Майка му

  • 5 683
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Здравейте, от 1 година и 5 месеца сме с приятелят ми, искам да се сближа с майка му, обаче не знам как на моменти си мисля, че ме хресва а на моменти не. Съвети?

# 1
  • София
  • Мнения: 10 593
Няма как да стане на сила.

# 2
  • Мнения: X
И аз бях така със свекито, ама даже и откровено не се харесвахме първоначално. После ММ нещо се издъни и се съюзихме набързо да го бъзикаме за грешката и от там потръгна работата. Започнахме с излизане на кафе, вечеря ту у нас, ту у тях, пазарувахме заедно.. И сега направо мога да кажа, че ми е по-близка и от сестра.

# 3
  • Мнения: 1 327
Покани я на кафе по женски, направи домашен сладкиш. Нека види, че си сръчна. 😀 Може да и направиш подарък. Сподели и нещо лично. Ако си дърво, няма как да има близост. Трябва да се усети.

# 4
  • Мнения: 10 993
Покани я на вечеря. Покани я за приятел във фейсбук.

# 5
  • Мнения: 84
Не знам как би реагирала не мисля, че ще приеме 😕

# 6
  • Мнения: 84
Покани я на вечеря. Покани я за приятел във фейсбук.
Направих го отдавна

# 7
  • Мнения: 9 375
Защо трябва да се сближавате?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Не ти трябва да се сближаваш с нея. По-добре дръж здравословна дистанция.

# 9
  • Мнения: 9 375
Не ти трябва да се сближаваш с нея. По-добре дръж здравословна дистанция.
Е, как иначе ще се похвали на приятелките си, че го е вързала? Само като ходи на кафе и пазар с майка му.
От 14 г. съм омъжена. Нито си пия кафето със свекървата, нито пазарувам с нея. Комуникацията е основно през мъжа ми. Ходим си на гости по празници и когато искат да видят децата. Не ме е обидила, нито аз нея, но не държа да поддържам близки отношения.

# 10
  • Мнения: 84
Защо трябва да се сближавате?

Защото е майка на годеника ми, и искам да сме по-близки а не на здравей,здрасти

# 11
  • Мнения: 84
Не ти трябва да се сближаваш с нея. По-добре дръж здравословна дистанция.
Е, как иначе ще се похвали на приятелките си, че го е вързала? Само като ходи на кафе и пазар с майка му.
От 14 г. съм омъжена. Нито си пия кафето със свекървата, нито пазарувам с нея. Комуникацията е основно през мъжа ми. Ходим си на гости по празници и когато искат да видят децата. Не ме е обидила, нито аз нея, но не държа да поддържам близки отношения.

Моята цел не е да се похваля на приятелките ми, че съм го вързал ние сме сгодени просто искам да станем близки с нея както повече хората

# 12
  • Мнения: X
Ами, не всички свекърви са гадни усойници, потенциални разрушители на семейното гнездо Simple Smile Защо пък да не се сближат, може да си допаднат. А пък и е хубаво да познаваш добре хората, с които евентуално ще се "сродите" и да знаеш какво да очакваш от тях.

# 13
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ами то не е каквото ти искаш.
Трябва И тя да иска 😉

Незнам дали повечето хора са близки със свекърва ти, но според мен е редно да помислиш защо те притеснява фактът, че не си близка с нея.
Чувстваш се нежелана? Смяташ, че връзката ти няма да е успешна, ако не сте в добри отношения? И т.н
Като си изясниш защо, ще знаеш върху какво да работиш.

# 14
  • Мнения: 2 039
Абстрахирайте се от това ,че може да Ви стане свекърва и подходете като към всеки друг човек.

Общи условия

Активация на акаунт