Диета с жито- кой е с мен?

  • 33 386
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 480
Да се похваля-издържах геройски снощи-ядох си ябълката и нищо друго!
Солима,и за тая вечер обещавам пак така!
Твърдо съм решила цяла седмица да издържа.

Добре дошли на Вяра и Сексимамче  bouquet

# 91
  • Мнения: 2 673
..ох направих житната за четири дни, свалих 800-1000гр. Но ми се ще да повторя и дано издържа поне една седмица!!! От утре почвам пак!!!
П П това което бях свалила после НЕ ГО качих, макар че похапнах разни месета, сладкиши и другички гадорийки..
ПИШЕТЕ ме и мен от утре! Този път с ябълки  и орехи, както казва сексимамчето Hug

# 92
  • Мнения: 2 255
Момичета, почнах от тази сутрин  Joy даже съм си взела и в офиса едно бебешко бурканче за обяд  hahaha
Остава да "издържа" на колежката и ще е супер  #Crazy Иначе смятам да изкарам поне 3-4 дни пък ще видим дали ще стане  newsm78

# 93
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета  Hug. Днес ми е 10 ден на жито  и от утре минавам на пости  Grinning. Желая на всички да издържат до края  newsm10.Ще поглеждам от време на време, да видя кой до къде я е докарал  newsm53.Успех !

# 94
  • Мнения: 480
Още съм в отбора!
Алекс,я дай инфо -колко отслабна за тия 10дни?
Аз мисля да се тегля като свърша и го почнах единствено заради многото килограми.
Успех на всички!  bouquet

# 95
  • Мнения: 2 724
За 10 дни- 4 кг, но аз нямам за сваляне ,слабичка съм, даже в момента -много слаба, но житния режим го правя всяка година за прочистване, така си поддържам формата и много добре ми се отразява   Grinning .Вие сигурно ще свалите повече .Желая ви успех и не се отказвайте ! smile3503

# 96
Благодаря за посрещането aidichka    Flowers Sunflower
темата е страхотна,а за моята диета  се отслабва само ако ядете  от сместа(жито ябълки и орехи).иначе няма да има ефекта отслабване,а само пречистване

# 97
  • Мнения: 2 673
...аз от други ангажименти неможах да си сваря житото, само го купих, пък и ябълки не взех... Embarassedчувствам се ужасно. Днес омаах един сандвич, вафличка и още нещица...е, нали готвя вкъщи за челядта...Та похапнах. Но утре дано намеря време за варенето!!
Браво на Алекс!!! Мале 4 кг не е малко ooooh!Дано да ги запази..
На всички късмет във вталяването !
Сексимамче, аз ще правя твоята диета Peace че с едното жито не се живее Cry

# 98
 smile3538 не че някой ме е питал,ама аз да си кажа...  newsm10  smile3503

# 99
karil тая мойта диета много засища,пък и кълновете са полезни  smile3503

# 100
  • България
  • Мнения: 224
ЗДравейте !Отдавна ви чета и ето ,че реших и аз да се запиша Simple SmileИскам да махна 2-3 кг от теглото си,но....трудна работа.....!2 мес ,карах на НВ-ВМД,но вече ми омръзна  месо,яйца и т.н.Вчера започнах с жито,но седобяд ме изкушиха с топла месеница и сгафих....Днес смятам да съм твърда пред изкушенията.Ще съм доволна 2-3 дни ако успея да съм на жито.Приготвила съм си дневната доза жито,ябълки и орехи Simple SmileАко не устискам дали мога да хапна 100гр кис.или прясно мляко с пшенични трици???Успех на всички и ползотворен ден!

# 101
  • Мнения: 2 255
Да се отчета  Rolling Eyes
Вчера изкарах на житце и почти успях да не "съгреша" - само 2 бисквитки се подведох по колежката и снощи гризнах половин коричка от филийката на малкия  Sick
Но като се знам каква съм "пощелива" (викаше баба) Joy направо си е цял  успех  Peace

# 102
Перуника  може ,това не пречи на диетата.пробвай с това на активия newsm10

# 103
  • Мнения: 1 906
 Cry Аз не издържах!  Cry  Cry
Първия ден мина поносимо Изядох две ябълки пих много чай и вода. Втория продължих с житото, но мисля, че допуснах груба грешка като пих кафе. Започна да ме боли стомаха. Аз освен диетата спортувам- от доста време. Вечерта по време на тренировката се почувствах много зле. Призля ми. Сърцето би щеше да изхвръкне. Едва се държах на краката си  #Crazy. Наложи се да я прекратя. И диетата и тренировката.
Вече не спазвам диетата, но продължавам със спорта. Имам да свалям към три килограма и мисля на този етап на наблегна на спорта. След известно време можа пак да се пробвам с житната диета. По принцип съм голям инат и навия ли си нещо на пръста правя го. В случая мисля, че това беше правилното решение.
Желая на всички успех в свалянето на килограмите  Grinning

# 104
  • Мнения: 2 492
 Айде и аз от днес на жито ...  ooooh!
Преди време съм я пазила тази диета , но повече от три дена не мога да стоя на нея . Колкото пъти да я пазя , всеки път свалям доста - при това аз не спазвам , това да ям  само 100  гр , защото имам много излишни килограми  и 100 гр - са нищо за моето тумбаче .
Та си забърках днес - 300 гр жито , 55 гр мед и 160 гр ябълка - настъргана . Получиха се две пълни чинии .  Simple Smile
Калориите са около 1300 - не са прекалено много .  Wink
Да видим утре какво ще покаже кантара .  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт