Забавления и ретуш на снимка II

  • 28 704
  • 361
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 835
Пускам две снимки на Бифаната, само те ми харесаха. Hug Много красиво сте я направили Мими, ейййй, страшна!!!!  bouquet



# 286
  • Мнения: 2 863
Дамянти:
Нов лейър, трябва да е  над основния, слагаш го на софт лайт и пробваш с  цветовете, докато ти хареса. Обикновено взимам с пипетата цвят от косата и се движа покрай него за да я направя по светла или по тъмна и мажа с мека, широка четка.  Ако не разбра- питай пак, ще дам скрийншот:love:

# 287
  • Мнения: 2 863

Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 21:48 от Jaly

# 288
  • Мнения: 1 884
Мими, пробвах да те поизруся обаче се получава зеленикъв оттенък и затова те направих по - тъмнокоса за да е по-естествено Grinning, и малко синеока

# 289
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ето и от мен малко да се поупражнявате.
http://good-times.webshots.com/album/557881368zwDEbN
Това са снимки на една тийнейджърка, фотографа е 10 годишен хлапак. Обещах да й направя една две "като от списание", но с конкурса време не ми остана. Пък и мартеници правя. Но след 1-ви март ще се пробвам и аз. Дотогава - забавлявайте се!

# 290
  • София
  • Мнения: 6 743
Jaly, направо ме изумяваш колко си бърза и в същото време прецизна  Hug
Честно казано не разбрах.Аз направих кичурите така:
1.Quick Mask  и покрих кичурите.
2.отново Quick Mask и после Select -> Inverse
3.Image -> Adjustment -> Hue/Saturation и то става.
Използвам четка също, но пробвах на друга снимка да преправя така цялата коса , но си личи и е гадно  Rolling Eyes Твоето наистина не го разбрах много добре  Blush  Embarassed Ако може пак  Embarassed   bouquet  Heart Eyes

# 291
  • Мнения: 2 863
микки, косата ми настръхва, ако тая девойка е и тя 10 годишна... не ми се мисли просто, много се  е разбързала. Та ето така ще изглежда като голяма, ама нека да почака още малко поне Laughing



Дамянти, сега ще  покажа:))

# 292
  • Мнения: 2 863
Дамянти:
1. отваряш нов лейър най-отгоре
2 взимаш пипетата и бодваш в цвета на косата, като ти излезе прозореца с цветовете избираш някой наоколо, за да стои естествено, лейъра го слагаш на софт лайт.
3 взимаш голяма мека четка и мажеш и още в момента ще видиш промените върху косата, щото мода вече е променен.
Ето  и скрийншот, ако не си разбрала пак- хич да не ти пука, питай отново, ама утре, че сега отплавам вече:)

# 293
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Jaly, споко, не е 10, 15 годишна е. Мерси!
Ще чакам и аз обяснението за косата, защото пробвах разни неща от няколко урока, ама нъц, не ми се получава, много ми е изкуствено. Особено от брюнетка да направя блондинка хич не ми се отдава.

# 294
  • София
  • Мнения: 44 342
Аз имам въпрос - щото не съм мн по гримирането с PS - как ги правите миглите...с готови четки или????

# 295
  • Мнения: 3 835
Jaly, аз утре, нищо, че не си обяснявала за мен, ще пробвам това дето го обясняваш. newsm78
Ох, така, като чета, нищо не схващам, трябва да отворя ФШ, и тогава ми светва. Mr. Green
Ама, аз Бифаната, мисля с Ерос Рамацоти, да я докарам, 'щото тя такива претенции имаше. newsm78
Иначе, много добре си я ретуширала, хубава е, тя и иначе си е хубава, ама сега и червилце, това -онова........добре е!!!! Hug Mr. Green

# 296
  • Мнения: 1 884
Аз имам въпрос - щото не съм мн по гримирането с PS - как ги правите миглите...с готови четки или????

Да с готови четки, може и с обикновена твърда четка, обаче много голяма играчка да рисуваш миглите, иначе и молива е с четка. Аз имам четки мигли, ама нещо много натруфено ми изглежда с тях много са обемни и прилича на фолк звезда.  Sick

Ето ти линкче с мигли  Grinning
http://browse.deviantart.com/resources/applications/psbrushes/?c … yes&q=eyelash

# 297
  • Мнения: 3 810
Мааааалииии, Jаly, давам ти първо място на тукашния миниконкурс!
 newsm20Аргументи:
нямам бръчки, синеока съм- но така че да ми отива на цвета на кожата, цвета на косата също е добре подбран- русо не ми отива. Има и грим- пудричка, червило, миглите....
Добра и в същото време премерена, стилна работа!
Сега ако не възразяваш, започвам урок върху себе си от преди да получа след, сиреч да открия стъпките през които си минала и да го направя сама.

За другите момичета- браво! newsm51
Само със забележките, че русо не ми отива, някъде очите ми бяха много светли, а кожата тъмна, лицето ми не беше минало през някои козметични процедури, но сте поработили!

Благодаря! smile3501

# 298
  • Мнения: 2 863
Дяволина, мерси  за линка, аз миглите ги рисувам на ръка с таблета:)) сега ще видя тези, детето си ги дала Hug
Мими, радвам се, че се хареса:)

# 299
  • Мнения: 1 084
Ох, аз те направих зеленоока Simple Smile) Сега видях, че съм пропуснала един кичур коса Sad( - после ще го оправям Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт