Десислава в "Горещо"

  • 10 317
  • 199
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 417
Ами Венетка пробва всички версии, които е чела...ама Десислава си пази Алфа-Ромеото и диамантите и не й каза.  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 1 673
Е, то какво излезе? Аз от "Горещо" нищо не научих - нито за това, че Деси Слава е била женена и преди, нито че има дете, нито че този е фафлен биг бос. Добре, че е форумът. Кажете нещо и за бащата на детето, де!  newsm78

Точно така! Бащата е син на български емигранти и държат някакво прословуто сред останалите емигранти кафе-бистро в Чикаго, мисля. Там всичките певици се редуват да ходят. Отишла Деси, залЮбили се, направили детенцето. Деси имаше даже клип с него, с детето, много щастливи, голяма лЮбов, някаква нова песен, дето я беше записала в САЩ. Обаче изневиделица се върна и гостува на Драго-чая. Биел я и тя затова си прибрала багажа, детето с триста зора взела и избягала.

# 137
  • Мнения: 4 202
Party Този си става, ама е женен  Mr. Green може би не е той  newsm78

Топузаков и той все с известни жени ходи, ама гледай какви ги е вършил Wink

# 138
  • Мнения: 182
е някой виждал ли го е това дете ? Аз само знам ,че се казва Майки и това е . Много тъпо да го остави на майка си , кога ли го вижда ? Горкото детенце !

# 139
  • Sofia
  • Мнения: 7 024
поръчковата си „Алфа Ромео” – единствена в България

 rotfImbo

Тази "бутикова" Алфа тогава просто беше нов модел!  Laughing
Единствена в България, но същата имат още няколко певици, вързали се на маркетинговите трикове!  Joy

# 140
  • Мнения: 27 524
Абе кажете каква е причината за развода все пак???

Изневери от мъжката половинка.

Деси Слава ми е много симпатична, пее страхотно, единствената фолк-певица, за която Лили Иванова каза, че за момента е най-добрата певица в България, единствената, която може да пее всичко. Няма стил или песен, които да не може да изпее. Каквато и да е, евентуално, талантът й е неоспорим. А за целулит и бедра да обиждаме е лесно и... незряло  Tired

# 141
  • Мнения: 4 053
Е, то какво излезе? Аз от "Горещо" нищо не научих - нито за това, че Деси Слава е била женена и преди, нито че има дете, нито че този е фафлен биг бос. Добре, че е форумът. Кажете нещо и за бащата на детето, де!  newsm78

Точно така! Бащата е син на български емигранти и държат някакво прословуто сред останалите емигранти кафе-бистро в Чикаго, мисля. Там всичките певици се редуват да ходят. Отишла Деси, залЮбили се, направили детенцето. Деси имаше даже клип с него, с детето, много щастливи, голяма лЮбов, някаква нова песен, дето я беше записала в САЩ. Обаче изневиделица се върна и гостува на Драго-чая. Биел я и тя затова си прибрала багажа, детето с триста зора взела и избягала.

а пък аз знам,че бащата на детето и е син на Пайнерите,който живее в щатите,но са се разделили,защото Мара отварачката се забила с човека и,и затова Деси не е певеца на Пайнер....май
имаха проблеми кой ще гледа детето,оня май се беше опитвал да го отвлича,та Десислава беше наела хора да го пазят
ама дали е така,кооооййййййййй ще ни каже  newsm78

# 142
  • Мнения: 7 474
След този конкурс тя заминава за Чикаго, за да пее в Мариос кафе, където среща бащата на детето си. Искрата между двамата пламва още в началото на гостуването на Деси, но и двамата поттискат чувствата си, съобразявайки се със деловите си отношения. Обаче както винаги любовта се оказва по-силна от всичко и в последните седмици на гостуването й те вече са заедно. Деси има обаче две причини да остане в Чикаго -  любовта и бебето което чака от Мишо. Двамата разбират веднаа за бременноста и въпреки че не са я планирали решават че бебето трябва да се роди. Въпреки всичко Деси се връща в България, защото има много поети ангажименти и за да съобщи на близки, роднини и приятели за бебето и любимия си. Завръщайки се в България тя не обявява чувствата си към Мишо, както и това че очаква дете официално пред медиите, но все пак се намират "доброжелатели" който издават таната на певицата и пресата гръмва. Въпреки всичко обаче официално потвръждение на информацията от Деси няма до началото на март. Малко преди Деси Слава да замине отново за САЩ за да роди бебето там.

# 143
  • Мнения: 5 622
Абе кажете каква е причината за развода все пак???

Изневери от мъжката половинка.

Деси Слава ми е много симпатична, пее страхотно, единствената фолк-певица, за която Лили Иванова каза, че за момента е най-добрата певица в България, единствената, която може да пее всичко. Няма стил или песен, които да не може да изпее. Каквато и да е, евентуално, талантът й е неоспорим. А за целулит и бедра да обиждаме е лесно и... незряло  Tired

Точно така. На всичкото отгоре, коментарите, които прочетох за нея, че била "тъпичка" и нам си ква, ще кажа, че Деси е много далеч от "проста", "тъпа" и подобните призводни...

На мен лично ми направи много приятно впечатление. За разлика от Камелия,например, която също преди време гледахме в Горещо...  Sick

# 144
  • Мнения: 6 417
Сред българите в Чикаго Мишо е известен с прякора Мишо-Шамара, ама няма нищо общо с оня Мишо-Шамара Mr. Green

# 145
В цеховете са сложили камери за наблюдение - сигурно работниците да не преяждат много с фафли и да ги набутват.  newsm78
Ай сиктир Shocked Ето на как чрез продажбата на вафли се супува бутикова Алфа Laughing
По-дърт съм, но мога да резгам и по 30 пъти на ден. Жените мечтаят за жребче като жорко. Освен това свършвам за 30 до 40 секунди, което си е цяла вечност в наши дни.
Жоре, ама ти си идеален за точно тая фолк фурия, с тоз секундантен пищак момето ще почива овреме hahaha

Доста тъпичка беше миличката, но не е адвокатка или инженерка, нали така?

Аз съм от 17 години в София, теб какво те задържа в Бургас?

Жоркаааааааааа  Hug във Левски има цигани, даже и голове вкарват ...

Това е някаква манипулация. Левски в никакъв случай не е известен като 'вечния втори' или пък като 'отбора на малцинствата'.
Защо когато човек се държи нормално,естествено и в народен стил се смята за тъп,а когато се изказва шаблонно и надменно се смята че е интелигентен?

# 146
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз за Венетка с футболиста се впечатлих. Обаче Лилана не ходеше ли с Мартин Станков?

# 147
  • Мнения: 2 891
Мартин ходеше по едно време с Теди от "Господари на ефира". Той по принцип си пада по блондинки.

# 148
  • Мнения: 208
Защо когато човек се държи нормално,естествено и в народен стил се смята за тъп,а когато се изказва шаблонно и надменно се смята че е интелигентен?
Сигурно защото така наречения "народен стил" на българите е доста простоват  Laughing

# 149
  • Мнения: 3 248
Деси е много далеч от "проста", "тъпа" и подобните призводни...

Говорила ли си лично с нея? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт