Добре, че бебчо ни буди нощем!!!!!

  • 3 691
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 091
Добре, че сте усетили навреме! Ние трябваше да избираме газ или отопление на дърва и брикети. Избрахме локалното парно и не съжалявам.

# 16
  • Мнения: 6 167
ето това е един от най/големите ми страхове, живеейки в изцяло газифицирана среда.
но не мога да разбера, защо нямате дат4ик, как сте обезопасени, идва ли някой да ви прави профилактика и тн.
не знам каква е системата, но в кухнята има дат4ик и винаги по навик с влизането в кухнята първо натам гледам.
проблемът е, ноЩем, заЩото ако видиш , 4е свети 4ервената лампи4ка по инерция можеш да светнеш лампата...и така, да не дава господ.

# 17
  • Мнения: 2 270
Много ме е страх от газ - дори и от газово котлонче Naughty

# 18
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
преди една седмица тука една къща рухна след експлозия от изти4ане на газ, две жени(сестри) са умрели и 7 деца са останали сираци , президента още веднага им е дал нова къща с пълно оборудване от  държавния фонд, просто е ужасно това с газта! понякога и бутилките не се  затварят добре и може да стане  кошмар!на мене ми триябваше  много време да свикна, но все ме е страх!

# 19
  • Мнения: 4 734
Между другото , когато газифицират блок или кооперация искат ли съгласието на всички живеещи? Аз например не бих искала, ще ме принудят ли или не бих имала право на глас?

# 20
Kasidy за съжаление никой няма да ви пита. В нашия вход има няколко апартамента, които са газифицирани. И аз бях много против това, но свекитата ни направиха подарък за да ни е по-удобно. Е сега наистина ми е удобно, но пък непрекъснато ме гони параноя заради газта. Газ- сигнализатор имаме, но не е сложен!!!!! Много тъпо нали?!?!? Ако ви споделя защо - ще паднете, затова ще го спестя. В момента съм лекооооо бясна на свекитата   Twisted Evil за това. Все още си чакам някой да дойде да види за какво става дума. Добре, че е топло и не се налага да ползваме радиаторите. Досега бях навън с бебчо и ми направи впечатление нещо - минах покрай няколко газифицирани входа и миришеше адски много на газ  newsm78!!! Не не си внушавам - бях с една приятелка и тя също го усети. Нямам идея к'во става. Дали заради атмосферното налягане  newsm78?!?!?   

# 21
  • Мнения: 4 734
След като във входа има само няколко газифицирани апартамента предполагам, че не е било задължително...Не си го обяснявам нещо...

# 22
  • Мнения: 936
Много ме е страх от газ. Още ми е пред очите апартамента на моя приятелка, обгорял и с изпочупени стъкла след избухване на газова бутилка. Дядо и, който е бил там тогава, почина. Това стана преди около 20 години, но го помня съвсем ясно.
Досега още не съм използвала газ - нито за готвене, нито за колата. Аз и мъжа ми сме категорично против!

# 23
  • Мнения: 1 878
 ooooh! УЖАС добре че всичко е минало с уплаха само  Praynig

И в нашия квартал започва газификация  ooooh! а аз нещаааъъъъъъ  Crossing Arms ще трябва май да си сменим жилището ако нещата напреднат откъм цивилизоване  #Cussing out

# 24
  • Мнения: 14 490
добре де - значи нямате газ сигнализатор. и все още никой не ви е казал че има действително изтичане на газ. а зълва ти е пушила даже и нищо не е станало.
много странна работа.

# 25
  • Мнения: 795
Ние сме в процес на умуване дали да се газифицираме - и ни уверяват, че котлите са напълно обезопасени! Аз обаче съм от страхливите и като чета за случилото се.... От друга страна не ми се струва финансово изгодно - за една стая месечно излизало около 130-150 лв. Thinking При вас така ли е?

# 26
  • Мнения: 4 078
Ние сме в процес на умуване дали да се газифицираме - и ни уверяват, че котлите са напълно обезопасени! Аз обаче съм от страхливите и като чета за случилото се.... От друга страна не ми се струва финансово изгодно - за една стая месечно излизало около 130-150 лв. Thinking При вас така ли е?

за едно помещение - 180 лв, при това не на пълна мощност - близо десетина дни на минимална. В това включвам и водата, от ток обаче спестяваме към 60лв за бойлера преди. Но пък е ужасно удобно - преди, докато живеехме в блок, не съм и помисляла за проблеми с отоплението - имаш си топлофикация и това е. Когато се преместихме в Банкя, изкарахме една зима на камина с локално отопление - ами отказахме се - хем слугуваш на топлото, хем не ти е топло.

# 27
Току що провериха котлето. Ами наистина имаше изтичане на газ. Оказа се, че някаква гайка в котлето не била затегната добре  ooooh! Направо не мога да си го обясня. Човека затегна гайката и уж сега всичко е наред, но аз сигурно няма да мога да спя спокойно вече..... Praynig

# 28
  • Мнения: 495
нашият котел е на терасата  newsm78

# 29
  • Мнения: 3 098
нещастие- почина едно момиченце на 16 години от задушаване,  влизайки в банята с бойлер на газ.

Това е недопустимо!!!Не знам кой им е правил инсталацията,въобЩе как са го поставили без да се съобразят с нормите на безопастност. #Crazy
Не се слага газов бойлер в бани,кухни и т.п.помеЩения за ниЩо на света. Shocked
mim4o_81,добре сте се усетили навреме. Peace
Ние сме с централна газ.Самата инсталация за да се пусне,идваха незнам си колко инспектори,за да я одобрят и пуснат в употреба.Отделно бойлера ми е на малката тераса на кухнята,тя е отворена,а самите изпарения си имат отвод навън,те не се застояват на терасата.
През известен период идват вкъЩи техници,предварително се обаждат,за да проверяват как е системата,правят замрвания на вси4ко,ако има проблем го премахват.
Ако бойлера има някаква авария,той просто не пали.
И въпреки вси4ки тези мерки аз пак не съм спокойна и непрекъснато си правя проверки.
Най_ме е страх от комшиите,4е са с бутилки,а стане ли белята,не ми се мисли.
Пази Боже!!! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт