Диета с жито- кой е с мен?

  • 33 360
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Василиса Умница беше пускала диетата, тогава бях с нея... 1 ден ooooh! На втория вече не исках да поглеждам жито и изхвърлих една тенджера приготвено Sick

# 16
  • Мнения: 2 673
Момичета не съм купила още жито, но ще го сваря по-късно вечерта..Току що ядох като за последно...Две огроооооооомни пици с много майонезен сос!!! Hug Mr. GreenКой го е сварил..

# 17
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
какво трябва да е житото - от това за покълване ли , или може и грухана пшеница?

# 18
  • Мнения: 1 424
Sarina   не съм много наясно  Rolling Eyes Отивам в магазина и казвам- "Един пакет жито" и каквото ми дадат  Joy  Мисля си,че е грухана пшеница  Peace

# 19
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Meжду другото, аз съм малко в ???.  newsm78 Тук нали хората са малко педанти на тема калории, и на всяко пакетче е обозначено кое колко калории има, та обърнах пакета с жито и отзад пише - на 100 гр. - 350 калории  newsm78 #Crazy. Ами че една чаена чаша е около 200 гр., това прави 700 калории. По 3 пъти на ден - 2100 калории #Crazy  #Crazy  #Crazy. А с една програма, която ми изчислява необходимите калории за деня, според физическата ми активност, на мен са ми необходими точно 1480 калории на ден  newsm78
Та в конкретния случай май ще дебелея, вместо да отслабвам...  Thinking Thinking Crossing Arms

# 20
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Момичета не съм купила още жито, но ще го сваря по-късно вечерта..Току що ядох като за последно...Две огроооооооомни пици с много майонезен сос!!! Hug Mr. GreenКой го е сварил..
Ох това с натъпкването като "за последно" преди всяка диета и аз редовно го практикувам! Joy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 917
това е много балансирана храна. аз знам че успоредно с житото да се се хапват и 3 ябълки и 9 ореха на ден

# 22
  • Мнения: 106
Днес си купих жито Wink Утре съм на линия  Peace

# 23
  • Мнения: 1 424
Meжду другото, аз съм малко в ???.  newsm78 Тук нали хората са малко педанти на тема калории, и на всяко пакетче е обозначено кое колко калории има, та обърнах пакета с жито и отзад пише - на 100 гр. - 350 калории  newsm78 #Crazy. Ами че една чаена чаша е около 200 гр., това прави 700 калории. По 3 пъти на ден - 2100 калории #Crazy  #Crazy  #Crazy. А с една програма, която ми изчислява необходимите калории за деня, според физическата ми активност, на мен са ми необходими точно 1480 калории на ден  newsm78
Та в конкретния случай май ще дебелея, вместо да отслабвам...  Thinking Thinking Crossing Arms

Калориите,които са обозначени на плика са за 100гр сух продукт
А като свариш 100гр жито става почти една тенджера, която аз грубо казано ще ям за 2-3 дни, тоест 350 кал от жито за 2-3 дни! После смяташ тези от меда и ябълките,които са към 100 кал плод и макс 100 кал мед, грубо казано са към 500 на ден  Peace  Поне по мои сметки е така  newsm78

# 24
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Toва за сухия продукт въобще не ми мина през ума newsm78. Нали съм "супер" домакиня, и за първи път ще варя жито  hahaha, като нищо щях да сложа целия пакет 500 грама  #Crazy hahaha Joy... житото щеше да ме гони из къщата  Embarassed hahaha  hahaha

# 25
  • Мнения: 1 424
Toва за сухия продукт въобще не ми мина през ума newsm78. Нали съм "супер" домакиня, и за първи път ще варя жито  hahaha, като нищо щях да сложа целия пакет 500 грама  #Crazy hahaha Joy... житото щеше да ме гони из къщата  Embarassed hahaha  hahaha


 Joy Радвам се,че се  изяснихме  Peace Успех с диетата  Hug

# 26
  • Мнения: 2 673
Момичета току що го варя, че снощи неможах. Но  Crossing Armsот сутринта съм само на кафе и натурален сок. Моля, довечера да напишете как сте със зобенето. Аз ще ям задължително и морковче, и може би ябълка, че едва ли ще издържа на семе само Joy
Айде, успех на всички!!!

# 27
  • Мнения: 2 724
Аз ще се включа малко по -късно, след сирните заговезни. Правила съм го няколко пъти ,но не само жито - на ден изяждам 100гр жито ,9 ореха, 3 ябълки и 3 лъж. чист мед, така се прочиствам много добре, на ден се губят около 500гр, но за всеки организъм е различно .

# 28
  • Мнения: 4 176
След лунната диета си похапнах обилно eat  и затова утре започвам диетата с жито.Успех на всички!  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 488
Здравейте момичета!
Мисля да се присъединя към вас от утре - 12.02. (мислех да е от днес ама по ред причине няма да мога  Embarassed)
Та имам един въпрос към тези, който вече са я правили тази диета - прочистване: не се ли връщат бързо свалените килца?
Наясно съм, че не трябва да се нахвърлям бясно на храна след края й, че е до организъм и т.н., но все пак ми се иска да чуя впечатления от опитали вече.
Предварително благодаря за отговорите и до скоро!
Успех на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт