Чували ли сте тази козметика?

  • 1 404
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не съм я чувала,но вече има интересни  отзиви. Confused

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Не

# 17
  • Мнения: 2 673
ползвала съм капките за сън\против колики\ - Долче нана. Май има някакъв ефект....
Останалите продукти - не ги знам
Не ги рекламират отскоро...Просто не сте обърнали Фнимание Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Чувала съм я, но не съм я ползвала още. Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 622
Промотираше я бате Енчо преди няколко седмици в моя квартал.Имаше забавления за деца, а на майките даваха торбички с продуктите им. Аз не си взех, защото синът ми има проблемна кожа и не рискувам, така че не мога да ти кажа впечатления.

# 20
  • Мнения: 5 228
Момичета, днес купих шампоан против пърхот на тази марка.Отвън-много подробно описание и етикет как действа срещу пърхут и между другото действа срещу паразити.Свалям етикета- на всички езици  по кутийката пише "шампоан против въшки" Никъде нищо не се споменава за пърхут..А кажете ми сега, какво да правя? #Crazy

Отиваш там, от където си го купила и искаш обяснение. Или пък се обади на дистрибуторите/вносителите - те слагат тези етикетета, правят преводите и т.н.

# 21
  • Мнения: 867
Мазах на Лора кремчето за тяло, което е овлажняващо. Много беше добре, тя е със суха кожа и досега освен Мустела друго не и понася.

# 22
  • Мнения: 793
Не съм чувала Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 663
знаех я отпреди, но общо взето избягвам да ползвам каквато и да е козметика върху децата ми. на малкият давам от капките против колики - според мен има ефект, но аз комбинирам и с един крем...

# 24
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Попадна ми една брошурка и съм виждала рекламки, но не съм я ползвала. Ползвам Мустела, Бюбхен и Джонсън.

# 25
  • Мнения: 4 371
Вчера видях брошура в аптеката. Нещо не ми звучи добре, като куча марка е това Кучело Rolling Eyes

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не,не съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт