Crossing Arms Мир на праха и! Flowers Rose Flowers Rose Не е лесно да изгубиш дете, от това по-голяма трагедия няма. Как се живее с тази мисъл, без успокоителни и антидепресанти? Жалко за мъничкото и момиченце. Каква трагедия!

# 53
  • София
  • Мнения: 1 951
лЕКА Й ПРЪСТ!

# 54
  • Мнения: 1 520
Мир на праха й.
Стрнна съдба й се е паднала на тази жена. Аз доколкото помня сина й почина в същия ден, в който тя роди дъщеря си.
 Cry

# 55
  • Мнения: 389
Не мога да разбера съжалението ви. Чисто човешки - да, жалко, детето й остава сираче, но днес сигурно много други майки са починали някъде, без никой да знае за тях и които повече от нея заслужават да си слагате нажалените емотикони.

Впечетленията ми за Ана Никол Смит са, че е вулгарна жена, без стил. Жена с по 2 подплънки във всяка гърда. Бивша стриптизьорка и наркоманка. Съдбата й е била такава, понеже се е опитвала на всяка цена да се издигне и да заграби повече. Ако си беше останала white trash в Тексас, в животът й пак щеше да има повече достойнство отколкото последните години.

# 56
  • Мнения: 332
Най-лошото е човек да си иде без време. А за това каква е била, то има кой да я съди  Innocent

# 57
  • Мнения: 3 886
Не знаех  че е имала деца #Crazy #Crazy newsm78 newsm78Кофти за нея.МИр на праха й

# 58
  • Мнения: 139
Животът на Анна Никол в снимки








# 59
  • София
  • Мнения: 1 402
Да жалко, до колкото си спомням сина й почина малко преди сватбата й с последния й мъж ..... наистина странна съдба. 

# 60
  • Мнения: 437
На никой ли не му хрумва, че може и да не е случайна смъртта й? Все пак прекалено нагласено и удобно идва всичко.. Да не забравяме, че имаше дело и мнооооого много пари в цялата история....

# 61
  • София
  • Мнения: 5 289
Странна работа,аз защо си мислех че вече беше мъртва,преди да прочета темата newsm78.Дали пък не съм го сънувала........тия мойте сънища ще ме побъркат вече,ако на някой му трябва сценарий за филм,да ми пише на ЛС. Crazy

# 62
  • Мнения: 437
Карчева, ако сънуваш, че ме повишават например - непременно да ми пишеш Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 5 289
Шуша не се бъзикам бе жена,знаех отдавна че е умряла и нощес като четох темата и щях да падна от стола. Crazy
А ти па турни една снимка,как искаш да те сънувам Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 187
Бррррр ... без коментар

Жалко за дъщеричката й, че ще расте без майка  Confused
А ето го и синът й който почина наскоро

# 65
  • Мнения: 437
тцтцт некрофилия баси
Порок и гадост.. дано поне е била щастлива... жалко за детенце...

Карчева, специално се изтипосах за теб - започвай да сънуваш как ме повишават, моля ти се  Mr. Green После ше почерпя!

# 66
  • Мнения: 7 122
След прочетеното около смъртта й ми идват едни реплики на Шишо Бакшишо.
Да почива в мир.  Praynig

# 67
  • София
  • Мнения: 5 289
И тук

# 68
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много кофти.
 Sad

# 69
  • Мнения: 3 423
По новините казаха,
че намерили дрога
в хотелската й стая...

По повод снимките с
възрастния съпруг,
казват, че хора, които
много се обичат, се
гътват набързо един след друг.

# 70
  • Мнения: 5 140
Мир на праха й.

# 71
  • Мнения: 1 393
По новините казаха,
че намерили дрога
в хотелската й стая...
Дрън- дрън шикалки.
Освен ако не правиш разлика м/у наркотици и лекарствени хапчета, разбира се. 
Защото това, което казаха е, че са  намерили  prescription drugs.
При това специално правят уточнението, че не става дума за незаконни такива. Поне засега, де.

В момента течала аутопсията.
Казаха, че ако причината за смъртта е естествена (малко вероятно според мен), ще обявят предварителните резултати още днес.
Ако ли не, най- рано след седмица.

# 72
  • Мнения: 5 622
Е, как може да е естествена смъртта на жена, в разцвета на силите си..Те се изказаха направо....

# 73
  • Мнения: 7 837
Защо да не може. Инфаркт, например...
По местното рок-радио продължават да твърдят, че е свръх доза хапчета. Знаели от сигурен източник...

# 74
  • Мнения: 7 837
За интересуващите се - в момента тече пресконференцията по СНН.
Докторът обясни, че аутопсията е протекла около 6 часа. В стомаха й не са открити никакви таблетки, само малко кръв... Той, все пак потвърди, че е възможно да се е напровила с нещо и то да не остави следи.
Нищо не могат да кажат все още със сигурност. Поне, докато не излязат токсикологичните резултати след няколко седмици.

Вече тръгнаха и слухове. Единият е, че когато са влезли хората от Бърза помощ, бодигарда е флашвал тоалетната. Шерифа, отре4е да е вярно...

# 75
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Е, как може да е естествена смъртта на жена, в разцвета на силите си..Те се изказаха направо....

всичко може Peace вчера си замина приятел на мъжа ми на 37 от сърдечен удар. нито пушеше, пиеше или други вредни навици. нито е имал оплаквания.....

Анна, мир на душата й, злоупотребяваше много с болкоуспокояващи и фат бърнери. смърта на сина й също е дала отражение......

горкото й бебе сега. двама се "бият" за бащинство....
тъжна история Confused

# 76
  • Мнения: 1 393
М/увременно на сцената се е появил и официален трети кандидат- баща за момиченцето:  Rolling Eyes

http://news.yahoo.com/s/ap/20070209/ap_on_en_tv/anna_nicole_smith_131

# 77
  • Мнения: 843
    Все ми се струва,  че   е "без да искаме"  - Поочтиии  нарочное тази смърт.

   Толкова много хора искат съмртта и  толкова много хора направиха животът и ад.  Повякога Не без основание-
      говорим за милиарди и смърт..  Дори и да се е задавила... невинно.. , о т тук нататък ще ги нищят медиите.. вкл. и ние.
      То, къде без нас... Sad
        Тя е обица за ухото. Да внимаваме какво си пожелаваме.   Че, да не ни тикнат в евтин латино- сериал.  С неизвестен край.
    Съжалявам за понапълнялата мацка.    Тя , вероятно си е вярвала. Praynig

# 78
  • Мнения: 3 423
По новините казаха,
че намерили дрога
в хотелската й стая...
Дрън- дрън шикалки.
Освен ако не правиш разлика м/у наркотици и лекарствени хапчета, разбира се. 

Правя разлика между аспирин и
таблетки, които те правят зависим.
Другарката не е била зависима от аспирин.
И от амидофен не е била. И от сироп за кашлица.
Тежък живот е имала. От който я е боляла глава.

# 79
  • Мнения: 2 759
          Дрога не са намирали  Peace. Айде да не спорим сега за аспирина и фолиевата киселина...

# 80
  • Мнения: 2 891
Защо да не може. Инфаркт, например...
По местното рок-радио продължават да твърдят, че е свръх доза хапчета. Знаели от сигурен източник...

Ако са хапчета ще е точно като Мерлин, нали с нея я оприличаваха  newsm78

# 81
Мир на прахъ й  Praynig но аз мисла че семеиството на дияткятя са я ликвидираил и не само ния  и ситът й.

# 82
  • Мнения: 7 091
Тя нали тръбеше, че смърта на сина и не е случайна, нещо много " на време " идва смърта и за много хора. Аз мисля, че е убита, дано да не съм права. Жалко за детенцето и при всички случаи  Sad

# 83
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Тя нали тръбеше, че смърта на сина и не е случайна, нещо много " на време " идва смърта и за много хора. Аз мисля, че е убита, дано да не съм права. Жалко за детенцето и при всички случаи  Sad

април щеше да има пак преразглеждане на делото за парите на бившия й мъж. за 480 милиона $ много хора биха убили Sad

# 84
  • Мнения: 4 176
Кога , ще казажат резултатите от аутопсията?

# 85
  • Мнения: 1 424
........... току що съобщиха по CNN............................
Правилно ли съм разбрала!  #Crazy
Правилно си разбрала...
Бог да я прости

# 86
  • Мнения: 389
април щеше да има пак преразглеждане на делото за парите на бившия й мъж. за 480 милиона $ много хора биха убили Sad

Дано не ми се нахвърли някой от опечалените, но ако моя баща е на 89 години, цял живот съм го търпяла и подкрепяла и някаква фръцла дойде да се възползва от слабоумието му, да се омъжи за него в последните месеци от живота му и после да претендира за парите му ... и аз бих я убила  Thinking

# 87
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
април щеше да има пак преразглеждане на делото за парите на бившия й мъж. за 480 милиона $ много хора биха убили Sad

Дано не ми се нахвърли някой от опечалените, но ако моя баща е на 89 години, цял живот съм го търпяла и подкрепяла и някаква фръцла дойде да се възползва от слабоумието му, да се омъжи за него в последните месеци от живота му и после да претендира за парите му ... и аз бих я убила  Thinking

как знаеш кой кого е търпял newsm78
парите са си негови, щом е решил да не им ги дава има защо. там историята е много мътна. въобще целия нейн живот е такъв. не е лесно да те забележат в Щатите. някои са готови на всичко.
каквото и да е никой не заслужава да бъде убит за пари. Peace

# 88
  • Мнения: 13 512
април щеше да има пак преразглеждане на делото за парите на бившия й мъж. за 480 милиона $ много хора биха убили Sad

Дано не ми се нахвърли някой от опечалените, но ако моя баща е на 89 години, цял живот съм го търпяла и подкрепяла и някаква фръцла дойде да се възползва от слабоумието му, да се омъжи за него в последните месеци от живота му и после да претендира за парите му ... и аз бих я убила  Thinking

как знаеш кой кого е търпял newsm78
парите са си негови, щом е решил да не им ги дава има защо. там историята е много мътна. въобще целия нейн живот е такъв. не е лесно да те забележат в Щатите. някои са готови на всичко.
каквото и да е никой не заслужава да бъде убит за пари. Peace
Главният претендент  за парите- всъщност- този, на който дядото ги завеща- сина си, също почина миналата година./или по-миналата/. Сега явно неговите наследници водят тези дела.

# 89
  • Мнения: 689
Ето този е заподозрения за смъртта на синът и...Двама полицаи свидетелстват как го видели да излиза от тоалетната в стаята на Даниел..Според тях току-що бил изхвърлил хапчетата....Казват,че той ги давал на момчето.А защо не и на самата Ана Никол?!Този тип ми изглежда способен на всичко..
А може и да е получила сърдечен удар-хапчетата за отслабване имат много високо съдържание на кофеин и ако се прекалява става лошо..

# 90
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
той й е адвокат от сумати години, живеят в една къща и последно се ожени за него. той е и официално баща на детето.

# 91
  • Мнения: 818
Мъжа ми като чу историята и каза:Адвоката ги трепе,за парите.....

# 92
Тук има един интересен астрологически анализ във връзка със Ан-Никол и приликите на нейната съдба с тази на Мерилин Монро.
Астрологията разкрива защо умря Ана-Никол

Общи условия

Активация на акаунт