''За или против да ходим на работа

  • 1 364
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
след двегодишно седене вкъщи и съвместяване на гледане на дете и работа от вкъщи, нещо хич не ми се ходи на работа;
но искам много неща, които, уви, са свързани с финанси (няма начин, консуматор съм Laughing) - затова смятам да почвам работа.
"За" работата съм. Хич ме няма в домакинското поприще.

# 16
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
За добро или лошо не стои такава дилема пред мен.
Нямам нито желание, а също и възможност изобщо да спирам работа.

# 17
  • Мнения: 2 978
Който му се работи, да си работи. Mr. Green
Който иска да си стои в къщи не виждам нищо лошо.
А който няма избор, нека не се отчайва! Hug

Въпрос на личен избор Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
На мен ми харсва да си седя в къщи при детето.Започва да ми се ходи на работа само когато много ми доскучае.

И аз съм така. А ако много ми се доходи на работа, сядам и чакам да ми мине  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 495
свободната професия и няколко часа дневно на работа помагат да се съвместява с гледането на дете

# 20
  • Мнения: 1 404
Работя на половин ден,защото се налага.Ако можех,щях да стоя у дома докато навърши Ния три години.Определено смятам,че добър професионалист и добра майка от една и съща личност не става.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Работя от октомври, а не бях работила 9 год. Имам финансовата възможност да не работя, но изкуквам по цял ден сама. За децата смятам, че е по-добре да посещават детско заведение.
Намерих си работа, която ме удовлетворява и морално, и финансово. Не мисля повече да се заседявам вкъщи... Значи съм ЗА.

Общи условия

Активация на акаунт