играчка над леглото???

  • 2 160
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
И аз съм слагала такава играчка.Не мисля, че по някакъв начин е навредила.Беше и много забавно.НЕ съм чула досега за дете на което е навредила такава играчка.Имам доста приятелки с деца на моята възраст, всички имаха такива играчки и никой не се оплакал от нещо. Peace

# 16
  • Мнения: 5 362
За първи път чувам,че не трябва Thinking
Като бебе Кали винаги е имала много играчки покрай себе си,включително и тази на леглото.

# 17
и аз за първи път ччувам подобно нещо. тоба по съвет на педиатъра ли е? Моята хубавица имаше такава играчка и не виждам вредни последствия. Бебетата са си кривогледи в началото, но после се оправят

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
За пръв път чувам ,че е вредно!Не съм съгласна-даже мисля,че е полезна такава играчка!на моят син му купихме такава на вашата възраст и да ти кажа,че сега седи мирен в леглото,гука и им пее на играчките-какво по-добро за неговото развитие?Но имам книга в която пише,че не трябва да са точно над очите,а над гърдичките,което за толкова молко бебче си е направо над крачетата,но пак много им се радва и ги рита.

# 19
  • Мнения: 327
 StopИ аз четох,че е вредно ,но в периодите на колики,на ревове и силно мрънкане 2-те музикални въртележки вършеха работа.Пък и се радвах да видя,че ги следи с очи,протяга ръце към тях,изучава ги Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 827
Наистина е вярно,че подобна играчка разваля зрението на детето.
Нашата педиатърка каза,че ако искаме да му закачим,то тя трябва да е на мин. 70 см. над очите,така и направихме.

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз съм слагала от тези играчки на леглото, не над главата, а малко по- напред.
И аз!

# 22
  • Мнения: 2 159
аз слагам, Ема много я харесва
Закачам и отстрани по решетката

# 23
  • Мнения: 2 040
Ново 20, сега това е вредно, утре какво ли ще е .. newsm78

Слагала съм и над леглото, и в количката на дъщеря ми .. Peace

# 24
  • Мнения: 227
Аз съм слагала играчка над главата на детето,не съм чула да е вредно.Тя много я харесваше и все се мъчеше да я вземе поне си трайкаше и се забавляваше.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 423
Ние също имаме такава играчка и моя син много се забавлява. Салгам му играчки дори отстрани на решетката на леглото. Не мисля, че могат да му навредят  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 480
Слагала съм и аз такава играчка, но не над главата, а от страната на краката. Не я харесваше особено, предпочиташе да има играчка в ръката.

# 27
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 не съм 4увала за такова нещо . друг е въпроса 4е Гери например тази игра4ка хи4 не и правеше впе4атление . от 2-я и месец я имаше сложена над креват4ето .. никакъв интерес . като запо4на да се изправя един ден просто я сграб4и и изтръгна . с4упи я и така не купихме нова защото аз полза от това не видях . ама изобщо не и се радваше .

# 28
  • Мнения: 2 616
не съм 4увала за такова нещо . друг е въпроса 4е Гери например тази игра4ка хи4 не и правеше впе4атление . от 2-я и месец я имаше сложена над креват4ето .. никакъв интерес . като запо4на да се изправя един ден просто я сграб4и и изтръгна . с4упи я и така не купихме нова защото аз полза от това не видях . ама изобщо не и се радваше .

И аз знам, че по-скоро това е опасността т.е като почнат бебчовците да се надигат и да пипат трябва да се махне, за да не налапат нещо или да не се наранят, но като са малки ми се струва по-забавно от тия "активни гимнастики".

# 29
  • Мнения: 6 461
верно ли е , че не трябва да се слага над главата на бебето играчка ( от типа, които се закачат на леглото и се навиват и се въртят над главата на бебо)
Не мисля,че е вредно.
И на двете си деца като бебчета съм слагала от този тип играчки.

Общи условия

Активация на акаунт