синдрома на изчезващия близнак

  • 6 234
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 98
Едното бебе оцелява за сметка на другото.Ембриона е така да се каже по-силен и "изсмуква" живота на другото.
Наистина е гадно ,но за съжаление се случва  Sad

 ох ,искрено съжелявам исках да кажа съжалявам,простете ми............. вече не ги отбелязват редакзиите,аз да питам модератор реза става ми все по-забавно и ме напушва на сън.............

# 16
  • Мнения: 98
Едното бебе оцелява за сметка на другото.Ембриона е така да се каже по-силен и "изсмуква" живота на другото.
Наистина е гадно ,но за съжаление се случва  Sad

 ох ,искрено съжелявам исках да кажа съжалявам,простете ми............. вече не ги отбелязват редакзиите,аз да питам модератор реза става ми все по-забавно и ме напушва на сън.............
е примерно не бих си позволила да го задължа човек да си легне,ако не му се спи.аз последната седмиза лично срадах от едно старо заболяване-безсуние,итдавна го влача,ма   си търся ле к за не го де...
пиша с лявата рука, не с левия крак.............

# 17
  • Мнения: 98
И аз имам такава позната.Едното бебе оцелява за сметка на другото.Ембриона е така да се каже по-силен и "изсмуква" живота на другото. Наистина е гадно...

Моята зълва беше така и в началото доста кървеше докато изхвърли плодния сак. Сега е добре и вече влиза в 7 месец Laughing.
Между другото това е често явление, защото в много случаи бремеността започва като многоплодна.
може ли да те питам-питай зълва ти влиза или излиза от седмия месец

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
...аз да питам модератор реза става ми все по-забавно и ме напушва на сън.............

Явно имате проблем със съня.
Очевидно като заспите започвате да пишете и да си отговаряте сама то темите.

Общи условия

Активация на акаунт