Забавления и ретуш на снимка II

  • 28 690
  • 361
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 810
Ох, аз те направих зеленоока Simple Smile) Сега видях, че съм пропуснала един кичур коса Sad( - после ще го оправям Simple Smile)

 Joy Аз наистина съм със зелени очи(само че малко с други ст-ти в Hue/ Sturation), ама тая светкавица...
Гледам и обички си ми подарила Wink

# 301
  • Мнения: 3 835
Sage, много добре си я направила, седи естествено, което за мен е най-важно. Аз миглите съвсем леко, просто ги потъмнявам, като дам максимум близо с лупата.

# 302
  • София
  • Мнения: 44 231
SheDevil   bouquet  bouquet  bouquet

# 303
  • София
  • Мнения: 44 231
Мими - ето те и не руса, следобяд може да се пробвам и на гримьор да те заведа Wink


# 304
# 305
  • София
  • Мнения: 44 231
А за косата на мен ми е по-лесно да й променям цвета с Hue/Saturation

# 306
  • Мнения: 2 863
ами тоя моя начин, аз съм си го нагласила, нали ви казвам, че всичко ми е пълна стъкмистика..... така си по свободен посред мен с цветовете и става по естествено....

# 307
  • София
  • Мнения: 44 231
Естествено, просто казвам една алтернатива Simple Smile Нали знаете, че във PS за едно нещо да се направи има поне 5 начина, хубаво е да се знаят, така че всеки да си избере най-удобния за него Simple Smile

# 308
  • Мнения: 3 810
Jaly, нали си признаваш че искаш още?
ето едно мъжко:
http://images14.snimka.bg/002279665-big.jpg
Но моля само с линкове да са резултатите, че очите ми може наистина да станат сини Joy
Мъжа да е с коса, с по- малък нос, без бръчки, пообръснат- подмладен де, и облечен.

# 309
  • София
  • Мнения: 44 231
Ето ми го първия опит за гримиране в живота.....май мн не стана като хората.....ще се радвам на критика


mimi_kir  - добро предизвикателство, бръснене обличане, коса Simple Smile)))

# 310
  • Мнения: 3 810
Aуууу, отидох на козметик!  bouquet
Брей как се променя цялото излъчване. Отива ми.
А нали се разбрахме за.....само с линкове, че....

# 311
  • София
  • Мнения: 6 743
Бубутооо, всичко ок, ама тоя зализан бретон ..... Sick Laughing

# 312
  • Мнения: 3 835
Бубутооо, всичко ок, ама тоя зализан бретон ..... Sick Laughing

Бубу, шарпни я малко, да не е толкова засукана, и малко й поиздухай прическата..... Joy Joy Joy
Аз само акъл давам, а нищо не съм направила. ooooh!

# 313
  • Мнения: 1 884
Ето ми го първия опит за гримиране в живота.....май мн не стана като хората.....ще се радвам на критика....
Бубе, мисля че се справила прекрасно, само  и на мен не ми харесва косата която си и сложила, някак не и прилича... оффф, на лицето и на излъчването, само това ми е забележчицата, миглите си ги направила стахотни   bouquet

# 314
  • София
  • Мнения: 44 231
миии може и да я сменя , иначе прическата е такава зализана и вчесана един косъм не стърчеше отникъде - от Дженифър Лопез е Simple Smile)) мерс за мненията ще я пробвам и с др прически евентуално....просто тази ми пасна на ракурса на лицето най .много. Но първо ще се пробвам с мъжа...ама от къде да му измисля дрехи за тази поза не ми е ясно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт