за третия месец е качила само 400 гр

  • 1 177
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Според мен е хубаво да предлагаш първото едната послед двората гърда, но моя съвет е, за да увеличиш кърмата от твората като свърши с папкането бебчо да поизчеждаш колкото има, аз обикновенно целя не повече от 20-30 гр, не е много, но така се стимулира пак лактацията, защото понякога може и да не ти иска двората гърда.
Кърми, това е най- хубавото!
А пробвала ли си след кърмене да и предложиш АМ, просто да вижиш дали ще цоцка или ще го изплюе?От опит глава не боли
за съжаление аз трябва да спирам моята, защото се връщам на работа!

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
за съжаление аз трябва да спирам моята, защото се връщам на работа!
Даниел, сигурно ти е притеснено покрай връщането на работа толкова скоро след раждането. Тук имаме доста мами, които се върнаха на работа дори доста по-рано от теб, но продължиха да кърмят и продължават доста повече от година Grinning Обикновено има много и различни варианти кърменето да се съхрани и след връщането на работа според ситуацията на майката - например изцеждане, докато си на работа или пък кърмене сутрин, вечер и нощем, когато си вкъщи и хранене с АМ, докато си на работа. Мислила ли си дали такива варианти са възможни в твоята ситуация?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 750
hedra, права си, наистина малкото наддаване за мен е болна тема и сигурно дълго време ще съм чувствителна по този въпрос. Но от опита, който добих покрай проблемите с бебка, научих, че не бива да се подценява ненаддаването при бебетата, защото то е сигнал за някакъв проблем. И колкото по-скоро се реши, толкова по-добре.
Надявам се момичетата тук да не ме разбират погрешно. Аз съм с две ръце ЗА кърменето и с каквото мога ще помагам.

Общи условия

Активация на акаунт