Ясновидки/ врачки - Тема 45

  • 24 643
  • 442
  •   4
Отговори
# 90
  • Мнения: 162
@fiore6767

тук може да поспорим, никой не иска да му се случва нещо лошо и въпреки това, накрая така се получава. Но това е тема за друг разговор.

Естествено, че никой не иска дад му се случи нещо лошо Simple Smile Но когато ти кажат, че другата седмица те чака финансова загуба е нормално в съзнанието да ти възникне "подобна ситуация" и евентуално ако се развие какво би направил/а. Тук не става въпрос какво искаме, а за какво мислим и привличаме чрез мислите си. И аз мога да споря много на тази тема, най-вече от моя опит до сега Smile

# 91
  • Мнения: 30
@fiore6767

тук може да поспорим, никой не иска да му се случва нещо лошо и въпреки това, накрая така се получава. Но това е тема за друг разговор.

Естествено, че никой не иска дад му се случи нещо лошо Simple Smile Но когато ти кажат, че другата седмица те чака финансова загуба е нормално в съзнанието да ти възникне "подобна ситуация" и евентуално ако се развие какво би направил/а. Тук не става въпрос какво искаме, а за какво мислим и привличаме чрез мислите си. И аз мога да споря много на тази тема, най-вече от моя опит до сега Smile

Аз съм съгласна, че мислите и настройката привличат ситуации в живота ни, но има и неща, през които трябва да минем, за да научим нещо. Обаче общите прогнози на псевдо-гледачки лесно се интерпретират в личния живот.

Иначе аз "пробвах" и Памела Пенева и Георги. И двамата ми познаха, но аз не им позволих да налучкват и не давах много информация за себе си, въпреки че те се опитаха да питат. Дали ще им се сбъднат прогнозите, ще мога да кажа към края на годината, но се припокриха с това, което ми беше казала и друга жена, чиято самоличност не мога да разкрия тук.

И друг път съм го казвала, но да се повторя и в тази тема: таролозите не са ясновидци. Много е важно човек да се отвори, да се довери и да стане енергийна връзка, за да излязат картите. Друг е въпросът, че според мен и двамата "работят" с много хора, нямат време между сеансите да се чистят и презаредят и или се изморяват или не могат правилно да тълкуват понякога. Моето лично усещане е, че имат дарба, но са се замърсили с чисто човешки пороци и оттам идват неточности и ако продължават така в скоро време съвсем нищо няма да разчитат.

Имах позната, която гледаше на восък само на приятели. После започна да си изкарва пари с това, повярва си прекалено много и се полакоми. В рамките на една седмица вече бъркаше ужасно. За Ели от Красна поляна (светла й памет), която гледаше на кафе, беше подобна историята. Росица, която гледаше на снимка в София, също не познаваше вече, а пък говореше много и без да спира, без въпроси. Тъй че тези, които се подвизават в интернет пространството, дори и да са започнали с дарба, няма да просъществуват дълго.

# 92
  • Мнения: 10
Аз пък познавам такъв от доста години и няма загуба до сега. Има хора от групата тук, които също се допитваха и са на моето мнение - значи ги има Simple Smile
Здравейте! За мен е любопитно как гледа на карти като не сте при него? И колко е актуално това, което ви се казва? Гледали са ми на карти, но аз съм си теглила или цепила тестето.
На карти се гледа лично,точно така.Цепите Вие лично.За първи път виждам такова чудо.Ами не става,НИЩО.Пълни глупости се говореше,казах му,че НЕ СТАВА и затворих.ОХ,БИЛА СЪМ ГО ИЗПИТВАЛА,БОЖЕЕЕЕЕЕ!Затова не се получавало,исках да ми гледа и да ми каже за проблемите ми,но уви,като всеки човек.Хора,било момчето" интелигентно".То всеки интелигентно може да прибира пари,без да казва колко струва и от неудобство да му пратиш 20,30,50лв.За какво бе хора,очите му видяхте ли!? За тука има,тука нема,оф,оф,докато разберете и ще си накупи и обзаведе.

Е ако намериш истински ясновидец, който "от вратата" както се казва познава, сподели. Аз лично не вярвам, че има такива живи в моменти. Може и да има разбира се, но не са популярни. Що се отнася до картите, там всичко е субективно. То дори и при ясновидците ако трябва да сме точни. Ще го обясня така: като се случи нещо "лошо" отиваме и питаме, понякога казват ще стане след 3 месеца пък то става след години. Аз не съм чул ясновидец да ти каже: това ти се случва, защото еди си какво. Или да ти каже, ами трябва да го преживееш. Или да ти каже, може да го направиш, но след това ще се случи еди си какво, което не е хубаво и т.н. Мисля, че ме разбират всички.

# 93
  • Мнения: 51
Аз пък познавам такъв от доста години и няма загуба до сега. Има хора от групата тук, които също се допитваха и са на моето мнение - значи ги има Simple Smile
Здравейте! За мен е любопитно как гледа на карти като не сте при него? И колко е актуално това, което ви се казва? Гледали са ми на карти, но аз съм си теглила или цепила тестето.
На карти се гледа лично,точно така.Цепите Вие лично.За първи път виждам такова чудо.Ами не става,НИЩО.Пълни глупости се говореше,казах му,че НЕ СТАВА и затворих.ОХ,БИЛА СЪМ ГО ИЗПИТВАЛА,БОЖЕЕЕЕЕЕ!Затова не се получавало,исках да ми гледа и да ми каже за проблемите ми,но уви,като всеки човек.Хора,било момчето" интелигентно".То всеки интелигентно може да прибира пари,без да казва колко струва и от неудобство да му пратиш 20,30,50лв.За какво бе хора,очите му видяхте ли!? За тука има,тука нема,оф,оф,докато разберете и ще си накупи и обзаведе.

Е ако намериш истински ясновидец, който "от вратата" както се казва познава, сподели. Аз лично не вярвам, че има такива живи в моменти. Може и да има разбира се, но не са популярни. Що се отнася до картите, там всичко е субективно. То дори и при ясновидците ако трябва да сме точни. Ще го обясня така: като се случи нещо "лошо" отиваме и питаме, понякога казват ще стане след 3 месеца пък то става след години. Аз не съм чул ясновидец да ти каже: това ти се случва, защото еди си какво. Или да ти каже, ами трябва да го преживееш. Или да ти каже, може да го направиш, но след това ще се случи еди си какво, което не е хубаво и т.н. Мисля, че ме разбират всички.

супер, а ще споделиш ли кой е той? Или той е "запазен" за определени хора?

# 94
  • Мнения: 49
Преди седмица попаднах на групата на Виктория Събева,не съм решила още да се допитам  ще се радвам някой да сподели мнение за нея,може и на лично!

# 95
  • Мнения: 114
Аз пък познавам такъв от доста години и няма загуба до сега. Има хора от групата тук, които също се допитваха и са на моето мнение - значи ги има Simple Smile
И ще споделите ли кой е той? Кутията ви е препълнена

# 96
  • Мнения: 10
Не иска реклама и не иска да и се споменава името тук. Но пък няколко човека имат опит с нея и ако четат поста ми, ще потвърдят думите ми. quote author=БореПерника link=topic=1639441.msg47843774#msg47843774 date=1712210674]
Аз пък познавам такъв от доста години и няма загуба до сега. Има хора от групата тук, които също се допитваха и са на моето мнение - значи ги има Simple Smile
Здравейте! За мен е любопитно как гледа на карти като не сте при него? И колко е актуално това, което ви се казва? Гледали са ми на карти, но аз съм си теглила или цепила тестето.
На карти се гледа лично,точно така.Цепите Вие лично.За първи път виждам такова чудо.Ами не става,НИЩО.Пълни глупости се говореше,казах му,че НЕ СТАВА и затворих.ОХ,БИЛА СЪМ ГО ИЗПИТВАЛА,БОЖЕЕЕЕЕЕ!Затова не се получавало,исках да ми гледа и да ми каже за проблемите ми,но уви,като всеки човек.Хора,било момчето" интелигентно".То всеки интелигентно може да прибира пари,без да казва колко струва и от неудобство да му пратиш 20,30,50лв.За какво бе хора,очите му видяхте ли!? За тука има,тука нема,оф,оф,докато разберете и ще си накупи и обзаведе.

Е ако намериш истински ясновидец, който "от вратата" както се казва познава, сподели. Аз лично не вярвам, че има такива живи в моменти. Може и да има разбира се, но не са популярни. Що се отнася до картите, там всичко е субективно. То дори и при ясновидците ако трябва да сме точни. Ще го обясня така: като се случи нещо "лошо" отиваме и питаме, понякога казват ще стане след 3 месеца пък то става след години. Аз не съм чул ясновидец да ти каже: това ти се случва, защото еди си какво. Или да ти каже, ами трябва да го преживееш. Или да ти каже, може да го направиш, но след това ще се случи еди си какво, което не е хубаво и т.н. Мисля, че ме разбират всички.

супер, а ще споделиш ли кой е той? Или той е "запазен" за определени хора?
[/quote]

# 97
  • гр. София
  • Мнения: 156
Преди седмица попаднах на групата на Виктория Събева,не съм решила още да се допитам  ще се радвам някой да сподели мнение за нея,може и на лично!
Консултирала съм се с нея преди около 3 години. Мисля 30 лв. ми взе за около час. За жалост нищичко от прогнозите не се случи. Не си давайте парите, за да си купувате напразни надежди.

# 98
  • Мнения: 42
Благодаря много за споделеното! Точно така, да се пише човека с името му става или не става. Тук, а не да се пише на лични. Имало човек, който много познава ама не иска да му се казва името и точка. Значи няма такъв и лъжите са пак насочени към тези, които ни баламосват за пари. Пишеш ли тук, значи името му се пише и кординати, не на лични. До тука всички са ясни.

# 99
  • Мнения: 50
Аз досега, някой да ми отговори точно, ясно и да се случи, във времевата граница, която е посочил, няма. Не съм срещнала. Дори и срещу заплащане.

# 100
  • Мнения: 162
То и да искаш  няма как някой на 100% да ти отговори какво те чака, защото ти имаш пълното право да променяш съдбата си във всеки един момент. Според мен нещата, които се "сбъдват" са тези, за които и ние работим в посока да се случат. Всичко друго си е една случайност и късмет.

# 101
  • Мнения: 1 131
Аз даже е не мисля, че някой може да определи с точност време. Според мен би следвало да е в някакви кратки срокове. Ако нещо се случи години след т.нар. предсказание, по-скоро бих го отдала на случайността. Освен, ако разбира се, не е нещо твърде конкретно и специфично, като например "ще отидеш в Рим и ще счупиш крак" или "бившият ще развали сватбата ти с новия".

# 102
  • Мнения: 114
Аз даже е не мисля, че някой може да определи с точност време. Според мен би следвало да е в някакви кратки срокове. Ако нещо се случи години след т.нар. предсказание, по-скоро бих го отдала на случайността. Освен, ако разбира се, не е нещо твърде конкретно и специфично, като например "ще отидеш в Рим и ще счупиш крак" или "бившият ще развали сватбата ти с новия".
Аз също не мисля че някой може да даде срокове. Казвали са ми февруари март например то се случва ноември. Беше нещо свързано с работа. Отделно винаги зависиш от някой или нещо и времето е още по относително. Като цяло повечето нищо не познават какво остава за време

# 103
  • Мнения: 1 131
Аз мисля, че присъдата познал/непознал е много субективно нещо. Имам си мои дълги разсъждения относно това и възприятията на тези, на които се гледа.

Но времето е нещо, за което аз за себе си съм категорична, че определянето му е изцяло изстрел в тъмното.

Последна редакция: пт, 05 апр 2024, 20:18 от innasn

# 104
  • Мнения: 51
Тук мисля, че пак може да се влезе в сериозна дискусия, но защо да не е възможно? Напротив, представете си, че някой "види" по повод на някакво събитие определени цифри. Друг е въпросът как ще ги интерпретира - дали година/години, месеци, седмици? Защо да не е възможно да се определи приблизително какво ще се случи? Погледнете затъмнения, луни, детайлни астрологични карти и ще откриете много припокриване.
Що се отнася до променяне на съдбата - тук е 50/50. Не случайно го има изразът - "ако ти е съдено да се удавиш, никога няма да те обесят". От друга страна, ако вярваме в карма, прераждания и прочие, да, дава ти се възможност за друг избор в съща ситуация, която вероятно си имал в предишен живот. "Да се поправиш" или може би "да си изплатиш дълга" от грешно решение.
От личен опит, слушах преди известно време различни видеа за регресивна хипноза и връщане към минали животи, и в една от сесиите бях шокиран. Колко е истина в това, което "видях/сънувах" не знам, ще се опитам скоро да разбера.

Общи условия

Активация на акаунт