Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
През деня иска да се гушка като и се приспи, взимам я и тя заспива за секунди.
Вечер след баня и папкане тя си знае, че е време за сън, слагам я в кошарката гася лампите само нощна оставям и излизам от стаята.

# 31
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Приспивам го на нашето легло, просто си лягам до него и мо шушкам тихичко и се унася, като задреме и ставам, когато стане време да си лягаме просто леко го премествам

# 32
  • Мнения: 5 362
Винаги е заспивала сама в креватчето.

# 33
  • Мнения: 1 427
Като беше малко бебе , заспиваше сама в кошарата.Сега заспива с мен на нашето легло и после я местя.

# 34
  • Мнения: 2 040
Минахме през всички етапи - сама без никой в стаята, на ръце, при нас на спалнята, който период продължи почти година .. а сега с креватче залепено до спалнята и тя в него, като при заспиването аз трябва да съм вътре и да четем приказки, да слушаме музика, да пеем и така  Laughing

# 35
  • Мнения: 5 391
От начало заспива в креватчето си, никога на ръце или в моето легло.
Сега е на 10 месеца.

# 36
  • Мнения: 327
Засега сама със залъгалката в креватчето,макар и някога по-трудно smile3522

# 37
първите 20дни нямах възможност да гледам синът ми Алекс,защото родих със секцио и баба му го научи на ръце.Като си тръгна ми отне някъде около месец за да го отуча.От тогава заспива сам в креватчето си,а вече е на 4м и половина.

# 38
  • Мнения: 999
До 4м. само на ръце,след това сама.Сега на обед заспива сама, а вечер при нас на спалнята и после я местим.

# 39
  • Мнения: 3 089
на година и 3 месеца - през деня заспива гушната в мен на люлеещия се стол. не мисля, че тя има толкова нужда от това, но на мен ми е много приятно; вечер заспива сама на тъмно в леглото си.

# 40
  • Мнения: 458
Никога не съм го приспивала на ръце. Като помалък си заспиваше сам в креватчето. От скоро, обаче, заспива при нас на спалнята и после го местим. А като се събуди и види, че е в креватчето надава един вой и докато не го сложим пак на спалнята не млъква  Laughing.

# 41
Откакто мина периода на коликите си заспива винаги самичка в креватчето-гушка си одеалцето и бързо се отнася Wink ,не признава гушкане,носене,люлеене-нерви се и хич не стои,камо ли да заспи,и при нас на спалнята не ще-признава си само своята кошарка-зная,че е по-добре така и много мами си мечтаят за това,но понякога  ми е тъжно,че ХИЧ не иска да се гушка Cry

# 42
  • Мнения: 480
От както се е родил заспива сам

# 43
  • София
  • Мнения: 1 249
Винаги е заспивала сама в леглото си.
Освен ако не заспи докато я храня.Все пак сме само на 1м.
Против люшкането на ръце съм.

# 44
  • Мнения: 1 559
Винаги заспива като се гушка в мен и суче - възможност да се потъркалям по леглото с него и да си отдъхна.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт