Вещомания и кое ни радва?

  • 2 308
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 622
Обичам спалнята ни-голяма,широка...

# 16
  • Мнения: 3 164
само без една вещ не мога-ходеща на 2 крака  newsm48
посуди или там някакви си ел.уреди , изобщо не ме вълнуват Party

# 17
  • Мнения: 15 619
Не съм вещоманка, по-скоро човекоманка го раздавам.
Не ми пука за мебелите, дрехите, дрънкулките.
Е, харесвам ги, ама и без тях мога.

# 18
  • Мнения: 4 076
Обувки. Луда съм, винаги търся нещо специално. Нямам хиляди, но тези, които имам, ги харесвам дълго.
Другата мания - големи чаши за кафе. Е, тях наистина вече няма къде да ги слагам. Вчера купих нови 3. Добре, че едната се счупи по пътя, спести ми малко място.

# 19
  • Sf
  • Мнения: 808
А, забравих кухненските столове  Laughing

А кухненската маса?  Party

Само не си взимайте чамова, че не издържа... трапезни дейности... Чамът е сухо дърво и се цепи...

Доно, шшт!  Grinning  Все на твойта тема те избива.

Хихи, нали Simple Smile Сърби я... пардон сърбят я пръстите за нова тема Разорания заден двор  Mr. Green

Дона, не ти вярвам, че не тачиш вещите Simple Smile Да те пратя аз в манастира, онзи скалния, до Варна и ще те видя после Simple Smile

А и обичам обувки и аз като martea

# 20
  • Мнения: 3 447
Дона, не ти вярвам, че не тачиш вещите Simple Smile Да те пратя аз в манастира, онзи скалния, до Варна и ще те видя после Simple Smile
Ми не ги, бе... ползвам ги, ма не ги тача  Simple Smile А за скалния манастир едно одеало ще ми трябва, все пак  Simple Smile

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, забравих кухненските столове  Laughing

А кухненската маса?  Party

Само не си взимайте чамова, че не издържа... трапезни дейности... Чамът е сухо дърво и се цепи...


Тогава ще излезе нов синоним - Да ти разцепя чама Mr. Green

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Простачки!  Crossing Arms

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми не бях пълноценен участник вчера. Компенсирам днес  Blush

# 24
  • Мнения: 3 447
Да не се наденеш на некой чвор само  tooth

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ама нали това е целта  Mr. Green

# 26
  • Sf
  • Мнения: 808
ДЕ ВАня, хахахахахах, отиде ни темата пак в същата посока Simple Smile Прави са хората да ни се сърдят  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green Само да те гепна, чама ти ще цепна  Mr. Green


 Joy  Joy  Joy права си, нямаме спирачки Simple Smile НЕкои си падат по пачки, други са само чистачки, трети си бръснат мустачки и стават велики свалячки Simple Smile квачки...

Ох, логорея, логорея, къде да я излея Simple Smile

Да не се наденеш на некой чвор само  tooth

Чеп не беше ли  newsm78

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ох, логорея, логорея, къде да я излея Simple Smile

Е как къде, пускай по 5 теми на ден!  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 891
Единствените неща, които трупам, не ползвам и ме е яд да изхвърля ас купища дискове с музика и филми. Няма място по шкафовете от тях, а все едно и също слушам. А, забравих колекцията ми от футболни фанелки. Оставих я у майка, когато се преместих да живея със съпруга си и сега и пречи на нея. Редовно ми напомня да си я взема, пък аз си правя оглушки  Mr. Green

# 29
  • Sf
  • Мнения: 808
Ох, логорея, логорея, къде да я излея Simple Smile

Е как къде, пускай по 5 теми на ден!  Laughing

Нали бяха 3, сега 5, що прескачаш 4-ката Simple Smile Или караш на нечетни  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт