Ан Никол СМИТ - МЪРТВА !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 7 934
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Е, как може да е естествена смъртта на жена, в разцвета на силите си..Те се изказаха направо....

всичко може Peace вчера си замина приятел на мъжа ми на 37 от сърдечен удар. нито пушеше, пиеше или други вредни навици. нито е имал оплаквания.....

Анна, мир на душата й, злоупотребяваше много с болкоуспокояващи и фат бърнери. смърта на сина й също е дала отражение......

горкото й бебе сега. двама се "бият" за бащинство....
тъжна история Confused

# 76
  • Мнения: 1 393
М/увременно на сцената се е появил и официален трети кандидат- баща за момиченцето:  Rolling Eyes

http://news.yahoo.com/s/ap/20070209/ap_on_en_tv/anna_nicole_smith_131

# 77
  • Мнения: 843
    Все ми се струва,  че   е "без да искаме"  - Поочтиии  нарочное тази смърт.

   Толкова много хора искат съмртта и  толкова много хора направиха животът и ад.  Повякога Не без основание-
      говорим за милиарди и смърт..  Дори и да се е задавила... невинно.. , о т тук нататък ще ги нищят медиите.. вкл. и ние.
      То, къде без нас... Sad
        Тя е обица за ухото. Да внимаваме какво си пожелаваме.   Че, да не ни тикнат в евтин латино- сериал.  С неизвестен край.
    Съжалявам за понапълнялата мацка.    Тя , вероятно си е вярвала. Praynig

# 78
  • Мнения: 3 423
По новините казаха,
че намерили дрога
в хотелската й стая...
Дрън- дрън шикалки.
Освен ако не правиш разлика м/у наркотици и лекарствени хапчета, разбира се. 

Правя разлика между аспирин и
таблетки, които те правят зависим.
Другарката не е била зависима от аспирин.
И от амидофен не е била. И от сироп за кашлица.
Тежък живот е имала. От който я е боляла глава.

# 79
  • Мнения: 2 759
          Дрога не са намирали  Peace. Айде да не спорим сега за аспирина и фолиевата киселина...

# 80
  • Мнения: 2 891
Защо да не може. Инфаркт, например...
По местното рок-радио продължават да твърдят, че е свръх доза хапчета. Знаели от сигурен източник...

Ако са хапчета ще е точно като Мерлин, нали с нея я оприличаваха  newsm78

# 81
Мир на прахъ й  Praynig но аз мисла че семеиството на дияткятя са я ликвидираил и не само ния  и ситът й.

# 82
  • Мнения: 7 091
Тя нали тръбеше, че смърта на сина и не е случайна, нещо много " на време " идва смърта и за много хора. Аз мисля, че е убита, дано да не съм права. Жалко за детенцето и при всички случаи  Sad

# 83
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Тя нали тръбеше, че смърта на сина и не е случайна, нещо много " на време " идва смърта и за много хора. Аз мисля, че е убита, дано да не съм права. Жалко за детенцето и при всички случаи  Sad

април щеше да има пак преразглеждане на делото за парите на бившия й мъж. за 480 милиона $ много хора биха убили Sad

# 84
  • Мнения: 4 176
Кога , ще казажат резултатите от аутопсията?

# 85
  • Мнения: 1 424
........... току що съобщиха по CNN............................
Правилно ли съм разбрала!  #Crazy
Правилно си разбрала...
Бог да я прости

# 86
  • Мнения: 389
април щеше да има пак преразглеждане на делото за парите на бившия й мъж. за 480 милиона $ много хора биха убили Sad

Дано не ми се нахвърли някой от опечалените, но ако моя баща е на 89 години, цял живот съм го търпяла и подкрепяла и някаква фръцла дойде да се възползва от слабоумието му, да се омъжи за него в последните месеци от живота му и после да претендира за парите му ... и аз бих я убила  Thinking

# 87
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
април щеше да има пак преразглеждане на делото за парите на бившия й мъж. за 480 милиона $ много хора биха убили Sad

Дано не ми се нахвърли някой от опечалените, но ако моя баща е на 89 години, цял живот съм го търпяла и подкрепяла и някаква фръцла дойде да се възползва от слабоумието му, да се омъжи за него в последните месеци от живота му и после да претендира за парите му ... и аз бих я убила  Thinking

как знаеш кой кого е търпял newsm78
парите са си негови, щом е решил да не им ги дава има защо. там историята е много мътна. въобще целия нейн живот е такъв. не е лесно да те забележат в Щатите. някои са готови на всичко.
каквото и да е никой не заслужава да бъде убит за пари. Peace

# 88
  • Мнения: 13 512
април щеше да има пак преразглеждане на делото за парите на бившия й мъж. за 480 милиона $ много хора биха убили Sad

Дано не ми се нахвърли някой от опечалените, но ако моя баща е на 89 години, цял живот съм го търпяла и подкрепяла и някаква фръцла дойде да се възползва от слабоумието му, да се омъжи за него в последните месеци от живота му и после да претендира за парите му ... и аз бих я убила  Thinking

как знаеш кой кого е търпял newsm78
парите са си негови, щом е решил да не им ги дава има защо. там историята е много мътна. въобще целия нейн живот е такъв. не е лесно да те забележат в Щатите. някои са готови на всичко.
каквото и да е никой не заслужава да бъде убит за пари. Peace
Главният претендент  за парите- всъщност- този, на който дядото ги завеща- сина си, също почина миналата година./или по-миналата/. Сега явно неговите наследници водят тези дела.

# 89
  • Мнения: 689
Ето този е заподозрения за смъртта на синът и...Двама полицаи свидетелстват как го видели да излиза от тоалетната в стаята на Даниел..Според тях току-що бил изхвърлил хапчетата....Казват,че той ги давал на момчето.А защо не и на самата Ана Никол?!Този тип ми изглежда способен на всичко..
А може и да е получила сърдечен удар-хапчетата за отслабване имат много високо съдържание на кофеин и ако се прекалява става лошо..

Общи условия

Активация на акаунт