АС и други романтични К-драми - тема 8

  • 12 850
  • 735
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 342
Само два не съм гледала, защото са БЛ.
БЛ не знам какво е и ще питам 🤪 За любов между мъже ли се разказва в двата сериала, които си пропуснала 2в1 и кои са те?

Бел, ТГ и Легендата са с едни от най-хубавите ост-ове. От моя списък прибавям към тях Гоблин и Потомците.😍

# 271
  • Русе
  • Мнения: 2 322
Опа, още пропуснати: АС и Кралят:Вечният монарх Blush А за музиката там съм особено пристрастна...

# 272
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Точно АС ли не съм видяла, знаех си че   съм пропуснала нещо. Всъщност, Уин сигурна ли си? И Марги не го е отбелязала в изгледаните от нея.
Марги да, това означава. Миналата година го разбрах - в Шортс ме  бяха налазили едни видеа ... Май предните дни бяха минали някакви награди за такива сериали🤪

Последна редакция: пт, 12 апр 2024, 18:04 от Беллора

# 273
  • Мнения: 1 819
Haman Nakhwanori Festival

Последна редакция: пт, 12 апр 2024, 18:29 от Danifin1

# 274
  • Мнения: 3 342
Красота 😍 И се сещам за песента на BTS, за която са писали в описанието. Имам напредък 😂

Бел, връщах се, но АС пак не го видях... Има един със Звездолин - Луната, която обгръща слънцето или нещо такова, също и Луна през деня, но нашия не го откривам...

# 275
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Мисля, че видях Лунна светлина (оригиналното е по-дълго) с Бо Гъм и КимЮ.

# 276
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 503

-червено -изцяло изгледани-5(единият е от любимите)
-зелено-изгледани част от сериите-6
Не открих АС в списъка.
Имам и много други изгледани:най-много корейски,китайски ,няколко японски, а също и реалити шоу.Последното е TWogether(2020) с Ли Сунг Ги и Джаспър Лю(при рускините е ,,Вместе").

# 277
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 129
Преди време пак "попълвахме" едно такова нещо, но тук има някои различни заглавия. АС го няма в този сипсък има Лунна светлина и съм го отбелязала. От мен два започнати, но неизгледани целите и 8 изгледани.

# 278
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 793
Само два не съм гледала,
А аз - 22 Joy (като половината от тях ще сигурно никога няма да изгледам, понеже не са ми в "таргет-групата" Joy)

Само се чудя какви ли са критериите за създаването на списъка, понеже някои сериали, например The Interest of Love, според мен хич не попадат в графата "сладки и романтични"... ама карай, важното е да се забавляваме Joy
АС наистина го няма, три пъти се връщах да го гледам.

"Луна през деня" (Moon In the Day) е от тази година, с Ким Йон Де в главната роля.
"Лунна светлина" (Love in the Moonlight) - с Пак Бо Гъм и КимЮ
"Слънцето и луната" (Moon Embracing the Sun) - със Звездю

# 279
  • Мнения: 1 819
Аз сложих тези списъци  само за инфо, някой може да не знае някои от заглавията и може да си хареса нещо и да реши да ги потърси и изгледа Wink

# 280
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 503
Интересно е да се вижда различието в предпочитанията ни..
+Луна през деня" (Moon In the Day) изгледан,даже направо съжалих Ким Йон Де,че все сериозен според ролята трябваше да е,защото показа разкрасяваща го мила усмивка след като излязоха с гг-я от зомби атракцията ,а от  този Лунна светлина" (Love in the Moonlight) само част.

# 281
  • Мнения: 534
Аз сложих тези списъци  само за инфо, някой може да не знае някои от заглавията и може да си хареса нещо и да реши да ги потърси и изгледа Wink
JoyJoy ние обаче сме прилежни и веднага се отчитаме

като our blooming youth  съм на 1еп, мижейки нацелих от плантугледам списъка - Пакитоо.
https://youtu.be/OoGvD5YAMrI?si=WNHp4y1IjI8lgUnj
 Това като компенсация, че започнах  Д-р Слъмп, докарах го до 2ри еп. и го позарязах.
................................
Видях списък и се разсеях веднага Joy , съботно-неделните еднорози ще са call it love , каста ми хареса. Ако принц Пакито прекалят с повръщането на кръв.
.....................................
и още един си харесах от списъка,  по описание                                                                                                                                                                                                                                    When The Camellia Blooms (2019) #WhenTheCamelliaBlooms #Корея #трилър #комедия @бг.суб.                                                                                 
❤️СЮЖЕТ :
Сериалът разказва историята на Донг Бек, която  се забърква с трима мъже. Йонг Шик е един от тях. Единият е добър, другият е лош, а третият - съвършено безсрамен.

Последна редакция: пт, 12 апр 2024, 21:43 от Krissttinna

# 282
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 129
Пък на мен бройката ми е вярна, ама съм объркала луните. Joy Другата луна съм изгледала, не отбелязаната.
И все се заканвам, че без очила няма да сядам пред компа, ама на, седнах. Mr. Green

# 283
  • Мнения: 6 949
БЛ сериалите са Cherry blossoms after winter и The new employee.

Има някои заглавия, които не бих нарекла точно "сладки" макар и да има романтика в тях, но пък липсват други, които спокойно могат да се впишат в списъка.

# 284
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 564
Има някои заглавия, които не бих нарекла точно "сладки" макар и да има романтика в тях, но пък липсват други, които спокойно могат да се впишат в списъка.
И аз така мисля.


Пък на мен бройката ми е вярна, ама съм объркала луните. Joy
Слагай очилИте😂

Общи условия

Активация на акаунт