“Дяволското гърло 2“ - “Есента на демона“ - нов сезон по НОВА ТВ - Тема№3

  • 34 309
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 615
Това, което една жена може да каже за друга, на един мъж никога няма да му дойде на акъла JoyJoy Animal SnakeAnimal Snake
Баш!

# 691
  • Мнения: 699
Това със забременяването беше вкарано, за да се потвърди, че има любовник.
Иначе можеше да си помислим, че някой я е изнасилил и убил.

# 692
  • Мнения: 4 684
За да защитя жените малко обаче, ще добавя, че най-грозните и унижаващи коментари, които съм чувала/чела са все от мъже, не от жени, и са били такива, за които едва ли една жена някога би се присетила Joy

И те също ама хич не са ласкави, решат ли да нападат на тема възраст една жена или пък, когато поставят на прицел морала ѝ.

За да не е съвсем офтопик този ми пост, добавям - съдийката съвсем не е била цвете по никой параграф, но само някой луд може да реши, че заслужава подобно наказание.

# 693
  • Мнения: 38
Някои хора имат "чуден" речник.
В човешката история има немалко жени, които са забременели и родили напълно естествено на възрастта на съдийката, че и на повече.

Разбира се, че има такива случай. И не спорим за това в момента. Самата аз съм бременна в момента и са ми ясни тези неща. Това не е фокуса на темата тук. Просто се вгледайте в образа на съдийката дотук. Сценаристите залагат на нещо друго тук.

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 15:50 от Kikatr

# 694
  • Мнения: 4 684
Някои хора имат "чуден" речник.
В човешката история има немалко жени, които са забременели и родили напълно естествено на възрастта на съдийката, че и на повече.

Разбира се, че има такива случай. И не спорим за това в момента. Самата аз съм бременна в момента и са ми ясни тези неща. Това не е фокуса на темата тук. Просто се вгледайте в образа на съдийката дотук. Сценаристите не залагат на нещо друго тук.
Ама ти да не си на възрастта на съдийката, че ти е чак толкова ясно пък? Rolling Eyes

Аз не разбрах на колко точно е съдийката иначе, но и не ме вълнува особено. По-интересни са ми историите покрай разните там демони Grinning

# 695
  • София
  • Мнения: 13 672
Затова и не вярвам сексуалната й активност да е на прицел на убиеца. В основата е нещо лично. Загубен близък по вина на групата, починал, осъден, самоубил се, убит, осакатен или нещо такова. Нещо, което лично е засегнало убиеца или негов близък.
Подобни убийства обичайно са за наказание, че са наранили (реално или само във въображението му) този, който "раздава правосъдие".

Разбира се, че има такива случай. И не спорим за това в момента. Самата аз съм бременна в момента и са ми ясни тези неща. Това не е фокуса на темата тук. Просто се вгледайте в образа на съдийката дотук. Сценаристите не залагат на нещо друго тук.

Всъщност нищо досега не е ясно, освен това, че е имала любовник и е забременяла от него. Това (все още) не е престъпление. И имаме подозрения за корупция, която пък може да е била не от корист, а от приятелски чувства с цел да защити приятел/и (тепърва ще разберем).
И не споря за фактите. Впечатлих се от използваните изрази.

# 696
  • Мнения: 2 910
Личният живот на съдийката е тама на втори план за убиеца, разкриха се детайли от него защото беше убита, но не е убита защото е "мръсница". Smirk
Важното в случая е работата ѝ - как е отстоявала правото на справедливост полагащо се на всеки и в чий интерес е накланяла везните на Темида. Предполагам, че с убиеца точно в съда са им се пресекли пътищата.

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 16:02 от Sysly

# 697
  • Мнения: 1 226
Обаче, ако Елдъров е серийният убиец, нещо не ми се връзва с опита му да наръга Десподов с нож, и то пред публика.

# 698
  • София
  • Мнения: 13 672
Съгласна съм с мнението на Sysly. Връзката с останалите от компанията пак е по отношение на работата им. Личните им контакти и отношения са "бонус".

# 699
  • Мнения: 6 283
Цялата групичка е замесена,както беше и първи сезон.Съдийката,адвоката,Блатечки,Куката и прокурора до тука.Със сигурност са потулили нещо и сега си плащат.

# 700
  • Мнения: 1 226
Все си мисля, че няма да е толкоз сложно и че ще се окаже директора на библиотеката. Точно той спря Елдъров с ножа. Сигурно си пази Десподов за себе си Simple Smile

# 701
  • Мнения: 4 684
Все си мисля, че няма да е толкоз сложно и че ще се окаже директора на библиотеката. Точно той спря Елдъров с ножа. Сигурно си пази Десподов за себе си Simple Smile
Тогава там имаше още някой, когото обаче не ни показаха.

Както в първия епизод в онази кола бяха двама.

# 702
  • España
  • Мнения: 1 310
Разковничето е в пресечната точка на убиеца с жертвите му. Какво го свързва с всяка една жертва, къде пътищата им са се пресекли? Явно ги познава повече от добре, вероятно и жертвите него.
Докато труповете на жертвите не започнат "да говорят" всичко е тъмна Индия. Можем само да си чешем клавиатурите и да играем на лотария.
С този пост съм съгласна , дето се вика , на 100 % !
Аз това се опитвам да си гадая  😉.  Иначе е ясно , че освен основната линия , която задвижва плана  на Демона , около жертвите ще се въртят и други сюжети .

# 703
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Аз продължавам да смятам, че следващият ще е прокурора, не Тороманов.
Иначе е ясно още от самото начало, че между жертвите има/ще има връзка.
Въпросът е какво ги свързва........

Елдъров също съм го изключила от списъка си със заподозрени.

# 704
  • España
  • Мнения: 1 310
Аз продължавам да смятам, че следващият ще е прокурора, не Тороманов.

Има логика : съдия-адвокат-прокурор . Пък и нали се кани да заминава за София , Демонът може би ще го изпревари …
Скрит текст:
макар че , аз Лютаков много го харесвам и би ми било гадно да го видя затъкнат в някой средновековен уред за мъчение .

Иначе , дори Демонът да се окаже и най-очевидният ( примерно директорът на музея) , пак ще съм доволна , стига да бъде добре обяснена мотивацията му .
Скрит текст:
Първи сезон много ми хареса , обаче финалът леко ме разочарова … заради едно парче земя ( макар и доста апетитно) първо, че са затрили едно семейство навремето ….и последвалото отмъщение ….

Общи условия

Активация на акаунт