Има ли ред в дамската ви чанта?

  • 2 930
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
В моята чанта ред не може да има.
Как иначе ще си търся по половин час едно нещо и накрая да не го намеря... Joy Joy

# 16
  • Мнения: 5 140
Ако чантата е с прегради има ред, ако е без е пълен хаос.

# 17
  • Мнения: 4 175
Ами аз в повечето случаи не нося чанта. Blush Бутам си всички ключове, пари, телефон по джобовете. Confused
И аз съм така. ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 043
Има всичко друго,но не и ред Laughing
Намирала съм всякакви неща в чантата си,като последното беше мида,останала от лятото в чантата ми Laughing
Ама пък така винаги мога да извадя нещо интересно да подаря на някое детенце.Абе направо съм като Астор Joy

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз обичам големите чанти и си купувам само такива,незнам как,но успявам да ги подържам подредени,рядко не успявам да намеря нещо от първия път.

# 20
  • Мнения: 1 813
В редките случай, в който нося чанта,вътре има всичко друго,само не и ред  Crazy

# 21
  • Мнения: 92
Има всичко друго,но не и ред Laughing
И при мен. Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 2 673
В мойта има..само че все намирам опаковки от дъвки  Mr. Greenи бонбони

# 23
  • София
  • Мнения: 2 079
Имам ред винаги.  Peace
Изключителни са моментите, когато не мога да си намеря нещо в чантата от първото пипане и бръкване. Naughty

# 24
  • Мнения: 2 309
Не ходя с куфарчета и няма как да е под конец всичко,но не я пълня с излишни неща!

# 25
  • Мнения: 177
Чувала съм коментар, че единственото неЩо, което няма в дамска чанта, е ред.
Ами и при мен все неЩата, които ми трябват, са най-отдолу. Та дори и да е подредена в началото, след първото "ровене", вече всичко е хаос, уви.

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 00:05 от Ivence

# 26
  • Мнения: 292
Е как ще си намирам нещата ако са подредени Laughing

# 27
  • Мнения: 2 910
Определено няма ред в моята чанта, колкото и да се старая да подреждам нещата в нея. Обикновено ходя с по- големи чанти, тип торби и, когато се наканя да потърся нещо, винаги го намирам последно и на дъното Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 5 103
Няма ред.

# 29
  • :)
  • Мнения: 337
Ужасен безпорядък, всичките ми чанти са без прегради и всеки ден си късам нервите, най- изнервящо е, когато ми звъни тел. и не мога да го намеря, направо полудявам. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт