Нощен скитник през форума минава - това е ЯНУАРСКА мама!

  • 12 790
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 333
Качих малко смешни снимки на Вики. Laughing

Хапнахме и след малко смятам да се мятаме и пак да излизаме навън да се приспиваме и след половин час обратно вкъщи малко да поспим.

Клеми и на мен още дрехите не ми стават, но нося един спортен панталон. Малко е депресиращо, като цяло кила си свалям, но корема ми е проблем.

# 31
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Плачат ли ви бебчетата на сън? Миша така проплака, че направо ми изкара акъла, обаче продължи да си спи #Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 541
Плачат ли ви бебчетата на сън? Миша така проплака, че направо ми изкара акъла, обаче продължи да си спи #Crazy
Да, при нас е същото. Rolling Eyes

KayRenn, имам тел. му - 0898503010. А не знам сега къде приема, защото аз ходих при него преди 6 год в частна пок-ка Wink.
Намерих това, във връзка с въпрос в здравния справочник:
ул. "Г. Софийски" №3, Поликл. на Военномедицинска академия, каб. 111
0898 503010. Мисля,че работи с касата, но най добре му звънни

# 33
  • Мнения: 1 104
И ние издаваме най-различни звуци докато спим...макар това понякога да е за 10 минути. Голям зор при нас е това спане, не ще и не ще да спи диването.И аз се надявах да съм свалила нещо покрай този зор,  Cryами...оставих 7 кг в болницата и откакто сме си дошли съм свалила само 1 кг.

# 34
  • Мнения: 4 915
За масажите: Още не сме ги почнали, чакам Сияна да навърши 1 месец.

Иначе - при Мариела ги правех всеки ден - или след баня, или през деня. Накрая почнах главно през деня, сутрин, когато беше в добро настроение. Събличах я гола - хем да рита, да си прави въздушни бани, а накрая я масажирах. Като стана на 2-3 месеца, почнахме и гимнастиката. Която пък не продължи много време, защото диването такива упражнения, ритници и въртели си измисляше само, че нямаше смисъл от гимнастика, та до 6-7 месец беше и край.

Не смятам, че е кой знае какъв пропуск, ако се пропуска по някой ден, но ако си изработите навик за всекидневни въздушни бани, може да се съчетаят с масажите и гимнастиката по-късно. И не е толкова зор да се направи пълната програма упражнения и процедури, важното е на бебето да му е кеф, ако се размрънка, прекратете.

galina_dimova, за пъпчето - Сияна също имаше малък проблем, кожичката сълзеше. Педиатърката ни изписа едно червено багрило - еозин, има го тук: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2175

А като най-добро средство, с което минавало от 1-2 намазвания, препоръча Ваготил. Приложих и двете при малката, сега пъпчето е ОК.
Консултирай се с вашата лекарка за тези две неща. Еозинът е багрило за пъпчета специално, но Ваготилът е лекарство.

# 35
Pla4at i izdavat zvy6i zaradi kolikite.Opitai s Viburcol N,za6oto samo toi pomaga.

# 36
  • Мнения: 1 289
Хелп Mr. Green имам халюцинации, постоянно ми се причува бебешки рев - уа-уа, ходя да го проверявам, а той спи  sleepuu

Мими, храни си ги с мляко в добавка към кърмата. И аз бях така, сега имам към 5 грама кърма и му давам да суче веднъж на денонощие. Но кърмата ми ще спре. Няма смисъл да гладува малкия.
Ти не го ли усети, че е гладен? Любо все мляска и си яде ръцете като огладнее.

Toй си суче и заспива на гърдата като се мъяа да му я мушна се върти и аз мисля ,чче е наяден.Сега мойте безценна докторка(дето не ми е никаква,а се притеснява за нас)ми даде ел.везна и след ядене е изял 30мл. кърма и сега спи  newsm78 не мога да му дам АМ,той заспа на гърдата.И Тоти като се събуди мляска и си яде ръцете и го хвърлям на цицата,но явно яде много малко...

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Здравейте и от мен в новата тема!
Гледам,че пищете за масажи- нещо определено ли правите или просто ги намачквате лекичко бебовците.Ние пък с това повръщане не можем да се оправим.Вчера говорих с педито и тя каза,че може да и давам много АМ (ние се дохранваме след кърмене),въпреки чеповече от 60 мл не съм и дала...но не знам,дано е от това.
Момичета вързахте ли нещо против уроки на мъниците?Ако сте,моля ви кажете какво! newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 3 099
Pla4at i izdavat zvy6i zaradi kolikite.Opitai s Viburcol N,za6oto samo toi pomaga.

Това да не е реклама???

# 39
# 40
Poznavam mn. maiki,koito sa mn. dovolni.

# 41
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Абе и ние почнахме нещо да връщаме и то доста newsm78 Оригвам я и като я сложа да лежи почти веднага връща - първо прозрачна течност, после мляко Crazy

# 42
  • Мнения: 7 418
   И аз режа ноктите на бебока,докато спи.Тогава ръчичките му са отпуснати и няма риск от травмиране.
   А за разходките....Как ги мразя!То няма къде да се разхождаш с количка из тази Овча Купел!Въртя между блокове,но това е истински ад!Първо:почти винаги духа вятър и стават страхотни течения,второ:пълно е с коли по тротуарите,а пък по шосетата минават едни камиони,мотори и автомобили с абсолютно бесни скорости,трето:кучета(много ме е страх от тях)!
    Що си мисля,че някои проблеми ги има и в други квартали на СОфия newsm78?

# 43
  • Мнения: 333

galina_dimova, за пъпчето - Сияна също имаше малък проблем, кожичката сълзеше. Педиатърката ни изписа едно червено багрило - еозин, има го тук: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2175

А като най-добро средство, с което минавало от 1-2 намазвания, препоръча Ваготил. Приложих и двете при малката, сега пъпчето е ОК.
Консултирай се с вашата лекарка за тези две неща. Еозинът е багрило за пъпчета специално, но Ваготилът е лекарство. [/color]

Да и ние се мажем с Ваготил и пръскам Бивацин, но вчера ни изписа и Оспамокс което е някакъв лек антибиотик и се притеснявам да й го давам, но педиатърката каза, че било опасно да не стане лоша инфекция и да ни приемат в болница. Доста съм притеснена, не знам какво да правя, антибиотика съм го давала само 2 пъти и не знам дали да не го спра.

# 44
  • Мнения: 3 405
За повръщането доки  ми каза да повдигнем креватчето под ъгъл 15 градуса. Сега с едни речници съм го повдигнала откъм главичката (може да научи английски, а Wink)
Ако не мине, да минем на антирефлуксно мляко. И да следя дали повръща повече от 2 супени лъжици като количество между двете хранения.
Сега беше повърнал и кротко си спеше върху повръщаното.

Общи условия

Активация на акаунт