Ясновидки/ врачки - Тема 45

  • 33 656
  • 559
  •   4
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 211
Измъчвам се докато разбера за какво става въпрос.

# 436
  • Мнения: 41
Аз съм доволна от Памела Пенева. Не знам все ощи дали е познала за бъдещето, но за настоящето напълно прочете енергията и мислите ми. Саматя тя е много сладко и добро момиче, консултациите не са страшни изобщо. Simple Smile

# 437
  • Мнения: 1 235
Аз съм доволна от Памела Пенева. Не знам все ощи дали е познала за бъдещето, но за настоящето напълно прочете енергията и мислите ми. Саматя тя е много сладко и добро момиче, консултациите не са страшни изобщо. Simple Smile
Пишете по-натам дали за бъдещето нещата са се развили, така както ги е видяла по картите. Simple Smile

# 438
  • Мнения: 64
Моля за контакт телефон. На какво гледа и колко взема?
Благодаря
Аз съм доволна от Памела Пенева. Не знам все ощи дали е познала за бъдещето, но за настоящето напълно прочете енергията и мислите ми. Саматя тя е много сладко и добро момиче, консултациите не са страшни изобщо. Simple Smile
[/quote]

# 439
  • Мнения: 515
Аз също имах консултация миналага година при Памела и мога да твърдя,че на въпросите,които зададох получих много точни отговори+съвети (всичко се сбъдна) За този Георги за който писахте -ами 0 налучкваше и като му казвах примерно не е така и той започваше да разтяга+ каза ми за нещо ,което не го бях питала ,но и там нищо не уцели

# 440
  • Мнения: 41
При мен е още много прясно, за да дам отзив, но това което аз си го мислих- тя го потвърди, без за съм и давала предварително подробности.

# 441
  • Мнения: 90
Как ви познава тази Памела?...Нищо не се е сбъднало още-каза между 2 и 4 месеца, то е 4 месец вече..

# 442
  • Мнения: 41
Как ви познава тази Памела?...Нищо не се е сбъднало още-каза между 2 и 4 месеца, то е 4 месец вече..

Аз казах, че познама за моментно състояние,а за бъдеще не знам.

Последна редакция: ср, 29 май 2024, 22:12 от K.N.2017

# 443
  • Мнения: 64
Девойки, не се карайте, знам само, че никой и нищо не ми е познал
Търси се ясновидка!


Как ви познава тази Памела?...Нищо не се е сбъднало още-каза между 2 и 4 месеца, то е 4 месец вече..
[/quote]

Аз казап, че пжзнама за моментно с стояние,а за бъдеще не знам.
[/quote]

# 444
  • София
  • Мнения: 569
Девойки, не се карайте, знам само, че никой и нищо не ми е познал
Търси се ясновидка!


Как ви познава тази Памела?...Нищо не се е сбъднало още-каза между 2 и 4 месеца, то е 4 месец вече..

Аз казап, че пжзнама за моментно с стояние,а за бъдеще .....

# 445
  • Мнения: 41
Честно казано за мен е най важно да ми бъдат дадени правилни насоки и да ми бъде изяснена дадена ситуация. Да чакаме някой да ни познае значи да оставяме живота си в ръцете на някой друг...Дано все пак за всички ни се сбъдне хубавото, което са ни казали !

# 446
  • Мнения: 64
Не веднъж съм казала, че имаше една Веса, която живееше между Орион и триъгълника в Люлин. Гледаше на кафе и обикновени карти, докато си изпиеш кафето. За ситуации и събития казваше и разказваше на 100% познаваше. Даже ми беше разказала за брат ми и негови действия срещу мен. Позна точно те я в който ще почине баща ми, позна за дъщеря ми на 100% кога кое и как ще се случи. Всичко това за бъдеще време в рамките на 10 години напред. Млада почина и аз от тогава си рева за нея. Сега, когато отново имам големи проблеми, никой и нищо не може да ми каже. Тази Веса не искаше да знае нищо за какво си там. Говориш за времето, за общи неща. След като приключи с гледането даваше да и се задават въпроси, но тя в повечето случаи по време на гледане е разказала всичко. Вземаше по 10 лв.
Такава жена търся.
Благодаря



Честно казано за мен е най важно да ми бъдат дадени правилни насоки и да ми бъде изяснена дадена ситуация. Да чакаме някой да ни познае значи да оставяме живота си в ръцете на някой друг...Дано все пак за всички ни се сбъдне хубавото, което са ни казали !
[/quote]

# 447
  • Мнения: 713
Здравейте! Някой ходил ли е при Снежана Димитрова от Овча купел 1? Нумероложка, която гледа на карти и отключва катинари. Има ли някой, който е ходил при нея и му е "отключила" късмета и живота му се е преобърнал на 180 градуса или е поредната шарлатанка? Много се стреснах от нещата, които ми наговори, а и каза да изхвърля сума ти неща, включително от къщата на майка ми. Ако съм направила и отида да ми отключи късмета на мен и още 4 човека от обкръжението ми вичко щяло да се оправи, както в личен план, така и здравословния проблем на дъщеря ми. Жената обаче е доста груба. Дадох извесна сума, но все нещо не е както трябва, а и се появиха още хора, които трябва да "отключва", за да се нормализират нещата.

# 448
  • Мнения: 64
На място ли гледа и какви пари взема на всяко отключване и като цяло? Информативно поне кажи. По мое наблюдение тази жена чисти и ви върти за пари и плаши със заключен късмет, карма, магии.

Здравейте! Някой ходил ли е при Снежана Димитрова от Овча купел 1? Нумероложка, която гледа на карти и отключва катинари. Има ли някой, който е ходил при нея и му е "отключила" късмета и живота му се е преобърнал на 180 градуса или е поредната шарлатанка? Много се стреснах от нещата, които ми наговори, а и каза да изхвърля сума ти неща, включително от къщата на майка ми. Ако съм направила и отида да ми отключи късмета на мен и още 4 човека от обкръжението ми вичко щяло да се оправи, както в личен план, така и здравословния проблем на дъщеря ми. Жената обаче е доста груба. Дадох извесна сума, но все нещо не е както трябва, а и се появиха още хора, които трябва да "отключва", за да се нормализират нещата.
[/quote]

# 449
  • Мнения: 713
На място ли гледа и какви пари взема на всяко отключване и като цяло? Информативно поне кажи. По мое наблюдение тази жена чисти и ви върти за пари и плаши със заключен късмет, карма, магии.

Здравейте! Някой ходил ли е при Снежана Димитрова от Овча купел 1? Нумероложка, която гледа на карти и отключва катинари. Има ли някой, който е ходил при нея и му е "отключила" късмета и живота му се е преобърнал на 180 градуса или е поредната шарлатанка? Много се стреснах от нещата, които ми наговори, а и каза да изхвърля сума ти неща, включително от къщата на майка ми. Ако съм направила и отида да ми отключи късмета на мен и още 4 човека от обкръжението ми вичко щяло да се оправи, както в личен план, така и здравословния проблем на дъщеря ми. Жената обаче е доста груба. Дадох извесна сума, но все нещо не е както трябва, а и се появиха още хора, които трябва да "отключва", за да се нормализират нещата.
[/quote]
На място гледа. Взима по 20лв. за гледане на карти, 30 лв. за отключване на късмен на човек и 20 лв. за леене на коршум. аз на такива места не ходя, но детето отключи здравословен проблем, който не се повлия от лекари и лекарства и отидох при първата препоръчана ми. Сега видях и постовете под публикацията и се шашнах. Просто има хора, които се възползват от мъката на други хора.
https://blitz.bg/article/29787#google_vignette

Общи условия

Активация на акаунт