Ан Никол СМИТ - МЪРТВА !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 7 947
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 818
Мдам и не значт къде е детето.Бодигард и дал първа помощ докато дойде бърза помощ.

# 46
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
За момента казват само комбинация от метадон и антидепресанти...
Кофти край... Жалко за детенцето  Praynig

# 47
  • Мнения: 13 512
За момента казват само комбинация от метадон и антидепресанти...
Кофти край... Жалко за детенцето  Praynig
От това почина синът и миналата година.
Опонентът и за 1,6 милиарда долара- синът на  първия и мъж също почина миналата година, сега  тя. ей, не видяха добро  от тез пари- сигурно дядката ги е бил проклел/ парите.де/.

# 48
  • Мнения: 2 759
От това почина синът и миналата година. Опонентът и за 1,6 милиарда долара- синът на  първия и мъж също почина миналата година, сега  тя. ей, не видяха добро  от тез пари- сигурно дядката ги е бил проклел/ парите.де/.
          Или някой им се точи. Сигурна съм, че не и е било лесно да живее по този начин. Мир на праха и.

# 49
  • Мнения: 7 430
Мир на праха и Praynig

# 50
  • Мнения: 9 912
по-жалко е за таксиметровия шофьор.

# 51
  • Мнения: 1 273
по-жалко е за таксиметровия шофьор.

И защо?
Трагедията е голяма и за двете семейства.

П.П.. майка й сега заяви,че не било злополука, а някой я бил убил

# 52
  • Мнения: 4 451
Новината ме потресе. Сега разбирам от вас. Аз пък я харесвах Crossing Arms Мир на праха и! Flowers Rose Flowers Rose Не е лесно да изгубиш дете, от това по-голяма трагедия няма. Как се живее с тази мисъл, без успокоителни и антидепресанти? Жалко за мъничкото и момиченце. Каква трагедия!

# 53
  • София
  • Мнения: 1 951
лЕКА Й ПРЪСТ!

# 54
  • Мнения: 1 520
Мир на праха й.
Стрнна съдба й се е паднала на тази жена. Аз доколкото помня сина й почина в същия ден, в който тя роди дъщеря си.
 Cry

# 55
  • Мнения: 389
Не мога да разбера съжалението ви. Чисто човешки - да, жалко, детето й остава сираче, но днес сигурно много други майки са починали някъде, без никой да знае за тях и които повече от нея заслужават да си слагате нажалените емотикони.

Впечетленията ми за Ана Никол Смит са, че е вулгарна жена, без стил. Жена с по 2 подплънки във всяка гърда. Бивша стриптизьорка и наркоманка. Съдбата й е била такава, понеже се е опитвала на всяка цена да се издигне и да заграби повече. Ако си беше останала white trash в Тексас, в животът й пак щеше да има повече достойнство отколкото последните години.

# 56
  • Мнения: 332
Най-лошото е човек да си иде без време. А за това каква е била, то има кой да я съди  Innocent

# 57
  • Мнения: 3 886
Не знаех  че е имала деца #Crazy #Crazy newsm78 newsm78Кофти за нея.МИр на праха й

# 58
  • Мнения: 139
Животът на Анна Никол в снимки








# 59
  • София
  • Мнения: 1 402
Да жалко, до колкото си спомням сина й почина малко преди сватбата й с последния й мъж ..... наистина странна съдба. 

Общи условия

Активация на акаунт