Десислава в "Горещо"

  • 10 349
  • 199
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 371
От вафли ли се правят толкова пари Outta Joint? Нещо не им вярвам, да ме прощават.

в левски никога не е имало и няма и да има педераси. и цигани не е имало, даже и сред публиката.
Жоре, това не е вярно и ти го знаеш Wink

# 121
  • Мнения: 332

[/quote
По-дърт съм, но мога да резгам и по 30 пъти на ден. Жените мечтаят за жребче като жорко. Освен това свършвам за 30 до 40 секунди, което си е цяла вечност в наши дни.
[/quote]
 Joy hahaha
На едно участие на Деси, вече бившият и мъж я придружаваше и седна на нашата маса. Още като го виях ми се стори супер неподходящ за нея. Един нисък ( сигурно по- нисък и от  нея) с едно смотано якенце, абе аз като жена, никога не бих му обърнала внимание, много е невзрачен. Е всеки си има предпочитания, но на мен не ми допаднаха като двойка  Rolling Eyes

# 122
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Моля ви за последно уточнение, Топчо е въпросния гей, който ходи с политик и преди е бил гадже на Венета и някаква известна певица? А топчо е този футболист Топузаков, така ли? А коя е известната певица? А кой е политика-гей?

# 123
  • Мнения: 4 792
Певицата е май Лилана, а политика още го нищим Simple Smile

# 124
  • Мнения: 7 474
Моля ви за последно уточнение, Топчо е въпросния гей, който ходи с политик и преди е бил гадже на Венета и някаква известна певица? А топчо е този футболист Топузаков, така ли? А коя е известната певица? А кой е политика-гей?

Точно така  Laughing Известната певица се предполага , че е Лилана от ББ, а политика още не е 100% уточнен май, видях само някакви инициали на предишната страница Thinking
Някой ако знае кой е да казва  Laughing

# 125
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ЕЕЕЕЕЕее толко много нищихме снощи, а ти наготово  Mr. Green хайде кажи ти гея политик  Peace

# 126
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Само да знам, всичко ще си кажа, без бой!

# 127
  • Мнения: 7 186
Ето търсачка за депутати http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=bg&nsid=3
Тоя с инициалите пише, че е женен Simple Smile

# 128
  • Мнения: 7 474
Ето търсачка за депутати http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=bg&nsid=3
Тоя с инициалите пише, че е женен Simple Smile



 Laughing Че той много младичък  Laughing

# 129
  • Мнения: 4 371
За кой говоритеееееееееее?
Пропуснала съм иницилите Crazy

# 130
# 131
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Party Този си става, ама е женен  Mr. Green може би не е той  newsm78

# 132
  • Мнения: 4 371
Е какво като е женен, да не би да си оставя онази си работа при жена си Crazy

# 133
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Е какво като е женен, да не би да си оставя онази си работа при жена си Crazy
Joy  Joy  Joy

# 134
  • Мнения: 3 576
Абе кажете каква е причината за развода все пак???
Аз началото изпуснах и не можах да разбера най-интересното - защо след 10 месеца брак се развеждат??? Thinking

Иначе двамцата и аз съм ги виждала на участие, ама тогава не знаех че й е мъж - един дребен, никакъв, със злобен поглед..... чудех се дали не й е охрана даже  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт