Нощен скитник през форума минава - това е ЯНУАРСКА мама!

  • 12 791
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 797
Никакъв масаж не мога да направя, след баня се дере, все едно го колим.  Crossing Arms

# 16
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Никакъв масаж не мога да направя, след баня се дере, все едно го колим.  Crossing Arms
Същата работа. В коритото е ангелче, а като я извадим става една.........
Пък за мазането - мажа как ми падне, че докато раздава крушета и ритници никви посоки не мога да спазвам Crazy

# 17
za koliki i zabi pomaga viburcol n - homeopati4ni sve6i4ki

# 18
  • Мнения: 1 104
И аз масаж не правя. Нашата лекарка ме посъветва като започнем втория месец, тогава да правим и масажи, че още е много крехка бебка. Засега мазането след баня било достатъчно. И ние във водата сме кротки, просто ме хваща с една ръчичка за блузата, успокоява се и ако я оставя с часове ще сме във водата. С изваждането от коритото, почва врявата.
Искам да ви питам дали вече може и трябва ли да режем ноктите на бебоците, че на нашата бебка са и доста дълги и се чудя какво да правя.

# 19
# 20
  • Мнения: 3 405
Ноктите ги изрязах отдавна. Любо се роди с дълги нокти и се драскаше по лицето. С една ножичка с извити връхчета, почистена с памуче, натопено в 90% спирт. Само, че тази процедура става докато спи, че иначе е опасно Wink

Чак сега си направих кафе, чашата ми седя цяла сутрин в микровълновата, забравена, горката ooooh!

# 21
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Останах сама - най-накрая Mr. Green Отивам да си опъна краката по цици Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 6 797
Ноктите ги режа по 2 пъти в седмицата, щото иначе цялото лице му е надрано.

# 23
  • Мнения: 1 289
Айде дасе пиша и аз тук.Масаж не му правя-само го мачкам при смяна на памперса  Mr. Green А ноктит му ги режа отдавна с ножичка като е кротък.

Сега говорих с най-доверената ми док. от Пловдив(жалко,че не  тук в Асеновград) и тя каза,че малкия сигурно яде малко,затова слабее и като се изцедих  #Cussing out 20 мл. кърма успях да дръпна за 20-25мин. То милото все си е било гладно  Sick Дадох му 100 мл. АМ и го изяде като ламя даже се надриска веднага и като му сменях памперса малко върна,но поне яде стабилно.

# 24
  • Мнения: 1 104
Благодаря за инфото за ноктите.То и ние много се драскаме и затова сме с ръкавички.
А mimi_81 да храни малкия, че той трябва да растат. И аз винаги се питам дали имам достатачно кърма, но май бебетата са най-точния ориентир.

# 25
  • Мнения: 3 405
Хелп Mr. Green имам халюцинации, постоянно ми се причува бебешки рев - уа-уа, ходя да го проверявам, а той спи  sleepuu

Мими, храни си ги с мляко в добавка към кърмата. И аз бях така, сега имам към 5 грама кърма и му давам да суче веднъж на денонощие. Но кърмата ми ще спре. Няма смисъл да гладува малкия.
Ти не го ли усети, че е гладен? Любо все мляска и си яде ръцете като огладнее.

# 26
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Това с мляскането и яденето на ръцете  и мен ме притеснява, обаче като я сложа на гърда и млякото и тече по бузата, а тя спи Crazy Та надявам се, че не е гладна, просто иска да си смуче пръстите newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Ноктите ги късам. Варварско е, но ги крепи меки.  Crossing Arms

Обикаляхме 2 часа с татито и новата количка  1stroller квартала (на мен ми беше за първи път да съм оператор на бебешка количка и мъжо ме спука от майтап!);
Мама си накупи туй-онуй и регистрира, че е с 4 размера по голяма...  Banghead Banghead Banghead
Но вече имам доста покани за разни мероприятия, време е да отпочна лек социален животец...  newsm65

Абе, то т'ва да разхождаш бебе си е хамалска работа!!!  smile3555 Тежко си е, ей! Вие как се оправяте? Аз се чудя дали да не си наема един негър...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green (не е т'ва, дето си мислите, бе!!!  Naughty )

Клеми, погачата отложи ли я?

# 28
  • София
  • Мнения: 6 797
Аз съм свикнала на разходките, не ме впечатлява маневрирането. Party
Абе нямам какво да нося, бе хора. #Cussing out един панталон и едни дънки ми стават. Писнаха ми вече. А да копувам дрехи за 1-2 месеца,докато сваля останалите 4кг...не ми се дават излищни пари.
Какво да правя?
Хамомилата май действа. newsm78

# 29
  • Мнения: 333
Ние през деня заспиваме навън и като се приберем я оставям в количката 1stroller, проблема е че е облечена доста, но й спирам парното в стаята в която я оставям, разглобявам коша и я нося в нейната стая.

Ох, ние пък имаме проблем с пъпа, още не ни е зарастнал и пуска секрети и е зачервен, мажем с какво ли не и от вчера пием някакъв лек антибиотик, че за това нещо се влизало в болница, дано се оправим до понеделник, че педито ще ни изписва нещо по-силно. Малко съм притеснена, дано се оправим. За сега банята сме я спряли.

Общи условия

Активация на акаунт