От кога стои детенцето ви седнало самичко?

  • 1 350
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
В края на 9я месец.

# 16
  • Мнения: 1 193
Малко раничко , към 6 1/2мес .

# 17
  • Мнения: 27 524
Не трябва да се тревожиш.  Hug  И синът ми след 8 месеца започна да седи стабилно  Peace

# 18
  • Мнения: 8 917
След 6-7-ми месец Peace

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
И моя бебо не седи седнал стабилно. Той иска винаги да е прав, да се обръща по корем, да пълзи, ако го държа, дори прави стъпчици... Но ако искам да е седнал той плаче. Седи само в столчето, когато се храни.

# 20
  • Мнения: 227
От 8 месец започнахме да седим стабилно.

# 21
  • Мнения: 5 026
Седмица след навършване на 6 месец започнах да го слагам седнал, а около 7 месец-стабилно.

# 22
  • Мнения: 234
Края ня 7,началото на 8 месец.

# 23
  • Мнения: 1 284
моа направи 9м и започна да се седи

# 24
  • Мнения: 5 001
Като направи 6 започнах да го слагам, и подпирам с възглавници, за по няколко минутки. След две седмици си седеше стабилно Peace

# 25
  • Мнения: 942
Ники почна да седи доста стабилно в средата на 5-ти месец без никой да я кара и насилва. Simple SmileСпоред мен бебо ще ти покаже кога е готов да седи.Води се по него а не по някакви таблици,бебо ще ти покаже когато е готов за нещо Hug

# 26
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
започнах да я слагам седнала на 6м. някъде към 7м. и половина вече си седеше самичка ... всичко е индивидуално

# 27
  • Мнения: 999
Мими седи стабилно от 7месеца и половина.слагам я да седи от както стана на 6м. но не съм я подпирала с нищо, слагах я на пода и нареждах около нея плюшени играчки, че ако падне да падне на меко.

# 28
  • Мнения: 3 456
Края ня 7,началото на 8 месец.
Peace

# 29
  • Мнения: 2 631
здравей и от мен
аз бях оставила алекс да се учи сам да сяда, никога не съм го подпирала с възглавници и разни подобни, малко преди да стане ан 9 мес. започна да се изправя сам от легнало до седнало положение и да седи седнал стабилно, така че спокойно  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт