Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
Откакто се е родила заспива сама в креватчето, с изключение на 2-3 седмици около 2-мия месец, когато я гушках малко повече преди сън.

# 16
  • Мнения: 429
Винаги сама в креватчето. Ако е неспокойна, седя до нея и се опитвам да я успокоя, но тя си лежи в креватчето, а аз съм седнала до него. Мога да я взема и да я гушна, за да се успокои, да й попея, но след това заспива сама.

# 17
  • Мнения: 229
Заспива си сам в креватчето. То е до навик мисля. Така сме го научили. Дори се е случвало в желанието си по-бързо да заспи да се опитвам да го приспя на ръце. Не се получава  Naughty, ама никак. Става още по ревлив и раздразнителен.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
До 1г и 2 месеца сама в кошарата,но оттогава с мама в леглото-иначе ревем.

# 19
  • Мнения: 1 193
За сега - вече 7 мес., заспива сама в кошарката си с любимата плюшена играчка  Grinning

# 20
  • Мнения: 27 524
Винаги сам в креватчето, сам в стаята, на тъмно.
Никога на ръце, ненавиждам този навик  Naughty

# 21
  • Мнения: 2 567
Винаги сам в креватчето, сам в стаята, на тъмно.
Никога на ръце, ненавиждам този навик  Naughty

И моята от бебе винаги сама в креватчето си е заспивала и на тъмно. Не ми е правила никога въртели и ревове.
И аз ненавиждам този навик - приспиване на ръце. Сестра ми така научи племенницата ми и до сега все е така. Племенницата ми след няколко дена става на 4 години и сестра ми продължава да я приспива като я носи нагоре-надолу по стълбите.
По добре от малко да се научи самичко да си заспива, че след това е зор работа да се отучи.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз искам синът ми да заспива сам в креватчето си  Praynig .Ама той иска  само на ръце.  Tired

# 23
  • Мнения: 2 467
От както е родена (1г и 6м) на цицата. Лесно, бързо, безотказно, приятно и за двете + минутки за отмора на мама  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 252
Аз направих грешката да я науча да заспива само на ръце и до годинката само така я преспивах.Но после я научих да заспива на леглото до мен и това за мен е по-добре:peace:

# 25
  • Мнения: 8 505
Винаги е заспивала сама в леглото си.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Все още заспива само на ръце, тоест докато я храня и когато млякото свърши просто я пренасям в леглото- това е за вечерното спане. През деня в леглото или в количката, зависи дали сме в къщи или на разходка.

# 27
  • Мнения: 171
Ние до сега бяхме все на ръце  Confused първо имахме колики, а и нашият тати работи през нощта и за да му пазим тишина все се дундуркахме, но от вчера си заспива сама  Praynig За сега без ревове само я галя по главичката, за да се отпусне по бързо, но и от отва ще се отучим  Praynig всяко нещо с времето си  Hug

# 28
  • Мнения: 5 026
Около 1-2 месец сам, в креватчето, а след това и до ден днешен само на ръце  Crazy

# 29
  • Мнения: 1 427
Вече сама си заспива, където намери-на дивана, в креватчето си.До преди 3 месеца заспиваше като я кърмя.

Общи условия

Активация на акаунт