Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №2

  • 43 806
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 669
И аз си мисля, че Никол гледа на Симона с "други очи"...

Не ми се вярва, имам приятел, който беше предаден от най-близкият си приятел и също все той му беше в устата дълго време, защото не можеше да преживее, че са били толкова близки и накрая отношенията им са приключили по този начин. И двамата изобщо не са хомосексуални.

# 676
  • София
  • Мнения: 27 301
Пак победа за златните, хаха. Аман от тези. Дано Алкес и Бонка изхвърчат час по-скоро.

В епизода изпъкнаха Чоткин и Царина, ама на края пак Царина в оранжево. Май никой този сезон не е бил толкова често с оранжевата престилка, колкото Царина... Но това е добре, надявам се да спечели именно тя. Или Чоткин като втори вариант.
Симона не се издържа, все трябва да я дундуркат. Никол пък е обсебена от нея.
И Никол как се изложи с това френско петле не е истина. Суши ли беше това, пиле Жулиен ли, що ли. Ама не е петле. Че и 'космато' Явно си е мислила, че транжира Симона вместо петлето... 😀
Но няма да си тръгне нито една от двете (Никол, Царина), някой друг ще то отнесе. Михаела най-вероятно, тя някак си ми е малко излизшна от тези, които останаха, ама пък момичето си се справя и не се дъни яко, като много други фаворити... Та ще видим. Може и Станислав евентуално ама едва ли. Виждам го и него в черно. Ако черните куртки са отново 6, то двама са излишни. Хмм, Михаела се набива на очи, но кой ще е другия? Дали ще разделят 'влюбените гълъбчета'? Защото и това е вариант или Станислав да изгори.

# 677
  • Мнения: 5 770
И аз си мисля, че Никол гледа на Симона с "други очи"...

Не ми се вярва, имам приятел, който беше предаден от най-близкият си приятел и също все той му беше в устата дълго време, защото не можеше да преживее, че са били толкова близки и накрая отношенията им са приключили по този начин. И двамата изобщо не са хомосексуални.
Е, има случаи, и други случаи....
Това е моето мнение, дали е вярно, не знам.

# 678
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 852
Гледам по менютата на 5 звездните ресторанти, френското петле изглежда като това на Никол. Явно на шеф Ангелов културата стига до печенето поле ( щото това му даде Бонка)

# 679
  • София
  • Мнения: 7 938
Гледам по менютата на 5 звездните ресторанти, френското петле изглежда като това на Никол. Явно на шеф Ангелов културата стига до печенето поле ( щото това му даде Бонка)
По принцип е прието френското петле да се готви цяло, така че на шеф Ангелов културата си му е много добра. Друг е въпроса за културата на сценаристите, които карат участниците понякога да правят глупости по сценарий.

# 680
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 852
Гледам по менютата на 5 звездните ресторанти, френското петле изглежда като това на Никол. Явно на шеф Ангелов културата стига до печенето поле ( щото това му даде Бонка)
По принцип е прието френското петле да се готви цяло, така че на шеф Ангелов културата си му е много добра. Друг е въпроса за културата на сценаристите, които карат участниците понякога да правят глупости по сценарий.
явно топ готвачите не знаят какво е прието.
В класическата рецепта Coq au Vin петелът също не е цял. Та до там с културата на шеф Ангелов.

# 681
  • Мнения: 9 573
отново нагласена дразнеща серия и смехотворна победа на пюретата и загорелите риби. бонка е много противна и нахална, типичен представител.

# 682
  • Мнения: 41 368
Тук всичко е имитация. Дават някакво ястие с много гаден вид, а шеф Ангелов се прехлсава по вкуса. После друго, съвсем наред, изкарва пресготвено, неовкусено и прочее. И няма как да не възникнат съмнения, че тенденциозно се следва сценарий и се пробутва даже и негодно ястие. Тези състезания са по-зле и от художествена гимнастика, защото там поне виждаме какво става, а тук за вкуса трябва да вярваме на Ангелов...

# 683
  • Мнения: 5 770
За вкуса, трябва дава на участник да го пробва. Тогава няма да има съмнение.

# 684
  • София
  • Мнения: 12 503
Най-много от всички ме дразни Бонка, не я понасям. Така ми се иска да я изгонят. Дори съм съгласна да гледам реването на Симона, само Бони да я разкарат.

# 685
  • Мнения: 2 669
Златните може да се борят за един измислен плакет, но ако те печелят някои от другите два отбора отива на номинация. Което е означава, че нагласените им чинии имат голямо значение за развоя на играта в двата основни отбора.

# 686
  • София
  • Мнения: 767
Златните може да се борят за един измислен плакет, но ако те печелят някои от другите два отбора отива на номинация. Което е означава, че нагласените им чинии имат голямо значение за развоя на играта в двата основни отбора.

Не мисля, в предишни сезони, преди "златните", най-редовно имаше номинирани 4ма и имаха съревнование кои двама си взимат куртките и кои остават да водят отборите за резервацията. Рядко и номиниран отпадаше де, редовно друг си тръгваше. Сега е същото, просто номинираните не се определят от първите две вечерни резервации, а част от тях от състезанието срещу златните. Общо взето който са решили да си ходи си тръгва - няма значение дали е номиниран на мастър клас, резервация или след играта със златните, всъщност често продължава да си тръгва човек, който изобщо не е бил с оранжева престилка съответната седмица.

# 687
  • Мнения: 2 669
В този сезон, в този случай ако Червените бяха спечелили, Царина и Никол нямаше да са номинирани.

# 688
  • Мнения: 2 141
Дано предчувствието ми да е грешно, ама май Бонка ще вземе прословутия плакет, та ще я гледаме до края.

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 14:47 от Тумбел Нехранимайски

# 689
  • Мнения: 834
Понякога много си личи, че е нагласено.

Например шеф Ангелов предварително знае кои двама са номинирани от даден отбор. Ако сте забелязали когато се обръща към даден участник и пита кои двама са номинирани, този участник към когото задава въпроса никога не е сред двамата номинирани. Направило ми е впечатление.

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 15:28 от Margarita1976

Общи условия

Активация на акаунт