Ясновидки/ врачки - Тема 45

  • 25 598
  • 465
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 50
Сега се сещам, и питам, някой освен мен, ходил ли е при Рени Анастасова. Познава.според мен, но се изпокарахме. Не е много възпитана, и е нагла, но познава.

# 136
  • Мнения: 42
Сещам се, че Теменужка я търсих по телефона да е било преди 8 или 9 години. Казах и, че искам да ми гледа и как става при нея. Имах много въпроси за разрешаване, исках нещо да ме упъти някой за нещо. Тя само ми каза да отида на църква и толкова, нищо друго и приключихме разговора. Дали гледа, дали познава да каже и друг.

# 137
  • Мнения: 494
Здравейте.Препоръчайте ми някоя,която наистина вижда дали човек има магия?

# 138
  • Мнения: 18
Сега се сещам, и питам, някой освен мен, ходил ли е при Рени Анастасова. Познава.според мен, но се изпокарахме. Не е много възпитана, и е нагла, но познава.
Не препоръчвам въпросната, много надменна и високомерна жена.
Обаждал съм и се по телефона преди години с конкретен въпрос, не позна изобщо.
Мой приятел пък беше ходил лично при нея и само му взе парите за някакви ритуали без да има подобрение в състоянието.

# 139
  • гр. София
  • Мнения: 156
...Говори занапред какво ще е ! При мен има 90% познаваемост и дава съвети…. Не е просто бля бля
Ако правилно разбирам думите Ви има 90% познаваемост на настояще и минало, които Вие си ги знаете и без да е нужно да плащате на някой да Ви ги каже. Кога сте ходила при нея и какъв процент от нещата в бъдещето са се случили? Това е важното... бъдещето... само и единствено тогава според мен може да се каже, че някой "познава".

# 140
  • Мнения: 30
...Говори занапред какво ще е ! При мен има 90% познаваемост и дава съвети…. Не е просто бля бля
Ако правилно разбирам думите Ви има 90% познаваемост на настояще и минало, които Вие си ги знаете и без да е нужно да плащате на някой да Ви ги каже. Кога сте ходила при нея и какъв процент от нещата в бъдещето са се случили? Това е важното... бъдещето... само и единствено тогава според мен може да се каже, че някой "познава".
Ако трябва да съм точна - позна всичко, което се случи в последно време. Нито ми е разтягала локуми, нито е обещавала цветя и рози. Нека всеки сам си прецени - казвам доволна съм. Получих съвети и подкрепа, не знам защо мислите, че е реклама. Миналото не ме вълнува особено и не съм задълбавала в него.

# 141
  • Мнения: 49
https://
Преди няколко седмици изгря звездата на някой си Жоро тук,но бързо залези.
Предполагам тази Теменужка ще е нещо подобно!

# 142
  • Мнения: 50
Май ще затворим тази тема, без да намерим човек, който помага! Направо не мога на повярвам, че.съм обиколила толкова много, тъсейки помощ, и дори , както четох тук мнения, и Любомир Алексиев не всичко познава. Аз ти мислех, че аз нещо се заблуждавам, но явно не.му.е.силата да познава в бъдещето. Даже и баба Грозданка от Варна не познава, само се хвали...Не знам какво да кажа...напускам темата отчаяна, ако имате някакви предложения, пратете ми на лично, моля!

# 143
  • Мнения: 164
Много е трудно да се предскаже бъдещето, защото ние имаме свободната воля да го променяме във всеки един момент. Утре ако ти кажат, че еди какво ще се случи, ти можеш по всяко време това да го промениш, защото имаш това право. Вярвайте си на интуицията и си поемайте отговорност за действията.

# 144
  • Мнения: 50
Много е трудно да се предскаже бъдещето, защото ние имаме свободната воля да го променяме във всеки един момент. Утре ако ти кажат, че еди какво ще се случи, ти можеш по всяко време това да го промениш, защото имаш това право. Вярвайте си на интуицията и си поемайте отговорност за действията.
Не съм.съгласна.с написаното. Не можеш да преобърнеш.съдбата.си,.както.си.прецениш. може да си подготвен за нея, но не.да я промениш....

# 145
  • Мнения: 1 143
Никой не знае със сигурност, но се предполага, че някои основни моменти в живота (крайъгълни камъни) не могат да бъдат избегнати и по един или друг начин ще ни застигнат. Но повечето неща са следствие на свободната ни воля. Човек няма как да се затвори вкъщи и да чака съдбата му да го настигне там. Ако всичко беше предопределено, няма защо да се допитваме до хора, виждащи бъдещето. Ако не можем нищо да променим, защо ни е да го знаем предварително. Така или иначе ще ни се случи.

# 146
  • Мнения: 50
Никой не знае със сигурност, но се предполага, че някои основни моменти в живота (крайъгълни камъни) не могат да бъдат избегнати и по един или друг начин ще ни застигнат. Но повечето неща са следствие на свободната ни воля. Човек няма как да се затвори вкъщи и да чака съдбата му да го настигне там. Ако всичко беше предопределено, няма защо да се допитваме до хора, виждащи бъдещето. Ако не можем нищо да променим, защо ни е да го знаем предварително. Така или иначе ще ни се случи.
Искаме да знаем, заради.наши, собствени цели и соъбражения. Който не желае, няма причина на го прави.насила. свободната.ми.воля не ме.е завела на Малдивите., но и няма да чета критика и поучения, че с.много.лишения и труд, бих.могла.на го.постигна. всеки си има приоритети, и ако искаме да научим някой аспект, на някое бъдещо занимание, в правото си сме, да търсим човека,.който да ни посъветва...

# 147
  • Мнения: 1 143
Говорех принципно. Не виждам причина да го приемате като лична нападка. Вашите съобръжения по никакъв начин не представляват интерес за мен, нито пък какво ще правите с информацията, когато и ако я получите.

Аз за себе си не въприемам, че съм кукла на конци на някаква имагинерна сила, която е предопределила всяка една стъпка в живота ми. И смятам, че изборите, усилията ми, изхабените нерви да постигна едно или друго не са били напразни.

# 148
  • Мнения: 95
Май ще затворим тази тема, без да намерим човек, който помага! Направо не мога на повярвам, че.съм обиколила толкова много, тъсейки помощ, и дори , както четох тук мнения, и Любомир Алексиев не всичко познава. Аз ти мислех, че аз нещо се заблуждавам, но явно не.му.е.силата да познава в бъдещето. Даже и баба Грозданка от Варна не познава, само се хвали...Не знам какво да кажа...напускам темата отчаяна, ако имате някакви предложения, пратете ми на лично, моля!

Грозданка над ботевата градинка ли?

# 149
  • Мнения: 50
Май ще затворим тази тема, без да намерим човек, който помага! Направо не мога на повярвам, че.съм обиколила толкова много, тъсейки помощ, и дори , както четох тук мнения, и Любомир Алексиев не всичко познава. Аз ти мислех, че аз нещо се заблуждавам, но явно не.му.е.силата да познава в бъдещето. Даже и баба Грозданка от Варна не познава, само се хвали...Не знам какво да кажа...напускам темата отчаяна, ако имате някакви предложения, пратете ми на лично, моля!

Грозданка над ботевата градинка ли?
Мисля, че каза Колхозния.пазар

Общи условия

Активация на акаунт