Хора трябва ми съвет

  • 10 908
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
Ох, тази тема е за Бисири-ти Mr. Green
Мислех, че 17-годишните са по в час с тези неща...а те наистина май знаят само колко кубика силикон си е сложила Камелия Crazy

# 16
mama blue
Аз чалга не слушам знам много по тази тема мога да посъветвам всяка една приятелка ако изпадне в такава ситуация само че както казах съм голяма паника и то точно на тая тема в момента мозъка ми не може да се "канектва" наптраво съм затънала

# 17
  • Мнения: 2 792
@ sandcastle  дайка ми много ми ги е говорила аи аз също доста се пиртеснявам явно имам някакви незнам и аз какви проблеми ам то от 23 до кой ден друг идваше май до 28я но не съм точно сигурна .Кой беше другя ден?
  Вероятно въпросът ти е към мен, цикълът е индивидуален при всяка жена, като най-често срещания вариант, ако не греша е през 28-32 дни, като и в тези случай има вариации. Освен това има множество странични фактори, които могат да го забавят или да дойде по-рано, освен посочените от Нимфетка, може да се дължи на промяна климатичните условия, на мен на пример  есента и пролетта ми се измества календара, или  предозиране с витамин Ц, това също забавя,както и множество други фактори.  Ако се поразровиш и в този форум и в Интернет, ще откриеш много информация по въпроса, не се паникьосвай, мисли трезво и търси различни отговори  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 533
Ох, тази тема е за Бисири-ти Mr. Green
Мислех, че 17-годишните са по в час с тези неща...а те наистина май знаят само колко кубика силикон си е сложила Камелия Crazy

Аз пък нищо бисерно не виждам тук. Виждам едно притеснено младо момиче, което си следи датите (похвално) и се тревожи. Решило да попита онлайн майките, повечето правилно го съветват да си купи тест.

Дейна, дано са напразни тревогите ти, стискам палци!

# 19
  • Мнения: 2 353
  Дейна, и аз ти стикам палци! Все пак драсни два реда след теста Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 891
Ох, тази тема е за Бисири-ти Mr. Green
Мислех, че 17-годишните са по в час с тези неща...а те наистина май знаят само колко кубика силикон си е сложила Камелия Crazy

Аз пък нищо бисерно не виждам тук. Виждам едно притеснено младо момиче, което си следи датите (похвално) и се тревожи. Решило да попита онлайн майките, повечето правилно го съветват да си купи тест.

Дейна, дано са напразни тревогите ти, стискам палци!
Предполагам, визира правописа и липсата на пунктоация, а това не е най важното в случая. Прави ми впечатление, че момичето много точно се е ориентирало къде да попита.
Дейна - мамите са ти казали всичко, което ти е нужно. Успех и не се стресирай  Wink

# 21
  • Мнения: 2 237
Дейна,спокойно !
Не мисля че си бременна,нали сте ползвали предпазни мерки...А и си все още на 17,цикълът ти не е регулиран.Нормални са закъснения.На мен на 17 ми идваше когато и както си пожелае.Не се притеснявай.
Важното наистина е че мислиш с главата си и се притесняваш .
Успех момиче и пиши какво е станало  Peace

# 22
Кифлата
Знам че цикъла е индивидуален при всяка жена аз си мислех че идва от 23 до 28 ден ,това което каза че идва от 28 до 31 ме успокой защото аз още не съм влезнала в този периот

Благодаря на всички за подкрепата оспокойхсе малко ще си направя тест ,дано всичко е наред защото съвсем не си представям живота си така  Cry Cry

# 23
  • Мнения: 984
Аз не разбрах, първият път с презерватив ли си го  правила или без, за втория е ясно. Шапка свалям на твоя приятел, че 1 година ходите и не сте правили секс, още повече че си на 17г.  Heart Eyes , такива мъже са рядкост, дано да имате много щастливи моменти   bouquet

# 24
Да разбира се и първия път го правихме с презарватив ,представяш ли си да не беше аз още тогавеа шях да вдигна алармата.Аз също много се радвам че имам такъв приятел ,защото много го измъчих това момче и сега също със мойте пиртеснения чак се чудя как ме издържа по някога  Sad ама какво да направя

# 25
  • Мнения: 1 533
Да разбира се и първия път го правихме с презарватив ,представяш ли си да не беше аз още тогавеа шях да вдигна алармата.Аз също много се радвам че имам такъв приятел ,защото много го измъчих това момче и сега също със мойте пиртеснения чак се чудя как ме издържа по някога  Sad ама какво да направя

Няма да се учудя никак, ако си зодия дева.

# 26
хах откаде разбра  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 533

Надушвам мани(зоди)акалните си посестрими Grinning

# 28
интересно а сега впрочем гледах ония календар в сайтът и понеже на мен първия ден от менструацията ми беше 15 а то се падна че оплождането ще е на 29 ния точно тогава го правихме да се притеснявам ли от това  ooooh! впрочем аз вече се притеснявам  Cry

# 29
  • Мнения: 984
За да си по-сигурна се обърни към гинеколог, той ще ти даде съвет за това с какво да се предпазваш. Това зависи дали имаш постоянна връзка и колко често правиш секс, а щом си го правила с презерватив не мисля, че трябва да имаш притеснения, освен , ако е имало някакви авариий, иначе- живей си живота пълноценно и се наслаждавай на тези мигове максимално, това са най-хубавите години от живота ти   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт