Валенсия- 3

  • 10 104
  • 306
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 41 016
Не знам как е наздраве на спаниш, та... Simple Smile
Наздраве!

# 241
  • София
  • Мнения: 749
Agua de Valencia ли е това? Любимо питие ми беше там.
Наздраве!

# 242
  • Мнения: 18 057
Изпуснала съм го явно, какво съдържа?

# 243
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Обикновено джин/водка, шампанско и портокалов сок.

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 41 016
Обикновено джин/водка, шампанско и портокалов сок.
баш това, да .. хубаво е! Simple Smile

# 245
  • Мнения: 420
Здравейте!
За подарък за рожденния ден на съпругът ми  взех билети за Moro gp през Ноември на писта Circuit Ricardo Tormo и сега започнах да организирам нощувките. Изборът на хотели точно до пистата е ограничен и се чудих дали ако резервирам в централната част или не точно, но около нея, ще бъде лесно да се предвижваме. Доколкото се ориентирах метрото не ходи до там, дава ми прескачане с влак за една спирка. Моля за помощ в ориентацията.
Също така безопасно ли е да наемем апартамент, а не хотел за престоя? Има ли райони от градът, който от съображения за сигурност трябва да избягваме?
Благодаря предварително!

# 246
  • Мнения: 3 452
Брат ми ходиха миналата година. Те май се придвижваха с коли, но ще го попитам по-подробно и ще ти пиша. Имам спомен, че обсъждаха и градски транспорт.

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 41 016
Ние утре се прибираме...Има места на които бий се върнала, ама Валенсия не е от тях 🙃
Имах голями очаквания, много ми бе хвалена...а и за евтино също не е Grinning То не, че има някъде такова място вече, ама все пак....те първа
тръгващите да знаят.

# 248
  • Мнения: 420
Ние утре се прибираме...Има места на които бий се върнала, ама Валенсия не е от тях 🙃
Имах голями очаквания, много ми бе хвалена...а и за евтино също не е Grinning То не, че има някъде такова място вече, ама все пак....те първа
тръгващите да знаят.
Какво Ви разочарова? Последно съм била там през 2004, спомените ми са много хубави. Естествено, това беше мнооого отдавна.

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 41 016
Ами не знам точно...май тръгнах с друга нагласа.

# 250
  • Мнения: 4 159
Ами не знам точно...май тръгнах с друга нагласа.
Мистик и мойто мнение е същото
Ако не са океанографика и биопарка, съвсем пък нищо интересно няма
Барселона е в пъти по-красива и интересна

# 251
  • София
  • Мнения: 595
Здравейте, имам следното питане. Могат ли да се ползват билети за влак на Renfe, които са с друго име на пътника? На гарата как става проверката, някой гледа ли точно тези данни? Благодаря!

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 18:07 от Bobolina

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 41 016
Аз избрах Валенсия за първо посещение в Испания уж заради по-малкото глъч и че било по-евтино. М нищо подобно, както видях, та скоро и за Барселона няма да си помисля Grinning

# 253
  • София
  • Мнения: 503
Здравейте, имам следното питане. Могат ли да се ползват билети за влак на Renfe, които са с друго име на пътника? На гарата как става проверката, някой гледа ли точно тези данни? Благодаря!

Не съм пробвала но билета си е пиоимемен. На мен на някои места са ми гледали личната карта при качване. На гарите, на които аз съм била, достъпът до перона е ограничен и се допускат само хора.
с билети, т.е. гледат билета и някой път и документ за самоличност. За далечните дестинации багажа минава през скенер. По различно е от България  където всеки стига до перона (и от други места в Европа, където съм пътувала с влак)
И после в самия влак има кондуктор, той само билета гледа.
Валенсия е сравнително евтина според мен.

# 254
  • София
  • Мнения: 595
Здравейте, имам следното питане. Могат ли да се ползват билети за влак на Renfe, които са с друго име на пътника? На гарата как става проверката, някой гледа ли точно тези данни? Благодаря!

Не съм пробвала но билета си е пиоимемен. На мен на някои места са ми гледали личната карта при качване. На гарите, на които аз съм била, достъпът до перона е ограничен и се допускат само хора.
с билети, т.е. гледат билета и някой път и документ за самоличност. За далечните дестинации багажа минава през скенер. По различно е от България  където всеки стига до перона (и от други места в Европа, където съм пътувала с влак)
И после в самия влак има кондуктор, той само билета гледа.
Валенсия е сравнително евтина според мен.
Питането ми е за гарата Валенсия Сорола, пътувам за Мадрид.
Благодаря за споделеното!

Общи условия

Активация на акаунт