Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №2

  • 45 578
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 346
Стефани определено има нужда от помощ. Не знам защо вкарват толкова лабилни хора. Не е приятно за гледане. Михаела ми е крайно неприятна. Груба, вулгарна. И тя има нещо налудничаво в погледа. Изобщо този сезон е като кастинг за хорър филм. На никого не симпатизирам.

# 76
  • Мнения: 355
За мъж да спечели съм - Галин... Сарамандов

От жените Царина със сигурност я виждам на финал, другите в отбора са всяка луда по своему.

Стефи има спешна нужда да поработи върху емоциите си с помощта на психолог или някой авторитет по-мъдър. И на мен ми е жал вече за нея, ако спешно не осъзнае, че самоконтрола е ключа да започне да разбира себе си, после ситуации и отношения във външния свят ще приема нормално

Сарамандов ми идва твърде емоционален и под напрежение просто не се справя.

Иначе е симпатяга, не влиза в грозни конфликти (за сега), старае се да покаже уменията си, ама нещо все не му достига.

Галин е скрита лимонка, но и аз го харесвам, откровен е и явно е свикнал да работи в напрегната среда и не ме се отразява толкова напрежението. А и показа, че може да готви, има и лидерски качества, повечето хора вътре го харесват, бих искала да стигне до финал.

От жените, никоя не заслужава да стигне даже и до черни куртки, може би наистина само Царина, но и при нея с уговорки. Женският кост тази година наистина е тотал щета, не знам грешен подбор ли е или точно такива персонажи са искали да вкарат... 🤷🤷

# 77
  • София
  • Мнения: 7 958
Защо всички обсъждате само Стефани? От анонса за днес става ясно, че Михаела отново е в центъра на емоционалните бури този път с Нинов.

# 78
  • Мнения: 335
Защо всички обсъждате само Стефани? От анонса за днес става ясно, че Михаела отново е в центъра на емоционалните бури този път с Нинов.
Защото в предаването постоянно ни навират Стефани под носа. Но спестяват почти всичко, което я провокира.
Тя снощи с болка каза, че поведението на новата е като на бившия ѝ мъж.
За съжаление от години се преекспонират в различни ТВ формати подобни персонажи.
Явно не е достатъчно унижението на което е подложен народа, но трябва и по ТВ да гледаме от същото.
В оригинала на предаването, като че ли събитията се случват по съвсем друг начин.
Там се готви, докато в българския вариант се набляга на фалша. Готвене - фалш, отношения - фалшиви, участници - фалшиви.
Накрая ще станем една фалшива държава.

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 19:24 от OCATA

# 79
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 162
Вчера като се юрна да излиза Стефка таман си викам, ехеее, кеф! Да, ама не. Драмите с бившия й мъж са от години - и в МШ имам спомен, че е разказвала за него. Ами да ходи на психиатър да си ги решава. И двете с Михаела вън!

# 80
  • Мнения: 2 701
Не търпят ли санкции в пари, ако напуснат по собствено желание, без да е свързано със заболяване?

# 81
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Joy
Каква “изненада“!!!
Сега ще натокат Мишето, а ще изгонят Стефани после.
Или утре.
Или следващият път. Но със сигурност ще е преди Михаела.
И това сме го гледали.

# 82
  • Мнения: 335
Досега аз ли съм проспал някой момент или сега загатват за нова двойка.
Стефани и Нинов ще са интересна двойка.
Чимидова я имунизираха, ще ѝ удължат агонията в кухнята с поне 1-2 епизода.
Новата както винаги неадекватна. Един омлет не успя да направи.
Вчера с катмите беше трагедия. А това са ЕЛЕМЕНТАРНИ неща за приготвяне.
Олиото не знае как да си загрее - пълна скръб от странство.
Много тъп ББ в кухнята се получава.

# 83
  • Мнения: 2 701
Скандално беше, че Чимидова взе имунитет, още не го вярвам.

Михаела я виждам аут тази вечер, няма да липсва на никого. Тя няма идея, къде е попаднала, спокойно може да мине на едно ниво със Светла и Мисис баба.

# 84
  • София
  • Мнения: 346
Датската принцеса изобщо не е час. Никакви умения и живец няма в нея. Ама друго си е да те покажат по телевизията... Дано я махнат!

# 85
  • Мнения: 436
Един омлет не успя да направи. Вчера с катмите беше трагедия. А това са ЕЛЕМЕНТАРНИ неща за приготвяне.
Олиото не знае как да си загрее - пълна скръб от странство.
Какви катми, какви омлети? Мишето е толкова напред във висшата кухня, че даже отказва някакви си там Мишлени Grinning

# 86
  • Мнения: 2 701
Забелязвате ли, че вече е традиция да се използват нещата на су шефовете, когато правят нещо за спасяване. Не е против правилата, не се смята за измама, а никой нищо не казва...

# 87
  • Мнения: 2 151
В предни сезони на Хелса, имаше наказания за това.
Михаела не е за тук,а за лечение.

# 88
  • Другата България
  • Мнения: 37 733
Ако се следва Тупаревския сценарий, трябва да изгонят Нинов.
За да останат двете - Мишето и Стефка, и да има сеир. И понеже Мишето е по-конфликтна....явно /може и по сценарий/ от Стефка, на Стефка ще ѝ бият шута преди този на Мишето.

Май много съм гледала форматите на Тупарев, време ми е за почивка......

# 89
  • Мнения: 4 567
Аз залагам ,че Нинов ще си ходи. Макар,че много искам да видим гърба на психо Михаела

Общи условия

Активация на акаунт