ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3 - Тема 4!

  • 101 507
  • 2 189
  •   1
Отговори
# 2 130
  • Мнения: 5 896
Васил Найденов 😅, човекът е на 28 плюс това. Очаквах Виктория да го слуша, сякаш го харесва доста наистина. Алек визуално изглежда като мъж, в който би ме развълнувал много, още от рекламите го установих и започвах за пръв път предаването от самото начало. И какви очи... за мен са несравними по външност с Гената. Обаче поведението на Алек е студено и отблъсква, самият типаж.
И да, наистина щеше да бъде готино Елена да участва в неговия сезон. И да видим той как щеше да се държи с нея, щеше да се получи нещо интересно. И срещу нея да бъде подобен тип жена, примерно Мария. А не Елена срещу Теа.

# 2 131
  • Мнения: 1 582
Малеее 444 мнения не знам как ще ги изчета, но ще опитам.. 😭
Не знам дали е било поствано това:

# 2 132
  • Мнения: 60
Малеее 444 мнения не знам как ще ги изчета, но ще опитам.. 😭
Не знам дали е било поствано това:
Най смешното е че жълтите медии преписват от тук, фейсбук групите, разните мемета и коментарите под всяка публикация по темата. Почти да няма човек който е прочел това от жълтите медии, те даже бяха последните който публикуваха историята, но добре нека си вярва

# 2 133
  • Мнения: 5 878
Аз също предположих Васко Кеца, понеже използва думи като "шашардисан". 😁

Аз съм с година - две по-стара от Сашко, но много харесвам Васил Найденов. Последно, като му бях на концерт, припявах всичките му песни за ужас на хората около мен. Страхотен изпълнител с невероятен глас, който, ако се беше родил / израстнал в САЩ, Англия, Германия, Канада, щеше да е световно известен.

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 11:01 от Alucard

# 2 134
  • Мнения: 1 226
Моето дете Ерген не гледа, тъй като точно това риалити го гледам абсолютно сама поради мижав интерес от страна на мъжкото тяло и преценка, че за малки деца е съвсем неподходящо. Повече ме притеснява, че ще го гледат подрастващи девойки, които вероятно радушно ще запълнят следващите сезони, а ние тука ще продължаваме да си цъкаме с език, ако изобщо продължим да гледаме.

# 2 135
  • Мнения: 7 758
Със сигурност ще има момичета ,които ще искат да влизат в следващите сезони ,чак пък притеснително.Grin

# 2 136
  • Мнения: 1 226
Ами чудесно, че не намирате за притеснително млади жени да се блъскат и да си извиват ръцете в прайм тайма и това да остане безнаказано. За секиш-балетите на Теа няма да говоря, че съвсем ще решите, че пиша от някой манастир.

# 2 137
  • Мнения: 5 896
И момичетата ги разбирам, ако влизах по такива предавания щях да избера да е в сезона на Алек, обаче от къде да знам дали няма да е обвързан както беше Виктор. Или да ми се случи като на Елена , да се влюбя и продукцията и Ергенът да си правят рейтинг на моя гръб , а аз да страдам. Затова някои избират първо своя полза като инфлуенсърство и второ да се забавляват по някакъв начин... според мен Теа е актриса и от ден едно говори глупости ей така, не влага нищо, не мисли че това е стратегия за спечелването му, дори не го харесва. Но първо не й пука, забавлява се и ще я дават в ефирно време, което ще й донесе някакви ползи. И не е глупава, а само се прави, защото е установила, че е по-лесно така.
И почти никой не вярва, че има влезнали наистина за любовта... затова ако си наистина за него там или няма да ти вярват, или ще изглеждаш като глупак, или ще страдаш като го гледаш и с други.

# 2 138
  • Мнения: 1 226
Абе, най-важното е, че до една са отишли с "отворено сърце" ...за медийни изяви. Толкова фалшиво и неоригинално звучаха, повтаряйки в хор едно и също, че и най-голямата балама не би им се вързала. Чакам с нетърпение финала, в който няма да избере нито една този прекрасен млад мъж.

# 2 139
  • Мнения: 7 758
Аз Ергенът го гледам за панаир, в този сезон много прекалиха ,факт е , но ако бяха взели тихи и добри момичета нямаше да се коментира толкова.

# 2 140
  • Мнения: 5 878
Миналата година най-много се коментираше сблъсъка Валерия - Елена и имаше доста повече коментари. Двете бяха класи над повечето участнички сега.

# 2 141
  • here and now
  • Мнения: 4 337
Моята дъщеря гледа Ергенът(на 13 е). Аз гледам заради нея(един вид родителски контрол).
Ами детето казва, че с всеки изминал сезон се засилва желанието му за емиграция...

# 2 142
  • Мнения: 5 633
Ами много ясно, след като си прави извода, че каквото гледа в Ергена е реалността. Аз не бих позволила на подрастващи да гледат подобни простотии. И как гледането с нея е форма на контрол?
Аз гледам за сеир и смях, въобще не се впрягам, ама аз съм над 40 и няма вероятност да се инфлуенсна. Много ми е смешно като започне да се реве как това предаване възпитавало ценности. Ами че дръжте си децата далеч от такива помии и следете реалната среда, в която се движат.

# 2 143
  • Мнения: 1 562
Е, айде сега, къде ще отиде? Ние не сме открили топлата вода нито с филърите, нито със силикона, нито с търсенето на богат съпруг. Следваме трендове. Не сме единствените в света, да не кажа, че и нашите ергенки са направо кротки палета ако ги сравняваме с жени по света.

# 2 144
  • Мнения: 1 582
Брат Габриел в надкаст:
- Аз съм против агресията
- На агресията се отвръща с агресия
- Аз съм човек, който цени всяка една професия, стига да не продаваш своите морални ценности
- Няма нищо лошо в това за си сервитьор във въздуха

Това първите 30 минути. Още час и половина не мога 😀
-

Общи условия

Активация на акаунт