Идва в ДОБРИЧ празникът на Любовта, на която плод са нашите деца (21)

  • 12 085
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
И ние днес постригахме за пръв път Лили. Имаше доста дълга коса (почти до раменете), избуяла отвсякъде и много безформена. Сега прилича малко на момченце, но поне не й пречи и не й влиза в очите.
Feel_U, това за подхлъзването на пътя е много страшно. Ние така преди година се преобърнахме край Вълчи дол и от тогава все настръхвам като колата поднесе малко. Добре, че само с толкова ви се е разминало и че е нямало коли наоколо. Странно, днес мъжът ми пътуваше до Каварна и обратно, но не е казал да е било заледено. Как щях да го мисля само...
Красинка, и на мен за последното раждане ми слагаха епидурална. Раждах във Варна. В Добрич едва ли щях да се престраша за епидурална. Голям смисъл има, ако раждането протича добре. Много, много облекчава, а аз имам база за сравнение с първите си раждания. Пиши на личен ако искаш подробности.

# 241
  • Мнения: 101
Добро утро на всични! Снощи Миши издържа до 24.00ч, бяхме на гости, а после - рев newsm45 та до 7.00, а сега още спи smile3524. Ето по едно кафенце. kaffeetrmker_2 Лек ден!

# 242
  • Мнения: 217
Фапуа, вие сте се преобърнали... това сигурно е още по-страшно... Особено с малко дете в колата. Ние само се въртяхме - все по-силно и по-силно, докато накрая се заковахме на едно място. Добре, че мъжът ти е пътувал при по-нормални условия - ние се прибирахме по тъмно, след 19 ч и нищо не се виждаше. А заледено беше основно в Каварна и наоколо. На въпросния завой - дебел лед. Явно и в срещуположното движение е било така, защото секунди преди това разминахме един аварирал микробус. Даже се чудехме излязъл ли е от пътя или просто е отбил и чака нещо или някого... Както и да е.... Сега на завой - никаква газ!

Чеча, ти беше споменала, че твоята дъщеричка е в ясла "Радост 2". В коя група е? Ние сме в първа.

# 243
  • Добрич
  • Мнения: 207
добър ден на всички скоро не съм писала сега се уча да карам #Crazy уж за сега бивам ама не съм карала из града сама че се притеснявам особино че ще возя детето
feel-u около каварна на двата завоя винаги е така то и затова доста катастрофи има там особено ако вали е ужас
как сте в това студено време вчера биваше водихме малката вчера за първи път в изито много й хареса даже имаше рожден ден там и имаше доста деца но нито едно не се тръшкаше като нас и не ревеше идеше ми да потъна вдън земя от срам колкото и да се опитвам да я възпитавам неприема голяма лигла е станала постоянно се червя заради нея Embarassed

# 244
  • Добрич
  • Мнения: 207
забравих да питам знае ли някой какво се подарява на втората годишнина от сватба, знам за първата-хартия и за третата-кожа ако някой знае ще съм му много благодарна за помощта  bouquet

# 245
  • Мнения: 643
Здравейте и от нас! По скоро от мен, защото малкия току що го сложих в леглото, и си почивам малко. Ние вчера бяхме на сватба, много весело беше, но днес немога да вляза в ритъм, докато си свърша работата и то станало след обяд.
  Малкия си мисли, че мизерния сняг навън е мляко и ще ходел да го пие, а пък аз съм нагласила шейната от три месеца но............ ясно ви е!
  Натали, като разбереш какво се подарява на втората година от сватбата, кажи и на мен и да знам, аз само за първата знам, че е хартия и нищо повече.

# 246
  • Добрич
  • Мнения: 958
Вижте какво намерих  Wink
ГодишнинаПодарък
1-ва - Хартиеначасовник
2-ра - Памучнапамук и порцелан
3-та - Коженакристал и стъкло
4-та - Платненаелектроуреди
5-та - Дървена сребърни бижута
6-та - Желязнадървени предмети
7-ма - Вълненавещи за службата й
8-ма - Бронзоваплатове и дантели
9-та - Керамичнакожени облекла
10-та - Калаенабижута с диаманти
11-та - Стоманенамодни бижута и допълнения към облеклото
12-та - Коприненаперли или цветни скъпоценни камъни
13-та - Дантеленатекстил и скъпи кожи
14-та - Слоновокостназлатни бижута
15-та - Кристалначасовник
20-та - Порцелановаплатина
25-та - Сребърнапълен комплект сребро
30-та - Перленадиаманти
35-та - Коралованефрит (джейд)
40-та - Рубиненарубини
45-та - Сапфиренасапфири
50-та - Златназлато
55-та - Емералдоваемералди
60-та - Диамантенадиаманти

Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 14:38 от kemi

# 247
  • Добрич
  • Мнения: 207
за първата нещо направено от хартия няма значение какво аз бях купила сувенир потставка кутия за вино направена от мачкана хартия нямаше голям избор в нашите магазини момичета помагайте за втората годишнина все някой знае newsm78 кеми мерси от там ще се орентирам

# 248
  • Добрич
  • Мнения: 958
Докато търсех, видях една добра идея: СВЕЩНИК
Ако имат църковен брак, имат свещи, които трябва да се палят всяка година на датата. Предложението ми хареса - аз никога не съм се сещала за такъв подарък, па макар и за нас  Crazy
А в духа на таблицата, която постнах по-горе: за втората година - порцеланов свещник  Wink

# 249
  • Добрич
  • Мнения: 207
имаме и църковен брак но отец Валери май е забравил да спомене че свещите трябва да се палят сега го чувам това иначе на кръщенето каза че свеща трябва да се пали всяка година на рождения и ден замаяна работа ще търся свещник много ми хареса идеята и тази година ще запаля свещите кеми отново много благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 250
  • Добрич
  • Мнения: 958
Радвам се, че съм била полезна и съм могла да помогна  Simple Smile Wink

# 251
  • Мнения: 2 821
Да използвам докато спи къщата Mr. Green
Теа, честит имен ден със закъснение! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана!
Красинка, и тук има доктори поставящи епидурална и такива АГ-та, които се навиват за това..стига да подбереш подходящите..
Ние почнахме лудницата Laughing...снощи Радена неискаше да заспи без мене, малката също..ех, защо татковците поне не кърмят Crazy..оставям едното, хващам другото..едното спира да реве, почва другото...много е весело Mr. Green...малкото уж неосъзнато още човече, но като го гушна аз и спира да плаче..мириша на мляко, затова ще да е Flutter
Ми това от нас в общи линии...като имам време ще ви чета и ще се включвам...
Кеми, това с подаръците е интересно..не съм знаела..
Чао момичета  bouquet

# 252
  • Мнения: 448
Здравейте на всички, оле това което разказва feel_u е снощният ми кошмар. Имам книжка от два месеца и въобще не се чуствам шофьор. Карала съм няколко пъти вечер. Снощи инцидентно ходихме на гости във Варна. И мъжът ми ми казва да си взема книжката да съм карала на връщане. За два месеца поне 10 пъти съм му отказвала да карам до Варна. Това не е маршрут , а магистрала на лудите, на едно отиване и връщане поне по 5 ненормални изскачат със несъобразена скорост в нашето платно. Да но като седнаха на салатка и ракийка. През целият път на връщане само това ми беше пред очите, как се завъртам на заледеното ...... И детето с нас - ужас. Като пристигнахме се усетих, че буквално ме болят пръстите, така съм стискала волана.  И едно гадно време и посред нощ, ако се разхвърчим из нивата докато ни намерят ще съмне. После от превъзбуда не мога да заспя. Днес не можах да се организирам и да изведа детето за малко навън, да потропа из снега, защото тази година както е откачило времето може и да гледам сняг само като отворя фризера, пак щяло да се стопля. И като тръгнат пак бацилите...  Май не съм в настроение Rolling Eyes Rolling Eyes Лек ден на всички

# 253
  • Мнения: 217
Тейс, спокойно, живи здрави сте!  Peace А това с панирането го има месеци, та при някои и години... особено при непознат маршрут...
Мама Блу, дръж се! Поне все още не се бият Simple Smile
А за годишнините... какво да кажем ние с гайдите, които дори още не сме се бракували... Ерген и мома живеят с общо дете  Grinning

# 254
  • Мнения: 79
Добро утро! Къде се губите момичета, темата ни отишла чак на 2 страничка. Хайде ставайте...черпя по кафенце  food010
Аз заведах моята госпожичка на ясла и сега ще се захващам с  wash hang newsm79.
Вече я оставям да спи там WinkВ петък се е справила много добре, хапнала, играла с децата, и много бързо е заспала на обяд започва да й харесва! Laughing
Хайде чао засега!

Общи условия

Активация на акаунт