Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 42

  • 31 518
  • 695
  •   2
Отговори
# 525
  • Berlin
  • Мнения: 11 337
Е, да, ама тя не е била чернокожа и мъжът й не е бил луд. Изобщо не го приемам за исторически верен, просто в такава епоха е поставено действието. Няма извратеняци и неясни неща. Не мисля и че ще има. Тъмнокожите актьори не ми пречат, даже е по-интересно така, все пак Shondaland…

# 526
  • Мнения: 629
Аз пък искрено се забавлявам с Bridgerton, разтоварва ме сериалът, а точно от това имам нужда.
До момента най-много ми хареса 2ри сезон, историята на Антъни, дори повече от 1ви с Дафни.
Spin-off-ът с младата кралица също беше страхотен.
Изгледах първите 4 епизода от сезона на Колин и мисля, че
Скрит текст:
чарът леко започва да се губи, но нека видим и 2рата част.
Всъщност има ли някъде информация за кого ще бъдат следващите сезони?
С нетърпение чакам сезона на Елоиз, Бенедикт не ми е толкова любопитен.
И нещо любопитно, което не знаех:
Скрит текст:
The children consist of Anthony, Benedict, Colin, Daphne, Eloise, Francesca, Gregory, and Hyacinth, with each child's name starting with the next letter in the alphabet.

# 527
  • Berlin
  • Мнения: 11 337
После май е Бенедикт.
На Федърингтън имената започват всички с П на английски. Simple Smile

# 528
  • Мнения: 629
После май е Бенедикт.
На Федърингтън имената започват всички с П на английски. Simple Smile
Като гледам, може би ще комбинират две деца в един сезон.
 
Скрит текст:
А се вижда до момента, че имат добра братско-сестринска връзка Елоиз и Бенедикт, така че допускам да са в един сезон, а накрая да останат малките Хаясинт и Грегъри.

# 529
  • Berlin
  • Мнения: 11 337
Франческа също може да има сезон.😉

# 530
  • Мнения: 629
Франческа също може да има сезон.😉
Мисля, че
Скрит текст:
в сегашния с Колин ще я "приключат" набързо и нея. Иначе изключително красива актриса - превъзхожда Дафни външно според мен. Но този Килмартин ми идва too much.

# 531
  • Мнения: 1 182
Франческа още в този сезон ще има развитие на историята си до сватбата й с Джон Килмартин. Според мен отношенията й с Майкъл ще ги оставят за отделен сезон. За 4 залагам на Бенедикт, защото когато историята на Елоиз се развива, той вече е женен 🤔

# 532
  • UK
  • Мнения: 2 879
На Bridgerton, му давах шанс два пъти и така и не стигнах по-далече от втори епизод. Като ви чета май няма да потретвам.

# 533
  • Berlin
  • Мнения: 11 337
Доколкото четох, книгата за Франческа е за Майкъл, ама не искам да издавам, ако не знаете, то и аз не знам какво ще й измислят сега.

# 534
  • Варна
  • Мнения: 767
Знаете ли къде мога да гледам “Dark” с бг суб и безплатно?
https://fmoviesz.to/tv/dark-3p4l2/1-1
  Вижте тук https://filmi99.com/seriali/zhanr/drama/dark_season_1_tmnina_sez … 2017/511-1-0-4585  , тук  https://fmoviesz.to/tv/dark-3p4l2/1-1
и тук  https://film4e.com/tamnina-sezon-1-epizod-1/

Последна редакция: вт, 21 май 2024, 12:43 от Пеева

# 535
  • Варна
  • Мнения: 2 376
Историята на Франческа е много хубава, но и малко тъжна. Интересно как ще направят историята на Бенедикт.
Скрит текст:
Софи нали е прислужница на майка му.

# 536
  • Мнения: 1 182
Историята на Франческа е много хубава, но и малко тъжна. Интересно как ще направят историята на Бенедикт.
Скрит текст:
Софи нали е прислужница на майка му.
Hrisi, то това се случва в последствие.
Скрит текст:
В началото на историята той я спасява от набезите на група мъже по време на някакъв ергенски запой в къща на негов познат, където тя е прислужница първоначално.

# 537
  • Варна
  • Мнения: 2 376
Историята на Франческа е много хубава, но и малко тъжна. Интересно как ще направят историята на Бенедикт.
Скрит текст:
Софи нали е прислужница на майка му.
Hrisi, то това се случва в последствие.
Скрит текст:
В началото на историята той я спасява от набезите на група мъже по време на някакъв ергенски запой в къща на негов познат, където тя е прислужница първоначално.
Е да, но не знам дали ще следват дословно книгата. Нали сега не е модерно жените да бъдат спасявани от мъже.

# 538
  • Мнения: 2 277
Май видях реклама за продължението на “Гомора”-след 10 г,ще се излъчва от юни,ако правилно съм разбрала.

# 539
  • Мнения: 373
Здравейте, някой може ли да ми каже новия сезан на "Бриджъртън" започнал ли е вече по Нетфликс и съответно къде и кога може да се гледа с бг субтитри?

Общи условия

Активация на акаунт