Гласуване за модератор

  • 1 928
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 578
Гласувах.

# 16
  • Мнения: 649
пуснах вота си.

# 17
  • Мнения: 1 895
ясно е, че тук всички форуми са отворени за всички потребители. 
Е, има някои, които претендират за "свои" теми и пр Crazy
Нямам теория за конспирация, странно, че така виждаш  newsm78 нещата, може би имаш основание да се замисля Grinning
Естествено, че няма правила, казах собственото си мнение
Нормално е да гласуваш за симпатични на теб хора,  но пък ако не си често в съответния подфорум, няма как да знаеш, дали това е адекватно.
Креми, нали няма нужда да обяснявам, че нищо от казаното до тук не е свързано с теб, просто си разсъждавам, а то стана една...

PolarFox, мнението  ти  все пак е камък в моята градина...мъничко ми е мъчно, че разсъжденията ти са тръгнали в посока, че обикалям форума и агитирам за себе си.
Към близнашкият подфорум изпитвам силен сантимент, защото когато се регистрирах в бг-мамма тук такъв нямаше. Заедно с Теди и другите мами по две събирахме някога нужните гласове, за да го има. Тогава родителите с близнаци се брояхме на пръсти - Бяхме Тединцето, Мобидик(която отдавна няма време да пише), Биби, Ведра, Азаф, Медуни и аз. В последствие се нароиха много близначета Laughing Помня бременностите на някои потребителки, други се регистрираха в последствие хареса им и останаха. Моите деца поотраснаха и отдавна не пиша във всяка тема, но все така ви чета непрекъснато - все пак съм мама на двама Laughing
Написах всичко това, за да успокоя притеснението ти, че агитирам из другите подсекции за себе си. Модераторстването тук не е целта на живота ми, този форум ще си остане специално място за мен и ще продължа да си го посещавам без значение какъв ще е вота. Сигурна съм,че която и от двете ни с Джъмп да бъде избрана ще се справи със задачките си. От тази гледна точка реплика като "Подмазване на бъдещият шеф " ми прозвуча адски не на място....направо обидно да не кажа!Просто гласувайте, за това е темата! 

# 18
  • София
  • Мнения: 512
Момичета, много съм разочарована!!! Не съм мислила, че отказвайки се от модераторство ще предизвикам такова разделяне.Досега се въздържах от коментари и дори не гласувах , защото всички ви чувствам близки. Да си модератор не означава да си шеф и ти и твоите близки да се възползват от някои привилегии. Модератора има задължения , трябва да следи за спокойствието във форума , да реагира бързо на некоректни потребители и т.н.
  Верно е, че се отделихме от майките ( но само за да не си дирим темата из страниците) и благодарение на техните гласове форум Близнаци е факт.И не виждам защо е необходимо да се забранява на майки без близнаци да пишат, да си дават мнението и дори да гласуват. Нима майки не пишат при татковците или пък живеещи в България не пишат при тези живеещи в чужбина......

 

# 19
  • Мнения: 7 803
не знам защо така нападнахте PolarFox, но искам да помоля  Мама да прекрати гласуването. отказвам се от кандидатурата си, която стана повод за размирици. нека това си остане най-мирният подфорум  Hug

# 20
  • Мнения: 293
Ето го и нашия глас.

# 21
  • Мнения: 7 640

PolarFox, мнението  ти  все пак е камък в моята градина...мъничко ми е мъчно, че разсъжденията ти са тръгнали в посока, че обикалям форума и агитирам за себе си.
Към близнашкият подфорум изпитвам силен сантимент, защото когато се регистрирах в бг-мамма тук такъв нямаше. Заедно с Теди и другите мами по две събирахме някога нужните гласове, за да го има. Тогава родителите с близнаци се брояхме на пръсти - Бяхме Тединцето, Мобидик(която отдавна няма време да пише), Биби, Ведра, Азаф, Медуни и аз. В последствие се нароиха много близначета Laughing Помня бременностите на някои потребителки, други се регистрираха в последствие хареса им и останаха. Моите деца поотраснаха и отдавна не пиша във всяка тема, но все така ви чета непрекъснато - все пак съм мама на двама Laughing
Написах всичко това, за да успокоя притеснението ти, че агитирам из другите подсекции за себе си. Модераторстването тук не е целта на живота ми, този форум ще си остане специално място за мен и ще продължа да си го посещавам без значение какъв ще е вота. Сигурна съм,че която и от двете ни с Джъмп да бъде избрана ще се справи със задачките си. От тази гледна точка реплика като "Подмазване на бъдещият шеф " ми прозвуча адски не на място....направо обидно да не кажа!Просто гласувайте, за това е темата! 


Креми, пак казвам, че нямам нищо лично нито към теб, нито към Джъмп, нито към когото и да било от тук. Номинацията на нито една от двете ви не е повод за размирици, съжалявам, че така вътрешно го прие.

Просто попитах защо е нужно да се казва кой за кого е гласувал и виж как се усукаха нещата. Повече не мисля да пиша и да обяснявам, който както предпочита, така да го приема.

Според мен в подобни гласувания човек трябва да участва, ако има собствена позиция, а не ако го агитират или просто е видя, че има анкета.


# 22
# 23
  • Мнения: 6 323
Тъй като jump писа тук, а и потвърди на ЛС до мен, че се отказва, то прекратявам гласуването.

# 24
  • Мнения: 260
Честито на победителката   bouquet , и браво , че успя да победи с едно единствено предложение.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт